Genetinė bomba [video rus.k.]

2010, 22 kovo, 20:48 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (24) | peržiūrų 1 381 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Trukmė: 95 min.
Filme pasakojama apie pavojus, kuriuos sukelia genetiškai modifikuotų produktų vartojimas, modifikuotų augalų didėjantis paplitimas. Taip pat supažindinama su modifikavimo būdais, kurie turi trūkumų, nes negalima tiksliai prognozuoti ir kontroliuoti, kokių šalutinių poveikių turės modifikuoti organizmai. Pateikiami laboratorinių tyrimų, atliktų su graužikais, rezultatai. O jie yra tikrai gąsdinantys: didėja nevaisingumas, vėlesnėse kartose mažėja graužikų dydis, sutrinka smegenų vystymasis, didėja susirgimai onkologinėmis ligomis ir visa tai priveda prie to, kad po kelių kartų, negalėdami normaliai vystytis bei daugintis, jie išnyksta.
Dar viena didelė problema – iš modifikuotų augalų sėklų nebeišauga naujas derlius. Todėl kiekvienais metais ūkininkai, auginantys tokias kultūras, turi pirkti iš korporacijų jų platinimas sėklas. Tačiau augdamos atviruose laukuose, modifikuotos kultūros susikryžmina su nemodifikuotomis, ko pasekoje, atsiradusi kultūra nebeduoda naujo derliaus. Todėl ateityje yra didelė grėsmė, kad pasaulis taps priklausomas nuo kelių korporacijų, kurios valdys visus maisto išteklius.

Pirma dalis

Antra dalis

Trečia dalis

šaltinis: http://www.topvideo.lt/

Sarmatai

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 24

 1. zoot says:

  Kaip tokį filmą pademonstruoti maisto ir vet. tarnybos specialistams ?
  Aš vis galvoju kai pasaulinės kainos ir gamybos iškėlimas į Kiniją padarys visą Lietuvą bedarbiais tikėtina virš 50 proc tai tikrai, kas bus?
  Kai JAV per depresiją vos 30 proc be darbo buvo ir tai oficialiai iš bado mirė 2 mil (neoficialiai 7 mil) kai tuo tarpu Laivai sugedusio maisto buvo išversti į jūrą . Žmonėms niekas nedavė pirk ? Jeigu išvesti paraleles kas bus ?Tikėtina kad netgi aukštesni genocido ginklai nepadės?

 2. Sarmatas says:

  Aš nusiunčiau el. laišką su šia nuoroda ŽŪM. Gal visiems reikia taip padaryti. Kai gaus 100-200 laiškų, gal susidomės?

 3. NeTiesa.lt says:

  Reikia nusiųsti ne tik ŽŪM, bet ir kiekvienam seimo nariui – sprendimų priėmime dalyvauja visa valdymo sistema.

  Žinoma, poveikis labai abejotinas, tačiau lašas po lašo. Be to būtų naudinga info abejojantiems ir dar nepraradusiems sąžinės likučių seimūnams.

 4. Lija says:

  kad tik nebūtų asitikę panašiai kaip su tais kaliniais iš Amerikos… Pirma sužinojom apie kalėjimus, kurie jau keli metai buvo naudojami, paskui apie kalinius, kurie buvo kankinami, nors prieš tai viskas buvo neigiama. Atseit, žinybos nieko nežino. Gal ir nežinojo, tačiau „šaukštai jau popiet“. Filme išreikšta mintis, kad gmo reikalais užsiima NE ŽINYBOS. Rezultatas toks: žmonės sužino po kurio laiko apie jau įvykusi faktą. Argi jūs nebuvote kažką girdėję apie gmo? Neabejoju, jau turėjote šiokią-tokią nuomonę. Tačiau šiame filme parodyta problema planetos mastu. Baisiausia, kad tai vadinama MOKSLO PAŽANGA (žinoma, ne filme). Pagalvojus apie Lietuvos žemelę, tai buvo kai kur sėjamas ir gmo rapsas, gaminamas ir biokuras (autobusai, kvepaintys blynais) ir po truputį bulvės, kurių neėda koloradas, braškės, ir bitės kai kur išgaišo… o kas žino, kiek jau gmo pasklido? Ir įtartinai ne kartą Vilniuje vyko Monsanto „mokslinės konferencijos“ gmo klausimais. O paskui gali paaiškėti, kad MINISTERIJA NEŽINOJO, PREMJERAS NEŽINOJO, kad yra vienas ar keli „Judošiai“, kurie ir čia deda savo GENETINĘ BOMBA po tautos pamatais (mes juk netolerantiški, homofobai ir kitokie). Pažiūrėjus filmą, supratau, kodėl kasmet Lietuvoje medikai registruoja po 1.500 naujai susirgusių storosios žarnos vėžių. Filmas pateikia atsakymą: pakitusi žarnyno mikroflora dėl maisto, kurį suvalgome.

 5. artas says:

  Lija,
  Labai gali būti, kad jūs teisi. Norėčiau ta proga užduoti jums klausimą – gal nusimanote labiau tame ir turite kokios medžiagos apie procesus Lietuvoje susijusius su GMO ?
  Su pagarba

 6. Sarmatas says:

  Siunčiam panašaus turinio laiškus: Ministro.priimamasis@zum.lt .Galim ir į kitas institucijas

  Gerb. Ministre,

  siūlome atlikti elementarius bandymus su GMO ir objektyviai išsiaiškinti poveikį organizmui. Tokie tyrimai jau buvo atliekami.

  http://www.sarmatas.lt/03/genetine-bomba-video-rus-k/

  Galėtume pakartoti tyrimus Lietuvoje. Didelių pinigų nekainuos. Žiurkių onkologijos institutas turi.

  • Angelija says:

   gal geriau būtų nusiųsti tokį kolektyvinį laišką: vienas tekstas su šimtais parašų? Aš ir draugai pasirašytų…

  • Janute says:

   Labai gaila,kad jaunimas negali gyventi Lietuvoje,t.y.priverstas migruoti,o like savaime isnyks,nes visur kisama chemija,o apie jos paskmes visi graziai tyli !!!

 7. zoot says:

  Žiurkių pakankamai dabar turi ir Lietuvos veterinarijos akademija,laboratorijos naujai suremontuotos ,laborotorijos vedėją asmeniškai žinome. Galima nors ir nuo pirmadienio derinti tiktai reikia entuziastų . operator,bei metodikų ir…….

  • arvydas says:

   Tarp mūsų nėra specialistų, kad nustatyti teisingas metodikas, pagal kurias gauti teisingus-tikrus rezultatus. Gal atsirastų tokie iš skaitančių, ar čia esančių?
   su pagarba

 8. as says:

  issiunciau vet. tarnybai 3 epastais. Gal pamatys (jei panores)

 9. pasiulymas says:

  O gal reikėtų paplatinti informaciją ūkininkams? Dabar Kaune paroda „Ką pasėsi?“. Ten juk ir seminarai tikriausiai vyksta. Kiekvienais metais vis aktualesnė problema – tai ką ūkininkai pasės? Ir kiek genetiškai modifikuotos sojos kiekvienais metais sėjama Lietuvoje?

  • artas says:

   Neturime jokio ryšio su ūkininkų organizacijomis, jei galėtumėte jiems perduoti tai, ką žinote būtų tikrai nuostabu. Tik nuo mūsų ūkininkų ir jiems duodamos informacijos priklauso, kuo maitinsimės rytoj.

 10. architekte says:

  Ekologiškas ūkis-išigelbejimas, nors vargu-džinas jau paleistas, tai tik laiko klausimas.
  Būtina skleist informaciją, visomis priemonėmis.

  • Angelija says:

   iš tiesų jie džiną paleido, tačiau kol jis pas mus dar nėra įsisiautėjęs, tą džiną galima atgal sukišti į butelį. Tam reikės daug rankų. Jei mojuos vienas, du ar keli, truks ilgai, pavargsim ir nuleisim rankas. Kai matai vieną žmogų stumianį įstrigusį sniege automobilį,- rezultato nėra. Pribėgus dar dviem, mašina iškart pajuda pirmyn. Todėl pirmiausia reikia palaikyti kiekvieną, kuris ėmėsi pats ar kitų paragintas tos iniciatyvos „kišti džiną“. Konkrečiai: parašai peticijose ir ne vien asmeniški, o tiesiog šeimom, grupėm. Reikia siuntinėti ir laiškus bei informaciją, kur tik galima.
   Ar prisimenat ką pasakė apie Lietuvą mūsų Prezidentė per kovo 11 iškilmes? Ji pasakė taip: „KOKIĄ NORĖSIT, TOKIĄ IR TURĖSIT“
   O kas daugiau turi tikėti jos žodžiais, jei ne jaunimas? Juk tikėjimas kalnus verčia.

  • Susiprotėk says:

   Ne tikėjimas, sunkus darbas.

 11. artas says:

  na, darome ką galime

  • Angelija says:

   darykim ir toliau ir nenuleiskim rankų… Ekologiški ūkiai Vakarų Europoje veikia jau kelios dešimtys metų, produkcija patiekiama į kiekvieną turgelį, o kainos nežymiai didesnės (ne taip kaip Lietuvoje – du ar tris kartus).

 12. Lija says:

  teko girdėti per tv (berods, Baltija: laida Lietuvos žinių tyrimas) kad ūkininkai vienareikšmiškai orientuojami tik į beatodairišką pelną ir kuo didesnį. O dok. filme apie Monsanto aiškiai pasakyta, kad jie meluoja, apgaudinėja, nepaiso teismų ir baudų, nes teturi tik vieną tikslą – DOLERĮ. Todėl manau, kad reikia skleisti teisingą informaciją įvairiais būdais: biologijos mokytojus, bibliotekininkus (ypač kaimuose), pažįstamus kaimiečius. O kadangi internetas yra ne visur ir ne visi jį turi, reikia įrašinėti į diskelius ir platinti. Toliau neberašysiu, ką galima konkrečiai daryti, nes tokiam projektui reikės didesnių lėšų.

 13. arvydas says:

  Na matau jūs nemažai žinote Lija (nesakysiu antro vardo) :))))
  Gal norite ateiti į mūsų grupę, kurioje aptariami, kai kurie klausimai susiję su Lietuvos padėtimi dabar.
  Jei taip, tai galite užeiti per čia: http://www.sarmatas.lt/kvieciame-prisijungti/
  bet čia reikės įvesti savo el.pašto adresą, jei suprasite ką ten daryti laukiame.
  O jei ne, tai atsakykite čia, įrašysime jus tiesiogiai pagal jūsų esamą pašto adresą, kuriuo užpildėte komentarą (jei jis teisingas :) )

 14. Kestutis says:

  Nusiunčiau ŽŪ Ministrui pasiūliai išplatinti visiems darbuotojams

 15. Monika says:

  Prašau, kas nors papasakokit kas ten sakoma, nes nesuprantu rusiškai, o labai įdomu būtų sužinoti. Būčiau labai dėkinga.

  • arvydas says:

   Monika čia labai daug pasakoti reikėtų, na nebent pažiūrėk šioje nuorodoje:
   http://www.bernardinai.lt/archyvas/straipsnis/60400
   Čia aprašymas GMO su pasekmėmis, o šiaip google paieškos laukelyje įvedusi „genetiskai modifikuoti augalai“ pamatysi daug straipsnių šia tema.
   Filmuose čia tik parodomi jau realūs įvykiai, kurie vyksta bandant mus visus tiesiog nuskurdinti ir nunuodyti pasinaudojant genetiškai modifikuota augmenija.
   Šiaip gali prisijungti prie grupės paspaudusi viršuje mygtuką „Kviečiame prisijungti“, joje yra žmonių, kurie tuo domisi ir tau ko gero galėtų daugiau papasakoti.
   Su pagarba

 16. Antanas says:

  Labai naudinga informacija.Buvo per tv viena laida.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top