Referendumo pabaiga – naujo kelio pradžia

2014, 30 birželio, 0:23 | kategorija LPT | 27 komentarai | peržiūrų 1 009 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisApie metus laiko rengtas Referendumas praėjo, tačiau deja – laikomas neįvykusiu. Ir nors jame dalyvavo virš 350 000 žmonių, tačiau nuo bendro rinkėjų skaičiaus pateikto VRK tai sudarė tik apie 15 procentų, kai buvo būtina virš 50.

Referendumui pateikti trys siūlymai keisti Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnius, nesutraukė pakankamo rinkėjų skaičiaus tam, kad jis būtų laikomas įvykusiu. Nors sakyti, kad nesutraukė turbūt būtų netikslu, mat viena rinkėjų dalis nedalyvavo sąmoningai, puikiai žinodama jame keliamus klausimus, prisilaikydama didžiosios dalies politinių partijų pareikšto kvietimo boikotuoti referendumą, dėl esą klaidinančių jo pasiūlymų. Ir nežiūrint į tai, kad beveik metus laiko tie pasiūlymai buvo aiškinami visose referendumo organizatoriams prieinamose informacijos priemonėse – dezinformacijos srautas viešojoje erdvėje užgožė visus paaiškinimus.

Tiesą sakant tų informacijos priemonių irgi buvo ne per daugiausia, nes visos didžiosios MIP paprasčiausiai blokavo bet kokią informaciją šia tema. Kodėl blokavo – manome aiškinti nereikia niekam. Oficialūs didžiųjų partijų kvietimai boikotuoti referendumą šneka patys už save.

Kalbant apie referendumo agitaciją, organizatoriams teko net kreiptis į teismą, kad tiesiog išmušti iš VRK referendumo agitacijai pagal įstatymą priklausantį eterio laiką. Mat be tokio teismo sprendimo to nebuvo įmanoma pasiekti. Valstybinės tarnybos paprasčiausiai ignoravo įstatymų reikalavimus. Kaip taip gali būti? – Matyt žinojo, kad joms už tai nieko nebus.

Kita neatėjusių balsuoti Lietuvos piliečių dalis – tai abejingieji, neturintys žemės ar visai nesidomintys visuomeninės gyvenimu ir įvykiais valstybėje, manantys, kad pakanka kartą per ketverius metus dalyvauti seimo rinkimuose ir toliau galima gyventi kaip įprastai, besirūpinant tik savo asmeniniais smulkiais reikalais. Visu kuo kitu pasirūpins valdžia. Ir ji pasirūpina. Mes matome kaip ir kieno naudai.

Birželio pabaiga taip pat nėra tinkamiausias laikas referendumui – to neginčys niekas, ir visi žino kodėl buvo parinktas būtent toks laikas – juk nė vieni rinkimai dar nė karto nėra vykę vidurvasaryje ir yra įtarimas, kad nevyks ir ateityje. Nebent būtų surengtas dar vienas panašios krypties referendumas. Tada matyt vėl būtų pasinaudota šio referendumo blokavimo patirtimi.

Iš to kas išvardinta galima būtų daryti išvadą, kad dalis piliečių mąsto oficialiosios valdžios propagandos aparato įteigtomis klišėmis, o abejingoji dalis apskritai nemąsto, matyt manydama, kad apsieis šis reikalas ir be jų. O valdžia tuo naudojasi, visomis jai prieinamomis priemonėmis blokuodama konstitucinę piliečių teisę pareikšti referendume savo valią.

Galima daryti prielaidą, kad dabar ši valdžia džiūgauja, matydama, kad 85 procentai šalies gyventojų visiškai nenori patys rūpintis savo ateitimi, kas atriša jai rankas viskuo pasirūpinti pačiai. Mes 20 metų stebime tą rūpybos procesą, kurio detalių čia nevardinsime, tačiau kurias, bet kuris bent kiek besidomintis tuo žmogus puikiai žino.

Ir tik ta dalis, kuri dalyvavo surengtame referendume, tie 350 tūkstančių piliečių, net nepriklausomai nuo to, už ką jie balsavo – yra tikrieji Lietuvos Piliečiai iš didžiosios raidės, kuriems ne tas pats, kas vyksta jų Tėvynėje ir kokia ateitis laukia jų palikuonių. Jie nenori būti tarnais, už kuriuos viską sprendžia šeimininkai. Faktiškai tik jie ir tėra Lietuvos viltis bei ateitis – pagarba jiems.

Jie sugebėjo supurtyti visą šią sustabarėjusią sistemą, iš kurios masiškai bėga šalies piliečiai, tačiau patirties stokos dėka neįvertino šios sistemos galių, kai ji kovoja už savo išlikimą.. Bet patirtis įgyjama.

Jei kalbėti teisybę, stebint tą visą informacinę blokadą ir dezinformacijos srautą viešojoje erdvėje, galima buvo numatyti referendumo balsavimo rezultatus. Nors niekas to garsiai nesakė, tačiau tokia nuojauta pas dažną kirbėjo širdyje. Bet ta nuojauta nesiūlė viską mest ir užsiimt savais reikaliukais, ne, – ji kvietė daryti viską, kas įmanoma, kvietė nepasiduoti ir kovoti iki galo.

Ir ne tų, kurie siekė išsaugoti šalies teritoriją kaltė, kad šiandien šis reikalas nepavyko.. – jie visi padarė ką galėjo, ir net kur kas daugiau nei galėjo…. Savo pasiaukojimu jie sukūrė pilietinės visuomenės pagrindus.

Tiesiog prieš juos buvo susivienijusios kur kas galingesnės jėgos, kur kas didesnis propagandos ir dezinformacijos aparatas, kad jį galėtų nugalėti nepatyrę, paprasti žmonės, savo dispozicijoje teturintys tik savo kuklius finansinius išteklius ir tikėjimą sava tiesa.

Tačiau tokia šio referendumo baigtis nėra pabaiga to, kas buvo pradėta prieš metus, o jei tiksliau, jau nuo 2010 metų. Tai yra pradžia naujo judėjimo, kas dar nesusiformavo, tačiau jau turinčio 320 000 Lietuvos žmonių palaikymą – tokį palaikymą, kokio neturi nė viena partija. Ir tas palaikymas kyla ne siekiant naudos sau, o visiškai nesavanaudiškai, iš tikro pilietiško suvokimo.

Šiandien visi, kurie dalyvavo ar palaikė šią iniciatyvą, gali mintyse susiimti už rankų ir su šypsena pažvelgti vieni kitiems į akis – šiandien niekas nepralaimėjo – atvirkščiai, šiandien buvo padėti tvirti pagrindai naujam keliui į naują Lietuvos ateitį, nes susikūrusi Jėga jau tiksliai žino ko nori, ko siekia, turi patirties kovoje už savo siekį, už mūsų visų ateitį ir neabejotinai susitars dėl tolesnių veiksmų tęsiant pradėtą darbą.

Pasibaigė vienas pradėto darbo etapas. Ir šis etapas jau įėjo į istorija, kaip visuomenės snūduriavimo pabaiga.
O kiekviena pabaiga – tai kažko naujo pradžia

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 27

 1. PP says:

  Kokio kelio? Jokio kelio nėra. Tiksliau yra vienas kelias – tautos ir valstybės žlugimas. Yra ir dar kitas kelias – Rusijos okupacija. Kas būtų netgi geresnis variantas, nes, nepaisant visko, lietuvių tautą po Rusijos padu nenyko ir ekonomiškai gyveno geriau nei bet kuriuo kitu laikotarpiu.

 2. neabejingas says:

  … negalima teigti, kad neatėjusioji dalis visi abejingi Lietuvos ateičiai. Tačiau patys referendumo organizatoriai padarė esminę klaidą, į vieną balsavimo biuletenį įtraukdami net tris klausimus. Pasakykite,ponai, kaip balsuoti asmeniui, kuris nepritaria vienam iš tų trijų klausimų??? Sakykime, dėl to 100000. Gal aš visai nenoriu, kad priėmus šį siūlymą paskui kokie šustauskininkai ar į jį panašūs nesugalvotų kokių nesąmonių siūlyti priimti referendumu. Aišku,kad jis neįvyktų, bet išlaidos jau būtų …tai va, manau,kad dalis rinkėjų dėl to ir neatvyko

 3. Ec says:

  Iš pradžių mūsų nepastebi, po to ignoruoja, vėliau juokiasi iš mūsų, dar vėliau kovoja su mumis, galiausiai mes laimime

 4. Vakarykštė diena parodė, kad tokioje mažoje šalyje net 2 milijonai žmonių nelabai turi informacijos kas vyksta Pasaulyje. Gal pats laikas pradėti domėtis… Televizija ir Žinios (kiekvienoje valstybėje) yra tiktai butaforija…, jei nori pamatyti tikrą vaizdą teks šiek tiek atsimerkti…

 5. stebetojas says:

  Koks skirtumas?
  Ogi valdzia prarado galimybe dali Tautos garo nuleisti.
  Nes vjskas bus ramu, kol baigsis duona ir zaidimai ( tiksliau, lesos jiems apmoketi).
  Tada prasides riauses, nes kai abejingi prades badauti, mastymo bus mazai.

 6. Vitalis says:

  Straipsnis puikus,tik kas jo autorius?

 7. tiesa says:

  zengtas žingsnis -zenkim ir antra. as pats bent keletui zmoniu prota manau apsvieciau. ir jai 350 000 žmonių padarytu ta pati- jau sekantis referendumas butu kitoks. sėkmes!

 8. Kestutis says:

  Lenkiuosi pries tuos, kurie isdryso organizuoti referenduma. Tie zmones ir yra tie kertiniai akmenys ant kuriu stovi musu valstybe.
  Aciu!

 9. Vilpišius says:

  Galėtų šitaip atrodyti, tik, matyt pačiam neteko audringos paauglystės-jaunystės išgyventi Liet.TSR sostinėje . . . Dauguma Rusijos rusų- adekvatūs žmonės, bet ir sovietmečiu ir dabar zombinami dėl prasto gyvenimo kaltinti misiją gelbėti Pasaulį. Kaip priversti žmogų pažįstamą gimtą aplinką iškeisti į . . . ? Tėvynė čia (, bet čia ch…va) + misija, ir Tu- gėrio gabentojas į ten kur „apsiėdę“! Vat apsiskaldydavom tarpuvartėse, formaliai „kad snukis nepatiko“ ir neši muilą kuo toliau, nes jei mentūra susems- aborigenams liūdna; kolonistus, jei pripažintų kaltais (tik jei terp jų aiškūs recidyvai) teis už chuligankę; jei aborigenus- už nacionalizmą- straipsniuks politinis! Tai štai, jei iš tiesų, kaip skelbiasi, visa landzbirbijos chebra mėgintų varyt Rusiją į nuostolį- paprasčiau nebūna- tik biografijų iškotines (kurios iš Liet.KGB archyvų „dingusios“) atversk ir „pipiec kationku, boljše sratj ne budet!“ Klausimėlis- ar Vakarų žvalgybos dykaduoniauja? Neabejočiau- kompromatų preferansas- jiems absolutly p/x kokie biesai parūpina vergų . . . Kt.kl.: ar vartotojiška visuomenė suderinama su patriotizmu?   

 10. Vytautas says:

  Apie koki nauja kelia kalbate? Sekmadienis parode, kad baudziauninko genas niekur nedingo. 
  „Su metais kitokios spalvos žmonių čia vis daugės. Ar priprasim?Gal pusę lietuvių jau šiandien tamsiau padažyt?Bet tamsuolių ir taip čia per akis.“ Juozas Erlickas. 

 11. Kęstutis says:

  Straipsnyje galima buvo paminėti ir Referendumo organizatorių pasiekimus: 1. Privertė valdžią sudėti žemės pardavimo saugiklius. 2. Išgąsdino skalūninių dujų gavybos šalininkus ir Shevron 3. Sabatauskas pažadėjo pateikti seimui įstatymą dėl 300 000 balsų, reikiamų surengti referendumą, sumažinimo iki 200 000. Ir dar – sąmoningi Lietuvos piliečiai tapo labiau susivieniję, apsikeitę kontaktais, sukaupė patirties. Sekantis žingsnis turėtų būti (labai svarbu) pilietinės visuomenės balso ir koordinacinio centro įkūrimas. Klausimas vertas atskiro straipsnio…

 12. antioligarch says:

  1. Valdžia demonstratyviai sudėjo žemės pardavimo saugiklius, kad apsaugotų ne nuo užsieniečių o nuo savo šalies Pileičių (bet čia nesvarbu Kęs-tuti). 2. Privertė veikti dar gudriau skalūninių dujų gavybos šalininkus, o Shevron padedamas vietos valdininkėlių patraukė sunkesniais bet praeinamais kūlgrindos takais. 3. Sabatauskas pažadėjo (pažadėjo bet netesės – gi čia Demokratija – darau ką noriu) pateikti seimui įstatymą dėl 300 000 balsų, reikiamų surengti referendumą, sumažinimo iki 200 000. Sąmoningi Lietuvos piliečiai tapo labiau susivieniję, sukaupė patirties žaidžiant valdžios ginklais, jų neatėmus iš valdžios rankų. Sekantis žingsnis turėtų būti (labai svarbu) pilietinės (GINK DIEVE NE TAUTINĖS VISUOMENĖS) visuomenės balso ir koordinacinio centro įkūrimas: Įsivaizduokim ateina Lietuvos pilietinė visuomenė; šiek tiek liberali, šiek tiek tarpusavy pamaišytom kultūrom ir tradicijom, arabas, lietuvis, negras, kinietis, kitas azijatas, italas, ispanas, japonas, indas: ir visi kuria pILiEtiNę ViSuOmEnĘ – tokią spalvotą ir margą, be vieningos nuomonės, be vieningumo, be artimo meilės. Klausimas vertas atskiro tyrimo verto straipsnio…

 13. Kęstutis says:

  … čia kaip tame anekdote apie optimistą ir pesimistą – stiklinė pustuštė ar puspilnė…. man puspilnė… o valstybės valdymo būdą per – Garbės Tarybą, garbingiausius valstybės, tautos atstovus siūlau jau keletas metų ir tai žmonėm nelabai suprantama, todėl ir reikalingas atskiras straipsnis. Lietuvoje šis valstybės valdymo būdas buvo panaudotas Sąjūdžio laikas – ne pilnai, o vėliau jo atsisakyta ir pereita prie partinio valdymo… Šiuo metu, šį valstybės valdymo būdą, labai sėkmingai įgyvendina Islandija…

 14. Vilpišius says:

  4 pataikymai iš 3-jų šūvių – įskaityta!

 15. Ada – Neabejingam says:

  Jūsų mintys gal ir logiškos, bet niekaip nesuprantu kodėl visi taip įsikirtę tų 300 000? Kad ,,valstybininkams“ taip ramiau miegoti ir savus reikalus tvarkytis, tai suprantu, bet, kad mums Lietuvos piliečiams taip yra geriau ir ramiau – tikrai nesutinku. Juk mus, esant tokioms sąlygoms, gali tvarkyti kaip tik patinka, o mes jokio balso ir įtakos neturime. Kitas dalykas tos IŠLAIDOS: kaip sakote ,,šustauskininkai“ visokius referendumus ims rengti. Visų pirma ar tikrai tų šustauskininkų yra 100000? Kitas dalykas – kol renkami parašai, tai kokios ten išlaidos? Gražu žiūrėti, kai eiliniai gyventojai, visi kaip susitarę, pasakoja apie kažkokias išlaidas. Atrodo, kad visai nesupranta ir nemato, kad mūsų politinėms figūroms valstybės milijonas čia ar čia – argi tai pinigai – jiems į tai nusispjauti. Todėl pirmiausiai reikėtų rūpintis ir pergyventi kai mūsų valdovai tuos pinigus taško, o ne kai įvyksta vienas Referendumas per 24 metus ir visi susijaudina dėl kažkokių išlaidų. Juk jeigu tuos 13 su trupučiu milijonų padalinti iš 24 metų, tai nei milijono per metus nesigauna. Ira dar kartą klausiu: ,,kur Jūs matote, kad mūsų valdovai taupiai ir ūkiškai bei protingai ir atsakingai elgtųsi su valstybės pinigais?“. O apibendrinant tą 100000 klausimą, galiu pasakyti, kad dauguma žmonių tikrai buvo ir prigąsdinti ir paprasčiausiai apgauti, nes neįmanoma, kad tiek žmonių norėtų, sėdėti autobuse, kurio maršrutas yra neaiškus ir kurį vairuoja apsvaigęs (nesvarbu nuo ko) ekipažas. O tas ekipažas ir pripūtė visiems arabų kaip bus blogai, kai atseit bet kas galės referendumus rengti, o blogai būtų tik vienai grupei – tai tam mūsų ekipažui :).

 16. Ad says:

  tikrai labai teisingai pastebėjote – mes laikomi visiškoje nežinioje, nes balastinės informacijos pateikiama labai daug ir atrodo, kad mes labai viską žinome, bet iš tiesų žiūrint ir klausant LRT ar ko kito, skaitant Lietuvos rytą ar kokį 15 min. ir panašią bulvarinię spaudą ar jos prototipus mes tik užteršiame savo smegenis, perkrauname galvas visai nereikalingomis ir netgi žalingomis informacijomis o iš esmės gyvename nieko nežinodami, nematydami ir nesuprasdami kas iš vis darosi pasaulyje ir aplink mus – o tai ir yra tikrasis provincialumas. Ir dar yra nuo seno žinomas ir dažnai taikomas metodas, kurio esmė yra maždaug tokia: jei žmogui ar grupei žmonių teiksi tendencingą ar klaidinančią informaciją arba nutylėsi dalį tiesos, tai ta grupė po kurio laiko ims klaidingai mąstyti ir elgtis. Tai toks metodas mums ir taikomas. O kadangi gauti gatavą produktą ,,žinių“ pavidalu yra lengviau, negu pačiam ieškoti informacijos ir ja domėtis, tai visi reikalai taip ir ,,važiuoja“: per TV sakė – vadinasi tai yra tikra tiesa.

 17. Ad says:

  bet su saugikliais vėlgi, kiek suprantu visus apgavo ar akis apdūmė, nes jie sudėti ne į Konstitucinį įstatymą, o į Laikinąjį žemės įsigijo įstatymą. :) – skirtumą tarp tų įstatymų maždaug galima įsivaizduoti.

 18. Kestas says:

  Tai pasakė Mahatma Gandi

 19. Kestas says:

  Savęs ir savo tautos žeminimas yra vergo požymis, labai prašau, nustokim tai daryti. Siūlau bent jau paskaityt šį tikrai šviesaus žmogaus straipsnį . Tikrai pravartu atidžiai ir įskiskaitant į kiekvieną žodį paskaityt kelis kart. Visiems linkiu laimės ir švaraus dėmesio.
  http://www.vydija.lt/straipsniai/Gimtoji_kalba/Neikainojamas_turtas_Razauskas.htm

 20. Ec says:

  O aš pakartojau, manau tinka situacijai apibūdinti

 21. Ir dar: says:

  jei taip rūpinatės didelėmis išlaidomis, turėtumėte būti nuoseklus ir džiaugtis, kad visi pakeitimai, kurie IŠ ESMĖS sprendžia tuos pačius klausimus (tik reikia juos perskaityti ir truputį pagalvoti, jei turite tokią galimybę-čia aš apie pagalvojimą :)), buvo viename Referendume, nes kitu atveju išlaidos būtų išaugę.

 22. PP says:

  Teko ir gyventi (ne sostinėje), o sostinėje 90-aiasiais. Taip kad makaronų man ant ausų apie „gūdų sovietmetį“ niekas neužkabins. Bet kalba ne apie anuos laikus, o apie geopolitinius procesus pasaulyje. Vakarams ateina galas. Visiškas – ekonominis, finansinis, moralinis, demografinis.

 23. PP says:

  Tai kad netgi kas Lietuvoje vyksta nežino daug kas…

 24. Algirdas says:

  Šiaip ar taip, ši data – 2014 birželio 29 d. – įeis į Lietuvos metraščius, kaip istorinio pasirinkimo diena.

  Na, o mums belieka tik įsiminti, kam nepritarė Lietuvos žmonių dauguma.

  Taigi, jie nepritarė, kad
  •išskirtinės teisės į Lietuvos teritoriją priklausytų Lietuvos valstybei ir jos piliečiams.

  Jie nepritarė, kad
  •išskirtinės teisės į Lietuvos žemės gelmėse ir jūrose esančius gamtos turtus būtų išskirtine Lietuvos Respublikos nuosavybe.

  Jie nepritarė, kad
  •būtų sumažintas referendumui inicijuoti reikalingas parašų skaičius. Daugumai tinka tai, kad dabar jis yra vos ne didžiausias pasaulyje.

  Jie nepritarė, kad
  •referendumu priimti sprendimai būtų keičiami tik referendumu.

  Tokia yra daugumos XXI a. Lietuvoje gyvenančios kartos valia.

  Ir neteisinga dėl to pasirinkimo kaltinti ekonominę sistemą, valdžią, agitatorius ir savanorius – rinkimus organizavusios VRK nemokamus pagalbininkus.

  Klausimai sprendimui buvo pateikti aiškia lietuvių kalba. Tiems, kuriems vis tiek buvo neaiškumų, galėjo ateiti ir perskaityti balsavimo biuletenį referendumo dieną. Kurie neturėjo laiko tądien, galėjo tai padaryti kitomis savaitės dienomis.

  Lietuvos piliečiai rinkosi patys. Ir dauguma pasirinko…..

 25. Joris says:

  Situacija, kad ir kaip graudu būtų, kartojasi ir nėra preteksto tuo stebėtis. Tie, mums visiškai svetimi ir priešiški „žmonės“, kurie užgrobę valdžią Lietuvoje, dirba savo juodą darbą ištisus dešimtmečius: „kruša“ žmonėms smegenis, kelia buitines problemas ir rūpesčius, varo į neviltį, visaip parodo, kad teisingumo nėra ir negali būti, todėl ir kovoti dėl jo neverta, kad Lietuvoje nėra ateities, kad geriau išvažiuoti svetur, kad net neverta stengtis doru darbu ir sąžiningu atlyginimu pragyventi, nes šitai vistiek neįmanoma ir t.t. ir pan., …Tik neprisipažįsta, kad visų šių negandų priežastis yra jų pačių veika, nukreipta prieš valstybę ir joje gyvenančius žmones (TIK MUMS VISIŠKAI SVETIMI IR PRIEŠIŠKI PARAZITAI GALI TAIP ELGTIS). O mes štai pabandome legaliu ir teisiniu būdu,- gaila, kad svetimoje žaidimų aikštelėlėje ir pagal mums svetimas ir nepalankias taisykles,- per metus laiko bent šiek tiek pataisyti padėtį ir apginti tautinius interesus, valstybę ar net eilinių žmonių teises. Akivaizdu, kad jėgos nelygios ir šansų laimėti svetimame žaidime nėra.

  PAsirodė, kad Lietuvoje esama tik apie 15 proc. sąmoningų ar sąmoningėjančių piliečių, kurie savo pasirinkimą pasirengę paremti konkrečiu veiksmu: nesvarbu už ką balsavo, svarbu, kad pakankamai subrendo, jog patys galėtų pareikšti savo valią!

  MES pralaimėjome mūšį, bet…. LAIMĖJOME KARO PABAIGĄ! Įvyko tai, ko parazitinė sistema labiausiai bijo ir įvairiausiais būdais stengiasi nedaleisti: SĄMONINGĖJANČIŲ ŽMONIŲ SKAIČIUS PERLIPO NEGRĮŽTAMĄ RIBĄ. Ir nesvarbu, kokių tolesnių veiksmų besiimtų parazitinė sistema (o prikiaulinti ji dar bandys ne vieną kartą, stengsis gyvenimą mums paversti tikru pragaru žemėje, beje nuosavoje), proceso sustabdyti ji jau nebeįstengs ir ko besiimtų (aišku, kad darys tik blogybes), šitai tik dar labiau skatins tai, kas prasidėjo. Svarbiausia, kad sąmoningas ir subrendęs ar supratimą įgavęs žmogus ima rūpintis ne vien savo gerove, bet ir visų aplinkui gyvenančių žmonių gerbūviu (kas esa parazitinės sitemos priešingybė), nes STABILI GEROVĖ GALI BŪTI TIK TUOMET, KAI JI BENDRA VISIEMS. O kai tokio dalyko nėra, kiekvieno žmogaus natūrali pareiga kovoti su visomis parazitiškos sistemos, parazitiškos ideologijos, parazitiško gyvenimo būdo ir mąstymo apraiškomis. ir užvis svarbiausia, kad nuo šiol toksai žmogus savo apsisprendimą ir valią imasi reikšti konkrečiais veiksmais, pradžioje, galbūt ir ne labai pastebimais. Žmogus tampa laisvu pats reikšti savo valią ir tampa NEBEKONTROLIUOJAMAS.

  Žmogus, kaip ir visa, kas mus supa, esa energija ir virpesiai (rezonanse su savo gyvenamaja visata vibruojanti energija. – Tai dėl to įvairiais gudriais būdais mus ir bandoma išmušti iš natūralios būsenos, dėl ko tiesiogiai sumažėja gyvenimo trukmė). Ir šie mūsų virpesiai persiduoda mus supantiems žmonėms. Tarsi savotiškas visus aplinkui gydantis (arba sargdinantis, jei žmogus nedoras – neinantis Šviesos Keliu -) energetinis virusas. (Tarp SPASą praktikuojančių kazokų gyvuoja patarlė: „išgelbėk save pats ir dar tūkstantis aplink tave bus išgelbėti“). Taigi, pavyzdžiui gėjų paradai pačioje miesto, o dažniausiai šalies, širdyje (sostinėje) ir esa tokių žinių kuo tikriausias panaudojimas prieš sveiką visuomenę (lygiagretus nesveikos idėjos, mąstymo ar gyvenimo būdo propagavimas tik sustiprina efektą, o šitai – tai jau PSICHOTRONINIS GINKLAS, JUODOJI TECHNOLOGIJA).

  – 2014.06.29 dieną Tikroji Lietuvos Visuomenė įžengė į naują savo vystymosi etapą! Visus norinčius, prijaučiančius ar šiaip alternatyvos ieškančius kviečiu savanoriškai prisijungti savo sąmoningumu. Išgelbėkite save ir dar daugybę aplink save išgelbėsite!

 26. ridikelis says:

  Vyksta karas prieš Lietuvą. Tie, ko po nepriklausomybės atstatymo buvo „pasigailėta“, kilniaširdiškai leidžiant dalyvauti kuriant naują Lietuvą, sėkmingai užsitikrino galimybę tautai priklausančioje žemėje statyti savo LIETUVĄ. Demokratišką – kurioje daugumos nuomonė svaresnė už sveiką protą, atvirą ir tolerantišką išgamoms bei degeneratams, laisvą – ypač nuo „atgyvenų“: aiškesnių už įstatymus papročių, tūkstantmečius puoselėtų tradicijų, ko gero turtingiausios išlikusios Europos kalbos tarmių ir sąžinės, universalaus visų laikų ir visų verčių mato. Apmaudu ir graudu, kad gerbiamo tamstos Šliužo ir jo šalininkų pastangos buvo bevaisės. Prastai pažinome savo praeitį, va ir turime apribotą ateitį. O nepasvertais gerais norais apribojome galimybes ir savo vaikams: šis referendumas, ko gero buvo paskutinis Tautos referendumas, nuo šiol bus piliečių referendumai: lietuvių, lenkų, rusų, baltarusių, žydų … tautybės Lietuvos Respublikos piliečių referendumai. Tauta tampa atgyvena. Net į mišką su ginklu už savo vaikus nebebus kam eiti – juk ir vaikų nebemokame gimdyti be Seimo patvirtintos „instrukcijos“, ką jau ten auklėti, diegti vertybes, perduoti saugoti papročius ar mokyti ugdyti laisvą Valią. Ką jau ten susideginti, kaip Pilėnuose…
  Nuoširdžiai skaudu. Iškeitėme Tautos gyvastį i teises: teisę į darbą – visą gyvenimą dirbti tam, kad senatvėje turėtume už ką gydytis, teisę į poilsį – cha, su grakščiu butelaičiu Carlsberg ant piliakalnio, teisę į socialines garantijas tiems, kas laiku neauklėjęs vaikų neturi kas juos karšina senatvėje. Teisę į stabilumą tiems, kas nebeskiria durniaus nuo kvailio… APmaudu.
  O kadangi esu tik durnius, tokia mano ir nuomonė.

 27. bartas says:

  Būk geras nevadink savęs durniu, nes to nori lansbergiai, butkevičiai, kubiliai ir t.t. O ką parašei yra teisingai. Ir aš ir Tu suprantam koks ilgas , sunkus kelias sukurti Tautą. Liaudis jau yra , oTautos tik 15 nuošimčių. Per mažai, dar per mažai.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top