Rusija: mūsų pačių mėsa pigesnė ir ne blogesnės kokybės, nei europietiška

2016, 27 gegužės, 1:01 | kategorija Ekonomika | 2 komentarai | peržiūrų 561 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Gyvuliai

MASKVA, gegužės 25. RIA Novosti. Rusijai nebereikia europietiškosios mėsos, kadangi per pastaruosius metus ji pati išmoko išsiauginti pas save pigesnę, kuri pagal savo savybes nėra blogesnės kokybės, pranešė žurnalistams žemės ūkio ministras Aleksandras Tkačiovas. sankcijos Rusijai, Rusijos embargas

Jis pažymėjo, kad sankcijų atšaukimas mažai ką pakeis Rusijos ekonomikos struktūroje. „Man sunku kalbėti apie sankcijų atšaukimą, todėl, kad tai pirmiausia yra politinis klausimas. Jūs turbūt žinote, kažkurį laiką mes buvome, galbūt iliuzijose, tame tarpe tokiose, jog atšaukus sankcijas mūsų žemės ūkio produkcijos gamintojams bus kur kas blogiau. Tačiau dabar, aš manau, kad bus ne taip“, – tvirtina ministras.

„Mes jau išmokome gaminti ir pateikti pas save pakankamai konkurentabilią maisto produkciją, ir tame tarpe devalvacija mums tame padeda. Todėl, net jei dabar atidarysime pas save visas užtvaras, kaip sakoma, ir čia bus atvežta prancūziška jautiena ir vokiečių kiauliena, tai pagal kainą ji bus jau kur kas brangesnė, o pagal kokybę tokia pat.“, — pridėjo ministras.

Pasak jo, įskaitant logistiką, kuri tik brangins maisto produktų pristatymą į Rusijos rinką, „mes būsime labai konkurentabilūs, o reiškia, europietiškai mėsai čia nebus ką daryti.“

„Todėl, kad mes šiandien gaminame savo labiau kokybišką, pigesnę, ir vartotojui jau įprastą rusų gamybos mėsos produkciją. Ir man atrodo, tai pats didžiausias iškovojimas, pirmiausia RF vyriausybės, kuri visą laiką vykdė beprecedentį palaikymą. Na suprantama ir pastangos pačių prekių gamintojų, kurie nesėdėjo šiuos metus sudėję rankų, plėtė gamybą, gerino produkcijos kokybę, investavo į žemės ūkį“, — reziumavo Tkačiovas.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 2

  1. zzz says:

    Kas ta ES per gaidys,kad Rusiją pabaidys.

  2. Kokie komentarai says:

    Taip tik šiek tie kdaugiau kartono rusų mėsoje.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top