Avis nesupras, kas supras – ne avis

2021, 12 gegužės, 7:56 | kategorija Genocidas, LPT | atsiliepimų (3) | peržiūrų 503 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Avys

Kodėl nesąmoningus žmones vadina avių banda?

Mačiau naktine kamera filmuotą vaizdelį – kaip į avių gardą įlenda vilkas ir išpjauna visas avis. Avių apie 20, vilkas vienas.

Jautriai sielai gali pasirodyti labai baisu ir žiauru. Man buvo įdomu, ko iš pradžių nesitikėjau iš šio vaizdelio. Kol vieną avį taršo, likusios nedaro nieko, tik subėga į priešingą gardo kampą ir lyg džiaugtųsi – gerai, kad ne mane.

Tas pats kol taršo antrą, trečią, ir net kai lieka paskutinė, tolimiausiame gardo kampe, ji elgiasi lygiai taip pat. Ar išgelbėtų avis pora raguotų avinų, jei pultų vilką, nemanau, gal kiek atitolintų paskutinės avies likimą, gal net išgąsdintų ir vilkas turėtų trauktis iš gardo, tačiau kitą naktį jis vėl grįžtų.

O va, jei ten būtų pora aviganių šunų, tai jis į gardą net nelystų. O į vietą su vienais alabajais lysti jam net minties nekiltų, jis tą vietą aplenktų lanku.

Ką tuo noriu pasakyti?

Ogi tą, kad tie, kas naudoja prievartą, taikaus pasipriešinimo nesupranta, o abejingus „suvartoja“ pirmiausiai, suskaldę grupėmis ar po vieną.

Jei prieš tave naudoja dantis, reikia būti pasiruošus panaudoti savus, ir jei prireiks- užpuolikui perkąsti gerklę.

Jokių tolerancijų čia būti negali, tolerancijos reikalingos būtent užpuolikams, kad žmones kaip tas avis sulaikytų nesipriešinimo būklėje.

Iš demokratijos pusės klausimas – garde kieno buvo dauguma, avių ar vilko?

Jei atsakysite – avių, tuomet kodėl laimėjo vilkas? :)

Edvardas

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

  1. Vytas says:

    Edvardai, tai sena, kaip pasaulis, žinoma tiesą. Tik ši tiesa šių dienų pasaulio valdančiųjų yra neigiama kasdien po šimtus kartų. Peršama : politkorektiškumas, tolerancija bet kam, bet kokiai nepriimtinam reiškiniui. Reikalaujama „supratimo“ kitokiem, kurie savo tiesas grūste grūdą, normalų žmogų išjuokdami, jį pašiepdami. Ir senai pasaulis žino grubią tiesą – blogis bet kuriuo pavidalu pripažįsta tik jėgą ir atsitraukia tik gavęs kumščiu atgal.

  2. Zoroastrieciai says:

    Zarathustra klause Ismintingojo Valdovo: ka man daryti, kad iveikciau visa blogi pasaulyje? Ismintingasis Valdovas atsake: Tu verciau pasieskok savyje jegu tokiu, kokios padarys Tave bet kokio blogio nenugalima.

  3. :) says:

    dar visai neseniai žodis tolerancija reiškė gyvo organizmo negebėjimą priešintis nuodams. Kaip pavyzdys pasakymas : toleruoja alkoholį – tai reiškia, kad organizmas tiek nusilpęs, kad išgėrus šnapso neįsijungia jokios apsauginės organizmo reakcijos.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top