„Birželio 3“ – data ir iniciatyvinė grupė subūrusi forumą „Mūsų valstybės tikslas“

2015, 4 birželio, 8:46 | kategorija LPT | atsiliepimų (11) | peržiūrų 222 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis - Audrius NakasVakar, (2015-06-03), Lietuvos Mokslų Akademijos salėje Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio įkūrimo 27-ųjų metinių proga įvyko forumas „Mūsų valstybės tikslas“, kurio jau pats pavadinimas kalba apie jo esmę ir tikslus. Šio forumo organizatoriai ir iniciatoriai – tai žmonės, matantys šiandienę Lietuvos padėtį ir jos ateities perspektyvas visai kitoje šviesoje, nei jas bando pristatyti esantys valdžioje.

Jie (organizatoriai) akcentuoja, jog valstybė kaip vienetas neturi jokio tikslo, strategijos ir todėl plaukia pasroviui, kur neša Briuselio direktyvos bei bendros tendencijos, neatsižvelgdama į jokį nacionalinį interesą ir net nežinodama – koks tas interesas. Šis forumas, anot organizatorių, tik pradžia veiklos, prie kurios gali jungtis visi, kas turi noro veikti, žino ką veikti, ir pasiruošę veikti, o ne kalbėti.

Pranešimas spaudai

2015 metų birželio 3 dieną Vilniuje Lietuvos mokslų akademijoje įvykęs Forumas „Mūsų valstybės tikslas“ konstatavo, kad atkūrus Lietuvos Nepriklausomybę 25-ių metų valstybės pasiekimus nustelbia nestabdoma ir grėsminga emigracija, nepaliaujamai didėjanti korupcija, savižudybių banga, dvasinis ir fizinis Tautos nykimas.

Forumas konstatavo, kad Lietuvos valdžia nenori, nesugeba ir nežino, kaip užtikrinti tautos ir valstybės išlikimą.

Lietuvos Respublikos Konstitucija suteikia teisę apsispręsti ir įpareigoja pačius piliečius ginti savo prigimtines teises ir savo gerbūvio kūrimo vietą – valstybę – tiek nuo vidaus, tiek nuo išorės priešų.

Forumo dalyviai kreipiasi į visus Lietuvos piliečius, visuomeninius judėjimus ir politines partijas vienytis ir jungtis bendram tikslui – Lietuvos valstybės ir jos suvereno Tautos išsaugojimui.

Šiam tikslui Forume įkurta „Birželio 3-iosios“ grupė bendrų siekių ir veiksmų koordinavimui.

Tautos ir valdžios vienybės pagrindas yra supratimas ir bendra atsakomybė dėl Lietuvos valstybės ir Tautos likimo. Vienybė galima tik žinant mūsų valstybės tikslą ir siekiamą ateitį.

Pranešimą parengė:
„Birželio 3-iosios“ grupės vardu – Zigmas Vaišvila

Telefonai ir adresai pasiteiravimui:
Giedrius Kochanka, tel.8-600-70141,
Senagera@gmail.com

Siūlome pilną forumo vaizdo įrašą, kuriame atrasite daugelį atsakymų į jums kylančius klausimus šio vykusio forumo tematika. Audrius Nakas (seimo narys) pristato šio forumo organizatorių ir „Birželio 3“ iniciatyvinės grupės sąrašą.

Pirma dalis

Antra dalis

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 11

 1. Vidas says:

  Pagarba iniciatoriams, svarbiausia, kad butu pradzia….
  Tik baisu, jog visi iniciatyvines grupes nariai bus, vienokiu ar kitokiu budu, paversti valstybes pamatu griovejais  bei kremliaus pakalikais.

 2. Dainius says:

  Tik darbais galima irodyti ko sieki. Kol kas tik kalbos.

 3. artas says:

  Kažkada turi gi ir lietuviams pasisekti, negali ištisai sektis kitoms šalims, paliekant Lietuvą gilioj ****** , Gal gi atsiras žmonių, kurie bent kelią aiškų nubrėš, veiksmų planą, parodysiantį veiklos kryptį, kad jo vedami žmonės turėtų apie ką burtis. Nes dabar visi blaškosi nežinodami ko griebtis. O tie kurie žino – apšaukiami priešais, Putino pakalikais, vatnykais ir t.t. Juk visa tai tyčia daroma, kad iš anksto apdergt tuos žmones. Baisu, kad tas neįvyktų ir šiuo atveju.

 4. interpretatorius says:

  LT vizija:’Konstitucine monarchija’,kurioje gyvena 10mln.gyventoju.

 5. gal says:

  Gal tikrai Lietuvai nusišypsos geresnis gyvenimas nuo 2020 metų, kaip išpranašavo astrologė? Tikėkime viltimi, nes kas daugiau mums belieka. Tikiu, kad ateinantys Seimo rinkimai bus netikėti dabartiniams seimūnams, tada ir bus kelio pradžia į geresnį gyvenimą. Greičiau jau tie rinkimai ateitų…

 6. PP says:

  to gal. Tikėti ir svajoti nedraudžiama. Bet tai lieka svajonėmis. O pagrindo manyti, kad kažkas per rinkimus pasikeistų – NĖRA. Nėra ir neatsiras jokia politinė jėga, kuri nušluotų dabartinę sistemą. Nes sistema to neleis. Įvyks tik eilinis kėdžių persistumdymas.

 7. Juodas jumoras-tegyvuoja didžioji rašytoja! says:

  Pasirodo,mūsų šungrybis rašo visai neblogas knygutes:

  http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1658780957670801&set=a.1598689490346615.1073741827.100006167374807&type=1

 8. Ina says:

  Čia – tik svajonės, tik žodžiai.
  Bet „Pradžioje buvo Žodis“…

  Ar netiesa? Visi namai prasideda nuo projekto, nešauna aukštyn iš karto – kaip grybas!:)
  Teisingam tvariniui reikia svajonės, po to – iš jos gimstančios minties. Ir tik vėliau prasideda statyba. Ar tapsime savos valstybės statybininkais ar tik samdomais darbininkais…?

 9. Darius says:

  Būk ištikimas Kraujui ir Žemei. Tavo Kraujyje – Rasės jėga, tavo Žemėje – Protėvių palaikai.
  Būk drąsus ir išdidus. Tas kas nugali savo baimę, tas kas neatsitraukia prieš Jėgą, ir yra tikras Didvyris.
  Gerbk Tiesą, pagal kurią gyveno tavo Protėviai. Sek Senųjų Dievų keliais, nes kažkada jie buvo tavo Kraujo žmonėmis ir herojiškais žygiais įgavo Nemirtingumą.
  Būk ištikimas savo Broliams pagal Kraują. Tikroji ištikimybė pažįstama tik mūšyje. Brolių ratas vertas daugiatūkstantinių svetimšalių armijų.
  Būk ištikimas mylimajai. Tas, kurio nemylėjo moteris, nevertas patekti į Didvyrių Ramovę.
  Būk garbingas. Melas vertas tautų, per daug silpnų, kad įrodyti teisę gyventi atvirame mūšyje.
  Būk teisingas. Elkis su kitais tik taip, kaip jie to užsitarnauja.
  Būk išmintingas. Nepriimk už tiesą melagingų tiesų, bet pažink pasaulį savo protu.
  Nesitaikstyk su blogiu, kitaip, blogis paliktas nenubaustas dauginasi, o kaltė guli ant to, kuris paliko jį nenubaustą.
  Neik ant Visuomenės pavadėlio. Minia gali tave išauklėti tik Vergu. Veržkis ištrūkti už jos ribų ten, kur valdo nenugalimos Gamtos Jėgos.
  Visada atsimink, kad silpnas – bijo kovos, stiprus veržiasi į ją, o didis randa joje savo laimę

 10. brendis says:

  Užėjau,
  pamačiau
   perskaičiau  ir nusivyliau :(
     Deja, šis forumas nieko nesiskiria nuo kitų partijų šūkių, lozungų  ir teiginių. Visa tai, ką jūs išdėstėte yra ir taip žinoma. Ar tik ne jūs būsite tas riteris, kuris deklaruoja, kad gali išvaduoti princesę iš slibino ? Bet tai darė jau daugelis politikų, daugelis partijų.  Tik jūs, kaip ir kitos partijos, kaip ir visi kiti politikai neįvertinote vieno paprasto dalyko. O kas bus jeigu nepavyks?
  Gerbiamieji birželio 3 iosios kūrėjai dar kartą gerai viską permąstykite, ir jeigu rasite atsakymą į šį klausimą, – jūs būsite nenugalima jėga. Bet tam reikia didelės valios, drąsos ir ryžto.

 11. Emigrante says:

  Saunuoliai!Senai domiuosi Zigmo Vaisvilos veikla.Jei si grupe dalyvaus rinkimuose ,balsuosiu tik uz ja.Nusibodo prasivogusios,susitepusios,meluojancios partijos su savo vadais.Aciu uz rupesti Lietuva.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top