Čekijos prezidentas sulygino Norvegijos socialinę tarnybą su nacistine organizacija

2015, 10 vasario, 5:00 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (6) | peržiūrų 854 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

(„Radio Praha„, Čekija)

fotoPrezidentas Miloš Zeman sulygino norvegų socialinės tarnybos (Barnevernet) darbo metodus, kurių dėka čekė Eva Michalakova prarado du savo sūnus, su 1935-aisiais reichsfiurerio Himlerio įdiegta praktika nacistinėje organizacijoje Lebensborn (sukūrusioje nuosavus Motinos ir Vaiko namus, ruošiant jaunas motinas ir arijų rasės vaikus – red.past)

Čekijos vadovo nuomone, čekų vaikus, atiduotus auklėti įvairioms norvegų globėjų šeimoms, reikia „eksnacionalizuoti“. Savo nuomonę Zeman pagarsino interviu laikraštyje Blesk, kuriame pažymėjo, jog jo pasisakymą reikia vertinti kaip provokaciją, hiperbolę ir greičiausiai ji iššauks skandalą.

Priminsime, jog vaikai buvo atimti pradžioj įtarus seksualinį priekabiavimą šeimos viduje ir, nors neradus įrodymų bylą uždarė, tačiau tėvams buvo atimtos tėvystės teisės. Vėliau motina išsiskyrė su savo vaikų tėvu.

Prezidentas pranešė, jog prieš savaitę jis susitiko su Norvegijos pasiuntine tam, kad aptarti brolių Michalakovų bylą, tačiau ji pareiškė, jog informacija apie čekų vaikus yra konfidenciali. Zeman pabrėžė, jog tuo atveju, jei nei norvegų, nei čekų valdžios organai neturi savo rankose dokumentų, paaiškinančių vaikų atėmimą iš jų pačių motinos – norvegų socialinė tarnyba yra „valstybė valstybėje“.

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 6

 1. nu jo says:

  O mūsų prezidentė toliau kariauja SAVO mažus karus….

 2. Manau says:

  Musu prezidente MUMS ruosia dideli kara pries Rusija. O pati SAVO mazus karus saugiai kariaus saugiu atstumu is Amerikos

 3. Ką pasakys pumpra ir milė? says:

  Ar pumpra ir milė ir toliau staugs, kad čia tik nauja garliava ir garliavinių susibūrimai? Niekaip nesuprantu, kaip tokios dar gali vadintis moterimis ir net motinomis? Ar jos su velniu sutartį sudarė? Pagarba Čekijos Prezidentui ir didelis minusas mūsų prezo neveiklai.

 4. ! says:

  Pasakyt tai jis pasakė… o va jeigu pakapstyt jo pačio praeitį, jau gerokai pakapstyta tik vis išslysta-slidus kaip tikras žydas. Praha plačiai garsėja kaip prostitučių verbavimo miestas visai Europai ir taip vadinamam Europos elitui. Jau ne kartą buvo plačiai aprašyta apie pogrindinius Čekijos bordelius kur tam tikras paslaugas gauna itin garsūs Europoje visokio plauko pateptieji. Minimos ir pavardės neišskiriant nė dabartinio Čekijos prezidento.

 5. Kestutis says:

  Zydas ten jis ar prisidirbes (tobulu nera), bet issakyta nuomone siuo klausimu tikrai verta pagarbos..

 6. Simas Simaitis says:

  Savo laiku Vokietijos kancleris Adenaueris yra pasakęs tokią „sparnuotąją frazę“, kurią galima dar išgirsti iš daugelio vokiečių lūpų, kai reikalas eina apie politiką: „Kas man rūpi mano vakarykščiai pliurpalai“. Taip, taip mielieji, tą yra pasakęs Adenaueris, viešai. Tad nebūkime tokie naivūs ir neimkite politikų žodžius už gryną pinigą. Jų profesija tokia – tauzyti tai, kas jiems šiuo metu naudinga, lektorato atmintis labai trumpa ir tas lektoratas pripratintas reaguoti tik į tiesioginius dirgiklius. Ką šiandieną išgirdo, rytoj jau pamiršo, todėl valdžiažmogiai, kai jiems naudinga, gali gražiai pakalbėti. Čekijos prezidentas gražiai ir pašnekėjo, bet po jo žodžių veiksmai nepasekė.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top