„Estrelos projektas” vėl Europos Parlamente

2014, 12 sausio, 11:50 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (4) | peržiūrų 482 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

"Estrela rezoliucija" turi būti atmesta - už gyvybę, už šeimą, prieš abortus ir pedofiliją! | nuotr. freiewelt.net

Nepaisant 2013 m. gruodžio 10-ąją Europos Parlamento priimtos „Lytinės ir reprodukcinės sveikatos bei teisių“ rezoliucijos  ir toliau bandoma „prastumti“ vadinamąją „Estrelos darbotvarkę” –  praktiškai neribotos teisės į abortus įteisinimą, sąžinės laisvės apribojimus,  privalomą lytinį švietimą pradinėse ir vidurinėse mokyklose.

Gruodžio 10-ąją EP priimtoji rezoliucija nustato aiškias ribas – šie klausimai priklauso išimtinai nacionalinei kompetencijai ir neturi būti spendžiami visos Europos Sąjungos mastu. Šis dokumentas  buvo priimtas kaip alternatyva labai kontroversiškam rezoliucijos projektui, kurį pateikė Portugalijai atstovaujanti euro-parlamentarė, socialistė E. Estrela.

Tačiau ši pergalė, kurią pasiekė ES piliečių dauguma, susitelkusi ginti subsidiarumą, tėvų teises, žmogaus orumą ir sąžinės laisvę, proabortinių lobistų, kaip antai Tarptautinės planuotos tėvystės federacijos, suvokiama kaip pralaimėjimas.

Nepaisant to, kad alternatyvioji rezoliucija buvo priimta laikantis visų demokratijos procedūrų, E. Estrela buvo itin agresyviai nusiteikusi savo kolegų euro-parlamentarų, balsavusių už alternatyvą, atžvilgiu. Ji apšaukė juos „hipokritais ir tamsuoliais”.

Taigi, prisimenant tokį ponios Estrelos elgesį, nieko neturėtų stebinti tai, jog dabar Europos Parlamento Socialistų ir demokratų grupė  (SDG) vėl bando „prakišti“ ankstesnįjį projektą, kurį labai aktyviai remia stipri komercinė abortus remianti lobistinė grupė: IPPF, Amnesty international, Marie Stopes International, ILGA Europe, Europos humanist federacija, Reprodukcinių teisių centras ir daugiau nei 30 kitų nevyriausybinių organizacijų.

Todėl, matyt, neatsitiktinai sausio 16 d. Europos Parlamento plenarinio posėdžio darbotvarkėje staiga atsirado punktas apie Europos Sąjungos Komisijos pareiškimą „Dėl nediskriminacijos seksualinės ir reprodukcinės sveikatos bei teisių srityje”. Akivaizdu, kad SDG ruošiasi dar vienam bandymui priimti jiems svarbią rezoliuciją, pasinaudodama 110-ąja Europos Parlamento reglamento taisykle, be kita ko, numatančia, kad „Komisijos, Tarybos ir Europinės Tarybos nariai gali bet kuriuo metu  paprašyti Parlamento Pirmininko leidimo padaryti pareiškimą.” Rezoliucija gali būti pridėta vėliau: „Įtraukdamas į savo darbotvarkę pareiškimą, palydimą debatų, Parlamentas turi nuspręsti kaip juos užbaigti – rezoliuciją patvirtinant arba ne .

Kitaip sakant, SDG nepritaria EP demokratinėms ES procedūroms, negerbia subsidiarumo principo „seksualinės ir reprodukcinės sveikatos bei teisių” srityje, nepaisant aiškios EP pozicijos, išreikštos gruodžio 10 d. balsavimo metu.

FAFCE (Europos katalikų šeimų asociacijų federacija) išreiškė susirūpinimą SDG veiksmais, kurie gali sukelti rimtų abejonių Europos Sąjungos demokratinių procedūrų patikimumu. FAFCE ir toliau akylai stebės šio proceso eigą ir sieks nuolat informuoti nevyriausybines organizacijas bei piliečius apie visus su keliamu klausimu susijusius Europos Parlamento veiksmus.

Piliečių bendruomenė CitizenGo (www.citizengo.org), siekianti pagerinti ir paskatinti piliečių dalyvavimą visuomeniniame gyvenime savo šalyse bei tarptautiniu mastu, ir paremti tuos, kurie gina žmogaus orumą, gyvybę, šeimą ir laisvę, ragina pasirašyti peticiją, išreiškiančią nepritarimą „Estrelos rezoliucijai”, kad jis būtų išgirstas Europos Parlamente.

Pasirašyti galima čia: http://www.citizengo.org/en/2410-withdraw-eu-commission-proposal-make-declaration

Parengta pagal FAFCE ir CitizenGo informaciją

Bernardinai.lt

Susijusi informacija: Priimta skandalingoji Estrelos rezoliucija. LŠC ragina reaguoti

Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. rokas says:

  Gvardija norinti išmušti sveiką pagrindą dar sugebantiems sveikai mąstyti nenurims niekad, kol jai bus palikta galimybę daryti bent kokią įtaką..

  O tą įtaką panaikint galima tik vienu vieninteliu būdu – visiškai perimant savo valstybės valdymą, kai jokios svetimos struktūros ar susivienijimai neturi jokios teisinės galios daryti įtaką mūsų teisėkūros sistemai.

  Nes su savais pašlemėkais mes dar kaip nors susitvarkysime bendromis jėgomis, o štai su viršnacionalinėmis struktūromis jau vargu, nes net nežinome daugumoje atvejų kas joms vadovauja.

  Šiuo atveju matome, kai viena vienintelė (išoriškai) socialistė šokdina visą €uro-parlamentą, versdama dar ir dar ir dar persvarstyti atrodytų jau priimtus nutarimus.
  Tai paprasčiausias pasityčiojimas ir visi tą taip ir supranta, tačiau nieko negali padaryti, kad tą sustabdyt.

 2. Joris says:

  Labai įdomus video apie „švietėjišką“ europą:
  http://www.youtube.com/watch?v=JNrjJRVqbjk

 3. petras says:

  nesuprantu kaip, kazkokia trenkta bobele gali diktuoti visai europai savo valia. tai tipo vadinama demokratija?
  man tai labiau panasu i diktatura, juk niekas neklausia musu nuomones ar mes norime to ar ne.

 4. albinas says:

  Ta bobelė Estrela yra tik pieška, valdoma lėlė, kaip ir “ mūsų“ Šalaševičiūtė su Pavilioniene.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top