Internetinės prekybos tinklas „pardavinėja „lietuviškas Neužmirštuoles“ kaip masonų simboliką

2017, 17 sausio, 14:35 | kategorija LPT | 14 komentarų | peržiūrų 1 285 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

"Lietuviškos Neužmirštuolės"

Kadangi, kai kurių partijų ir aukštų valstybės pareigūnų iniciatyva Lietuvoje populiarėja masonų simbolika, siūlome suinteresuotųjų dėmesiui prekybos tinklą, kur šie simboliai, tikėtina, yra kur kas labiau profesionaliai paruošti ir atitinkantys savo tikrąją esmę bei paskirtį.

Pasirodo, jog „Neužmirštuolėmis“ prekiaujama ne tik Narvesen’uose. Šių simbolių galima nusipirkti ir tiesiogiai iš Jungtinės Karalystės „ebay“ prekybos tinklo už prieinamą kainą: http://www.ebay.co.uk/bhp/masonic-badges

Popieriniai ženkliukai neturi jokios išvaizdos, ypač segantis juos prie brangios-solidžios aprangos. Todėl, kur kas solidžiau yra rinktis tikrą, originalų produktą, atitinkantį savo tikrąją masonišką kilmę, esmę bei paskirtį, ir žinoma – iš solidžių pardavėjų.

Tiesa, turėtume priminti, jog su Lietuva jie neturi nieko bendro. Pardavėjai Lietuvos irgi nemini. Tačiau mini slaptą „laisvųjų mūrininkų“ (masonų) organizaciją. Iš istorijos žinome, kad „laisvieji mūrininkai“ bei jų organizacija egzistavo ir Lietuvoje. Galbūt juos turi omenyje visi palaikantys minėtą organizaciją, segėdami popierines neužmirštuoles?

MASONIC ‘FORGET ME NOT’ PIN BADGE £2.89, £3.75, dvidešimties vienetų komplektas (nuotraukoje aukščiau) Jums kainuos tik £3.99.

Istoriškai jie vadinami “Apron Badges” – buvo skirti įsisegti į „mūrininko prijuostę”. Dabar masonų simboliai paprastai įsisegami einant į jų susibūrimą – į švarko atlapą, kaip sąsagos, kaklaraiščio smeigtukas. (Stilistas profesionaliau paaiškintų, kas ir kaip)

Facebook

infa.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 14

 1. Cha says:

  Tai konservatoriai oficialią masonų simboliką platina? Kai jau ebay tą patvirtina tai bet koks koncervu neigimas atrodo visai juokingas :D Iki ko nusiritome, tą turėtų didieji puslapiai parodyt, kad visi matytų

 2. Dainius V. says:

  cha,juokiasi tas kas juokiasi paskutinis- čia rimtas įspėjimas nesusipratusiems runkeliams ,kad šuns balsas į dangų neina

 3. Dainius V. says:

  cha,juokiasi tas kas juokiasi paskutinis- čia rimtas įspėjimas nesusipratusiems runkeliams ,kad šuns balsas į dangų neina ir jo vieta yra prie būdos,o tai ‘elitas“ parodys vėliau,kol kas tik žiedeliai

 4. Myndė says:

  gal, žmonės, nebejuokinkim pasaulio fobijom ir isterijom? Arba, jei yra realių pavojų, kas nors pateikit masonų piktadarysčių įrodymų per jų 3000 metų istoriją? Aišku, tai, kad iki bukumo provincialūs politikieriai nesuvokia ar elementariai nežino simbolių ir istorijos ir sukuria komiškas situacijas, kažkiek liūdina, bet šiuo atveju tik tiek – ne daugiau. Kur kas brangesnių aferų ir kvailysčių pilnas vagonas ir dar karutis…

 5. dovydas says:

  „….gal, žmonės, nebejuokinkim pasaulio fobijom ir isterijom? Arba, jei yra realių pavojų, kas nors pateikit masonų piktadarysčių įrodymų per jų 3000 metų istoriją?“

  …kas galėtų paneigti, kad nesi naivus arba durnas?

 6. Vidas says:

  Kai valstybes valdyme jau 1/4 amziaus, su pertraukelemis, dalyvauja politinio meslo ir medaus proporciju zinovo bendraminciai ir mokiniai, nieko jau, tikriausiai, nebestebina sis marazmas bei politinis bukumas ir visiskas nesiorientavimas dabartineje situacijoje….!!! 

 7. Myndė says:

  dovydai, kad esi protingas, gali įrodyti vieninteliu būdu – pateik BENT VIENĄ masonų įvykdytą piktadarystę per pastaruosius 3000 metų. Laukiu nekantriai. Tik kažko įtariu, kad įrodymų nesulauksiu. Užtat bus aišku, kas čia tas nelabai protingas, kas irgi rezultatas.
  Taigi, be demagogijų – ką bloga padarė masonai?

 8. Vidas says:

  Sorry, apsirikau straipsniais, cia visai ne i tema;…..

 9. pestininkas says:

  Tai mynde duodi, kuriam amžiui gyveni? Juk rašai komentarus internete, bet nežinai niėko apiė žydo-masonus!? Sakai niėko blogo, per3000 metu? LT atveju, tai visos okupacijos, negandos, ju ranku darbai, jiė gi pagrindinis pasaulio valdovu ramstis ir irankis, jau visus tuos šimtus metu. Tiėk komunizmo ,tiėk kapitalizmo kurėjai išeiviai iš tu gretu! O gal tai tik samokslo teorijos?

 10. saul says:

  Paprasyciau pestininko isvardinti masonu piktadarybes,kaip kad isvardintos fashizmo ar sovietu.

 11. konkurencijos nėra says:

  saul Surask kantrybės peržiūrai ir nepaistyk niekų…
  youtube.com/watch?v=LVtl1m0yEV0

 12. pestininkas says:

  Tai nesiruošiu saul čia niėkam renkti paskaitu!Nes apiė juos galima rast nemažai informacijos ir anglu ir rusu, tik LT kalba nėra daug informacijos.Juk esi suages žmogus, ir naudojėsi išmaniojom technologijom, taigi vėliava tau i rankas, ir pirmyn! O tai uždavinėji čia klausimus i kuriuos atsakymus daugelis čia komentuojančiu buve rade priėš kokius 10 metu, apiė tai daug protinu knygu ira, pradėk nuo kad ir smetoninės Liėtuvos vyriausybiu nariu, ir universitetu profesoriu, o jau po to daryk išvadas, dar gali pajiėškot k.marxu su engelsais sasaju pajiėškot. Taigi saul jiėškok ir rasi.Gal daugiau vaikišku klaisymu nebeuždavinėsi, nes busi gal autoritetingas, ir turėsi kompetencija šituose klausimuose. Gali dar Grigorijaus Klimovo paskaitu paklausyt tubej. Taigi suteikiau tau informacijos kaip gauti informacijos, o tu tik sukis…

 13. saul says:

  Supratau,sasajas galiu rasti tik raSSiejos spaudoje DDD As gi neprasiau Taves issamaus atsakymo-paprasiau keliais bendrais teiginiais pagristi savo poziuri.Tik ,as manau,kad Tu pats cia atkartoji ,kaip aidas…fashistines tezes( tarp kitko,ir tarp naciu buvo nemazai buvusiu masonu DDD ) Tai va-baigiam blevyzgoti kremliaus teiginiais.Atviksciai..pasauliui masonai padare laaaaabai daug teigiiamo.Na o jei jau tu bandai izvelgti sasajas tarp K.Marxo ir masonu,tai ,aiskiai,kad tu apie juos nicnieko nezinai ir zinoti nenori.

 14. pestininkas says:

  Ačiu tau saul už „išsamu paaiškinima“, matosi tavo išprusimas!!! Tiėsiog profesorius, nuo tolimesnio komentaro susilaikysiu….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top