Juozas Ivanauskas: Garbingą šimtmečio jubiliejų pasitinkanti Lietuva tebėra teisinės valstybės parodija

2018, vasario 9, 10:52 | kategorija LPT | atsiliepimų (3) | peržiūrų 522 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

R.P. Vardan ko?R. P. VARDAN KO?..“ pavadinta knyga – tiek savo turiniu (paties R. Pakso, jo kolegų, bendražygių, oponentų pasisakymai, nuomonės, įžvalgos), tiek kompozicine visuma, tėra kuklus indėlis, siekiant pasitarnauti TIESAI ir TEISINGUMUI, kuris buvo sutryptas prezidentinio skandalo metu, teisingumui, kurio pasigendame ir šiandien – valdžios, teisėsaugos institucijų dangstomo melo, nesantaikos bei karo kurstymo propagandos, politinės korupcijos užvaldytoje šalyje.

Knygoje „R. P. Vardan ko?..“ ieškoma atsakymo, kodėl prieš 14 metų buvo nuverstas demokratiškai žmonių išrinktas Respublikos Prezidentas Rolandas PAKSAS, kodėl iki šiol ignoruojamas 2011 m. sausio 6 d. priimtas EŽTT sprendimas ir neatkurtos jo pilietinės bei politinės teisės Lietuvoje?!..

Nereikia jokių parlamentinių tyrimų, kad kiekvienas pilietiškai išprusęs žmogus suprastų, jog Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimus Lietuva PRIVALO įgyvendinti nedelsdama per protingą laikotarpį, o valstybės institucijos negali priimti šiems sprendimams priešingų teisės aktų, taip pat sprendimų nevykdymą pateisinti „politinėmis priežastimis“. Realiame gyvenime, deja, viskas yra priešingai. Lietuvoje daugiau kaip dešimtmetį šiurkščiai pažeidžiamos daugumos piliečių rinkimų teisės ir visa ši skandalinga praktika metai iš metų tęsiasi nebyliai palaiminus aukščiausiems valstybės pareigūnams.

Kam tada apskritai reikalingas Seimas, jeigu viską nulemia devyni niekieno nerinkti KT teisėjai?.. Konstitucinis Teismas savo instituciniais aktais diktuoja suverenias galias turinčiai Tautai, kad pagrindinį įstatymą galima keisti tik taip, kad jis tiksliai atitiktų to paties Konstitucinio Teismo išaiškinimus. Kėsintis panaikinti šią tariamą konstitucinę priežiūrą yra itin komplikuota.

Dėl knygos įsigijimo teirautis: (8-5) 241 93 43; 8 686 91 211 (Leidykla „Gairės“, Vilniuje) arba skambinti autoriui – tel. 8 615 400 32.

Juozas IVANAUSKAS

dalinkis!

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurner

__________________________________________________________________

Atsiliepimų 3

  1. Antanas says:

    Ar gali būti garbingas jubiliejus su stalinistinės teisės principais. Kokia čia laisvė kai trečdalio tautos nebėra? Kokia čia teisinė valstybė kai teisėjai, kaip apsirūkę žolės ,sapalioja dvasių pasaulyje? Kokia čia valstybės moralė kai guminėmis kulkomis trupina tautai kaulus ir pareikauaja už tai susimokėti?Jei pamėgintumėte savo konstitucinę teisę ginti teismuose,suprastumėte, kad tiek baudžiavos laikų ,tiek jubiliejinė Lietuva teisiniu lygiu niekuo nesiskiria. Įstatymai ir norminiai aktai privalomi eiliniams, o teismų sprendimų jie neįtakoja ir už priimtas nesąmoningas nutartis jų klanas nesiteisina. Ar gali kas skubiai uždėti apynasrį teismų klanui ir išlaisvinti šį vergove dvelkiantį kraštą?

  2. Raimundas says:

    Teisė yra tokia, kad teismai sugeba teigti, jog valstybė, taikydama Konstitucijai prieštaraujantį įstatymą ( apie tai pasisakė LR KT „dvasininkai“), niekaip nepadarė moralinės žalos savo piliečiams. T.y. reikia suprasti, kad įteisina antikonstitucines veikas ir paverčia jas teisinėmis normomis, o piliečiai tai turi priimti kaip natūralų dalyką .

  3. Dalia says:

    Būtent!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

top