Egidijus Baltušis: Kur veda 3 pasaulinio karo perspektyvos?

                         2017, sausio 8, 8:14 | Sarmatas.LT
-

Egidijus BaltušisPaviršutiniškai žvelgiant, mas medijoje dominuoja JAV ir Rusijos užsienio politika, o Kinija kaip ta beždžionė sėdi ant aukšto kalno…, aš nesakau, kad beždžionė lauks kas bus nugalėtas. Žinoma mes galime prognozuoti kokius ultimatumus yra parengęs Trampas Kinijai, bet nesuvokti, kad jau dabar Kinija tam būtu nepasiruošus yra naivu.

Kol kas grįžkime į 2016 pabaiga, tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje nesibaigiantis gedulas dėl rinkimų JAV ir anksčiau įvykusio BREXITO ar Rusijos pergalių Sirijoje. Vakarų liberastinei stovyklai, tai tikra „Juodos Gulbės“ istorija. Lietuvišką liberastinę publiką, paranojiškai krečia tokia nežinomybė, kas galėjo pagalvoti, kad internacionalinis kapitalizmas nėra susipažinęs su humanistine klasika, nesvarbu, kad mūsų esama valdžios sistema tarnavo užsienio užsakovams, o jiems dabar nueinant nuo arenos, šis globalizmo subjektas nebenori rūpintis Lietuvos valdžios našlaičiais. Egidijus Baltušis.

Tik Mcainas pasirodė kaip džentelmenas, vis dėlto jis aplankė savo 4 meilužes prieš pat Naujuosius ir pasiguodė, kad viską padarė ką galėjo, reikia pripažinti, jis nė vienai nežadėjo vedybų, viskas taip graudu, kad nebegaliu rašyti pro ašaras…. Žinoma aš ironizuoju, kaip sakydavo tautų tėvelis Stalinas, yra logika ketinimu ir yra logika aplinkybių.., o aplinkybių logika yra dominuojanti… Buvo linksma stebėti sekančią dieną po JAV rinkimų, jausmas toks, kaip po pirmos seksualinės patirties, visą mūsų lietuvišką Clinton stovyklą, kaip dabartinis Alepas…

Jau nuo šių metų, toks regionas kaip Baltijos šalys, JAV bus nebeįdomus, žinoma kartas nuo karto atvyks JAV valstybės departamento komisarai pasidomėti kaip vykdomas ginkluotės iš JAV įsigijimas, reikia pagaliau suprasti, kad JAV skolų problema yra ne JAV problema, tai viso pasaulio problema, aš jau nebekalbu, kad tie 2% nuo BVP yra tokie tvirti kaip uola. Mane labiau domina koks jis iš tikro turėtu būti? Dar debatų metu, Trampas yra prasitaręs, kad NATO išlaikymas, tai Europos problema, todėl manau, kad Lietuvos limitas turėtu siekti 7%.

Trumpai norėčiau paanalizuoti Putino braižą, šioje toliau seksiančioje analizėje tai yra būtina ir ne vien dėl to, kad jis yra aukštai reitinguojamas. Sklando įvairūs vertinimai, kad jis ne strategas, o taktikas, ta prasme jis negali planuoti įvykių 25 ar 50 metų. Tokiems analitikams siūlyčiau nusivilti savo spėlionėmis, greičiausiai Putinas yra ir strategas ir taktikas, jis jau ankščiau suprato, kad jei įvykiai keičiasi ir klostosi labai greitai, neverta planuoti operacijų ilgiau kaip 2 metams. Žinoma kas patologiškai nekenčia Putino, toks vertinimas iš vis negalimas, Putinas jiems kaip demonas, tokie fobijų apimti individai kaip koks Neronas padegęs Romą, mieliau gėrėtųsi degančios Maskvos reginiu, bet kaip sakoma ne kiekvienam lemta gimti Napoleonais.

Man kaip lietuviui, racionaliai norisi įvertinti ir Lietuvą, nes nuo to kokios vertės objektas ji tapo, bus lengviau prognozuoti jos likimą, Lietuva tapo negyvybingu projektu dėl daugelio aplinkybių, tai politinė degradacija, kuri tapo parazituojanti ir kenkėjiška šalies ekonomikai, buvimas ES pabaigė griauti ne tik gamybos ekonomiką, bet davė didelius darbingo amžiaus ir labiausiai motyvuotų gyventojų praradimus. O naujai ateinančios partijos negali įgyvendinti savo programų, kurios kardinaliai spręstu šalies problemas, dėl esamų didelių valstybinių skolų. Pažvelgus į 25 m. istoriją, sunku patikėti, bet buvo daroma viskas, kad ši valstybė nustotų gyvavusi, deja tokia dominantė yra mūsų sisteminio elito galvose ir širdyse, deja, o išrinkti seimai, tolygus istoriniam 1404m. britų parlamentui, vėliau vadinamu „Parlamentum indoctum“ – pusgalvių parlamentas. Be abejo, aš sutinku ir optimistų kurie dar viliasi, kad tai tik ekonominės bangos, šiandien juoda diena, o ryt jau bus balta, na aš nesu tokiu vertinimų šalininkas, man suprantamiau, kada krizė vertinama kritimu gilyn, čia žinoma irgi yra optimistai kurie spėlioja kada bus pasiektas dugnas nuo kurio bus galima atsispirti, deja viskas daug blogiau, jei per greit krentama į bedugnę, gali taip smarkiai prisiploti, kad amžiams šliaužiosi smarkiai pilvu prigludęs prie dugno, arba dėl didelio kritimo greičio gali ir dugną pramušti, o tada kaip sakoma – pirmyn į žemės centrą.

Kas iš tiesu vyksta globalizmo piramidės viršūnėje? Čia jau reikia visiems susitaikyti, kad pasaulyje vyksta 3 pasaulinis karas, jis vyksta socialiniuose tinkluose, taip vadinamas hibridinis karas, naujo pobūdžio karas, karas naujomis kovos priemonėmis ir begalė ginkluotų konfliktų daugelyje šalių, kur net atvirai rodomos tų karų finansavimo schemos, patys karų veiksmai demonstruojami realių įvykių metu, egzekucijų scenos parengtos pagal garsius Holivudo scenarijus, o kas yra blogoji ir geroji pusė? Nesusigaudančiam labai sunku suprasti, nes kas šiandien masiškai šaudo suklupdytus vyrus, moteris ir vaikus arba pjausto jiems galvas, ryt be jokių skrupulu jau tampa herojais kaip nuosaikus opozicionieriai.

Šis karas vyksta dėl pagrindinio tikslo ir nugalėtojas gaus teisę įvesti savo post krizinę naują pasaulio tvarką su naujomis taisyklėmis. Aišku reikėtu įvertinti kas tos kariaujančios pusės: 1. tai JAV žydiškas bankininkų klanas su visomis grupėmis ir grupelėmis bei senosios Europos anglosaksiškais vasalais, kuris pampsta iš dolerio emisijos, 2. pusė tai žydiškas finansinis internacionalas taip pat su savo grupėmis ir savais naujais vasalais, Vatikanu ir jų pusėje esančia Kinija, 3. Kinijos karinis-nacionalinis-imperinis elitas su visu kinišku emigraciniu pasauliu ir 4. mažiausias žaidėjas tai Rusijos valstybininkų elitas.

Aktyviausios šio karo fazės prasidėjo apie 2010 m. kur jau įvyko 3 dideli mūšiai. Pirmas mūšis tai Arabu pavasaris, jo iniciatoriai buvo amerikiečių globalistai ir finansinis internacionalas, bet šis mūšis nedavė laukiamo rezultato, karas užsitęsė ir JAV įklimpo. Po to sekė problema su pabėgėliais. Čia daugiausiai nukentėjo senoji Europa, senasis Europos pro amerikietiškas elitas.

Antras mūšis tai 2 prekybinės sutartys, 1. Ramiojo vandenyno regiono laisvosios prekybos sutartis (Trans-Pacific Partnership, TPP) ir Transatlantinė prekybos ir investicijų partnerystės (TTIP) sutartis. Pirmoje sutartyje buvo įtrauktos visos to regiono šalys išskyrus Kinija, o visa istorija baigėsi tuo, kad atsirado BREXIT faktorius ir čia TTIP tapo nepilnavertis, nepilnavertis tapo ir TPP, tai jau patvirtino Trampas, kad tos sutartys jo nebedomina kaip nebeperspektyvios.

Trečias mūšis tai Ukraina, po perversmo Kijeve, kurį inicijavo abi finansinės globalistų grupuotės, netrukus pasimatė, kad Rusija čia žaidžia įžūliai, bet kartu labai atsargiai. Krymas turėjo tapti šių dienų Donbasas su Luhansku. Rusija taip greitai susitvarkė Kryme, kad nereikė nė vieno šūvio, tada buvo imtasi kito plano, netrukus rytų Ukrainoje atsirado iš Rusijos toks linksmas vyrukas vadinamas Girkinu arba Strelkovu, kuris ne tik kurstė separatistines nuotaikas, bet ir organizavo ginkluotą pasipriešinimą prieš Kijevą, vėliau išaiškėjo, kad jį finansavo liberalios publikos Maskvos oligarchai ir kas galėtu paneigti, kad jie nėra ilgos ir plaukuotos globalinio finansinio kapitalo rankos Maskvoje.

Prieštaringai skambėjo ir oficialios Maskvos žinutės, Putinas atviru tekstu siūlė nutraukti separatistines nuotaikas ir nedaryti atsiskyrimo referendumo nuo Ukrainos. Dabar tai labai suprantama, Krymas tai strateginis objektas, o rytų Ukraina ilgas, skaudus ir nepatogus projektas, geriau ten tegul šeimininkauja perversmininkai, nes tai kas pateko į valdžią po perversmo, buvo suprantama, kad tai ne ilgam, bus mažiau aukų ir Maskvai nekainuos finansiškai išlaikyti kaip dabar, o veltis į karą Rusija su Ukraina negali, nes tai Rusijos ekonomikai būtu nepakeliama našta, šioje vietoje galėčiau tik pakartoti Putino atsakymą į jam užduotą klausimą, ar jam negaila naikinamų rusų rytų Ukrainoje, jis atsakė: man krauju srūva širdis, kada aš matau kaip ten žūsta žmonės, bet aš negaliu pamiršti, kad man už nugaros gyvena 150 milijonų Rusijos gyventojų, kuriuos aš turiu išsaugoti.. Tikrai tai nuoširdu, atvira ir išmintinga.

Sukelti karo tarp Rusijos ir Ukrainos globaliems žaidėjams nepavyko, – praktiškai be oficialaus Rusijos įsikišimo Kijevas su sukilėliais prakišo Ilovaisko ir Debalcevo katilus, nepaisant, kad Kijevo perversmininkams padeda gaujos nuotykių ieškotojų imant nuo rytų Europos vasalų ir baigiant JAV snaiperių brigada. O kas iš beneficiarų labiausia prakišo Ukrainos projekte, tai JAV žydiškas bankininkų klanas, nes dabartinės valdžios svertai Ukrainoje atiteko Petiai, o jis žydiško finansinio internacionalo statytinis. Kodėl aš pakreipiau diskursą į Rusiją naujos pasaulio tvarkos formavime? Kažkuriam Bilderbergo susitikime buvo užduotas klausimas ir kartu buvo duotas atsakymas, kaip reikės spręsti globalios ekonomikos plėtimosi problemą, nes šis pasaulis turi konkrečias ribas ir kaip spręsis pasaulio skolų problemą. Atsakymas buvo labai konkretus ir trumpas. Bus sprendžiama Rusijos sąskaita ir pačios Rusijos sunaikinimo sąskaita, toks Solomono planas.

Taigi situacija Ukrainoje pasiekė tokią stadiją, kad ten belieka arba pakelti statymus, o tai būtų jau tiesioginė karinė provokacija į Rusijos teritoriją ir čia reikėtu įvertinti, kad Ukrainos kariuomenė degradavusi, prasigėrusi ir nuskurdusi. Paskutinė provokacija, kada desperatiškai buvo bandoma provokuoti Debalcevo sukilėlius, baigėsi tuo, kad Ukrainos kariai, 2 metus tupėję priešakinėse pozicijose, lyg neadekvačioje būsenoje išėjo ir tiesiog absurdiškai žuvo susisprogdinę minų lauke.., kažkaip viskas pagal Freidą…

Kitas variantas, bandyti persiderėti Minskas 2 susitarimus, o kas iš to Maskvai? Norint dilemą išspręsti susitaikymo keliu, racionalumo Minsko 2 projekte pakanka, bet tai nepriimtina Kijevo mainstrymui. Analitiškai žiūrint, Ukrainos projektas dar gali gyvuoti, jei abi globalios finansistų grupuotės jį koordinuotų ir finansuotų, deja, naujai Trampo administracijai tai bereikalingos išlaidos ir per daug sugaišta laiko negavus jokio rezultato, o laikas čia vienas iš rimčiausių faktorių. Taigi, Ukraina tapo objektu arba balastu, kuriuo reikia naudingai atsikratyti, jei pavyks Trampui susiderėti su Rusija Kinijos atžvilgiu.

Paskutiniai įvykiai JAV, tai toks plebiscitas, kurį turėjo pasirinkti JAV žydiškas bankininkų elitas, Trampo laimėjimas leidžia suprasti, kad JAV elitas pasirinko derybų projektą, o kartu ir naują post krizinės pasaulio tvarkos scenarijų. Žinoma, aš negaliu spėlioti kokiais karo resursais disponuoja abi finansinio elito pusės, bet kada žinai kam priklauso JAV ginkluotosios pajėgos, atsakymas kalba pats už save. Tuo pačiu Trampas jau įgavo taikos balandžio įvaizdį, kuris daug įtikinamesnis nei Obamos Nobelio taikos premija.

Tai nujausdamos, esamos Kijevo politinės figūros, nieko nelaukdamos, savo inkognito kanalais jau veda derybas su Maskva dėl būsimų naujų pozicijų, jei Kijevas pereitu Maskvos įtakon. Be abejo, kad derybos būtu produktyvios abiems pusėms, pradžioje turės būti atlikta nusidėjusių atgailos apeiga, bet argi kada politikams tai buvo problema keisti šeimininkus?

Kitas reikšmingas faktorius, tai šių globalių finansinių grupuočių ne tai, kad skilimas, bet jau atvira konfrontacija, žinoma ji anksčiau ar vėliau turėjo įvykti, bet neišvengiamai vienai iš jų pralaimint, bus pasiustas signalas arba ta grupuotė kuri pralaimės arba laimes, pasiūlys vienokias arba kitokias kapituliacijos sąlygas, kaip sakydavo senovės romėnai VAE VICTIS- vargas pralaimėjusiems, tai geresnė pabaiga nei Žalakevičiaus filme „NIEKAS NENORĖJO MIRTI“, o jeigu taip atsitiks, kad galutinis laimėtojas bus viena iš šių žydiškų globalių finansinių grupuočių, ne tokia bloga padėtis bus ir pralaimėjusios kitos globalistų pusės padėtis, panašiai kaip po 2 pasaulinio karo, ar bent kas išdrįso pirštu parodyti į tas globalias finansines grupes, kurios atvedė Hitlerį į valdžią, ar kas bent tyliai bandė priekaištingai šnabždėti apie Šveicarijos bankininkus ir jų centro komitetą? Pasaulis dar ir ne to yra matęs, todėl dėl visko bus susitarta šiose 2 grupuotėse, o patirties tam yra, jei ne tūkstančiai, tai tikrai kelių šimtų metų istorinės patirties.

Šioje krizinėje situacijoje, vyksta pavadinkime ciklai: a. vadinamas Azijos kapitalo augimas. b. pasaulis dalinasi į 2 kontūrus, tai JAV Euroatlantinis ir Euroazijietiškas. Čia vėl bus neišvengiama karinė konfrontacija atitinkamuose regionuose, siekiant tikslo atkovoti pusėms naujus placdarmus, kad naujose derybose būtu galima turėti geresnes derybines sąlygas, žodžiu step by step…

Pabandysiu pamodeliuoti kaip elgsis Trampas Kinijos atžvilgiu, pirmą mes jau žinome, tai skambutis į Taivanį, žinoma tai smulkus piaro žingsneliai po kurio sekė, kad Kinija „surado“ JAV povandeninį robotą, po tokių smulkių kiaulysčių, Trampas duoda suprasti Kinijai, kad Amerika rimtai pasirengusi nukirpti bambagyslę jungiančią JAV ir Kiniją. Kitaip tariant reikia sugriauti nusistovėjusią simbiozę, kad JAV yra pinigų gamykla, o Kinija prekių. Iš šitos sistemos reikia kuo skubiau išstumti Kiniją ir geriausia, kad ji būtu tam nepasiruošusi. JAV padarė tokias išvadas, kad Kinija dar neturi savo geros pasaulinės finansinės zonos, nėra tos zonos plano, atitinkamų sąjungininkų ir turi perteklinius gamybinius pajėgumus, kurie yra orientuoti į eksportą, bet ne į vidaus vartotoją, o tam reikia minimum keleto metų ir čia geriausiu atveju. Geriausia tokiu atveju Kiniją išstumti į tokį lauką, kur Kinija neturi pakankamai patirties žaisti.

Jeigu JAV globalistams pavyks išsaugoti tokius institutus kaip TVF, FED Rezervą, o Kinijos šie institutai dar nepasiruošę, čia ir pasimatys kas yra kas. Be abejo Kinija turi savo TVF analogą kaip Azijos Investicinis Bankas, ji turi kaip nacionalinės šalies vystymo koncepciją, o čia Kinija įsivėlusi į globalinį konfliktą turi pateikti koks yra jos globalinis projektas. Kaip visa tai atrodys, kada dominuos dangiškoji imperija ir koks likimas laukia kitų nacijų? Ką dabar mes galime suvokti, tai Kinijos koncepte yra neliečiama teisė į savo valstybę, savo žemę, auksu dengtus pinigus, pasaulinį ekonominį vystymąsi, Šilko kelią ir savą Ramiojo vandenyno ekonominės partnerystės sąjungą. Šioje situacijoje reikia suvokti, kad Kinijos nacionalinis elitas, turi gan tvirtas subjekto pozicijas ir čia žinutė visiems žaidėjams, kad tai jiems yra labai nenaudinga.

Jeigu Kinijos nacionaliniam elitui pavyks sukurti savarankišką ir nuo nieko nepriklausomą valstybę ir visą savo interesų bei įtakos zoną pajungs savo nacionalinio elito interesams, tada Kinijai nebus reikalingi jokie finansiniai tarpininkai ir kitos finansinių globalistų organizacijos, bus fiziškai sunaikinti ir vidaus liberalūs klanai, kurie turi tamprius ryšius su žydišku finansiniu internacionalu.

Visi šie Kinijos veiksmai sukurti sąjungas ir tarpvalstybines struktūras veda prie globalaus ir neišvengiamo bei didelio konflikto. Tai gali pradžioje ir nebūti karštasis karinis faktorius, bet prasideda kaip visada, supratimų skirtumai, melaginga dezinformacija per pasaulinę žiniasklaidą, finansiniai apribojimai, sąskaitų užšaldymas, ekonominės sankcijos, teroristiniai įvykiai, arba keistos Kinijos civilinių lėktuvų katastrofos, o tada ir ginkluota provokacija, tai dar vadinama klaidingai pasirinkti taikiniai.

Reikia pripažinti, kad Kinijos stiprėjime nesuinteresuota ir žydiškas finansinis internacionalas, kuris yra nemažai investavęs į Kinijos pramonę bei finansinius aktyvus, nes jų pradinė koncepcija buvo tokia, kad naujos pasaulio tvarkos scenarijus bus išimtinai jų.

Analizuojant Kinijos naujos pasaulio tvarkos scenarijų ir Rusijos koncepciją, čia sąlyčio taškų yra žymiai daugiau. Tai gyvenimo prasmės, dvasingumo, karinio bendradarbiavimo, rusiško ir kiniško charakterio abipusis vertinimas, kiniškas užsispyrimas, tūkstantmetė Kinijos imperija ir t.t.

ekspertai.eu

 

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba pinigais

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena, mintimis ar video siužetu!

Sarmatai

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Atsiliepimų 2

  1. pestininkas says:

    Labai, jau čia viskas supainiota, ir toks vaizdas kad autorius vadovaujasi pasaulio oficialiom mip! Juk viskas daug paprasčiau, žydeliai „degina“, kitu rankomis! Viskas isukta i klaidinančio žmoniu protus melo ruba, kurio klostėse straipsnio autorius ir kapstosi! 

  2. Gojus says:

    Jei autorius būtų bent kiek paskaitęs Bibliją, kai Nojus prakeikė Chamą ir pasakė, kad jo vaikai tarnaus jo brolių – Jafeto ir Semo – vaikams, tai būtų nereikėję tiek pilstyti apie galimą Kinijos lyderiaujantį vaidmenį naujoje pasaulio valdymo sistemoje.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

top