Zigmas Vaišvila. Keletas klausimų patriotiškai nusiteikusiems tautiečiams

                         2017, birželio 16, 19:42 | Sarmatas.LT
-

Zigmas VaišvilaJAV Prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) iš pareigų atleistas buvęs FTB direktorius Džeimsas Komei (James Comey), apklausiamas JAV Senato Žvalgybos komitete, prisiekęs savo valstybei ir tautai, paliudijo, kad FTB nevykdė jokio kontražvalgybinio tyrimo prieš išrinktąjį JAV Prezidentą D. Trampą. Ir dėl jo santykių su užsienio valstybėmis. Ir su Rusija.

Klausimas Nr.1 Iš kur visi žinovai JAV, Lietuvoje ir kitose pasaulio dalyse žino, kad FTB ištyrė ir nustatė neteisėtus p. D. Trampo santykius su Rusija?

Lietuvoje birželio 12 dieną patriotiškai nusiteikusiems mūsų tautiečiams klausimą pateikė ir Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, nuoširdžiai pasveikinusi dar ne taip seniai jos teroristine valstybe vadintą Rusiją ir Rusijos Prezidentą Vladimirą Putiną (Vladimir Putin). Pasveikino su Rusijos valstybės švente – diena, kuria Rusija didžiuojasi iš Kremliaus išvariusi užkariautojų lietuvių įgulą.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Rusijos Federacijos Prezidentui Vladimirui Putinui 27-ųjų Rusijos dienos metinių proga

Klausimas Nr.2 Gal mes nežinome dviejų valstybių – Lietuvos ir Rusijos – kokios bendros valstybinės paslapties, pvz. Didžiosios Lietuvos, Rusijos ir Žemaitijos kunigaikštystės (rusėnų kalba – Великое князство Литовское, Руское, Жомойтское и иных) atkūrimo plano? Toks mūsų istorinės valstybės pavadinimas buvo pagal Lietuvos statutą (XVI a.). Beliktų išspręsti klausimą, ar sostinė vėl bus Vilniuje?

 

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena, mintimis ar video siužetu!

Sarmatai

__________________________________________________________________

Atsiliepimų 7

 1. kursis says:

  Sąmokslo teorija.O ką ,dabar ,daugiau Vaišvilai veikti?

 2. konkurencijos nėra says:

  O kur įrodymai?

 3. Pilietis says:

  Na, o ispraustasmegeniai tiki tuom , ka jiems valdzia porina…
  Aisku, gal kiek Zigmas cia perdejo, bet nieko negali zinoti….

 4. kursis says:

  Tikrai.O kur įrodymai?

 5. EJ says:

  Atsakymas i 1 klausima: siais laikais ir JAV, ir Lietuvos zurnalistai tarnauja politinems grupuotems ir nenesa jokios atsakomybes uz skleidziama mela. Visi tai zino …….. Atsakymas i 2 klausima: nera paslapties, kad uzslaptintu KGB-istu sarasai ir ju darbai yra zinomi Rusijoje, todel ypac sunku dvigubiems agentams itikti ir saviems, ir svetimiems.

 6. Setas says:

  Vaišvilos rašymo stilius labai panašus į Landsbergio vyresniojo, skirtumas tik tas, kad jį nustūmė nuo katiliuko, todėl jis rašo painius straipsnius prieš valdžią, bet jie neįdomūs, nes rašytojas pasimeta nereikšmingose smulkmenose (galbūt su tikslu), o kartais pasako A, bet nepasako B (irgi galbūt su kelių ėjimų į priekį tikslu). Jeigu būtų valdžioje rašytų painius straipsnius prieš Rusiją, nu kad paskui galėtų įrodinėti, kad aš va žiūrėkite visai ką kitą turėjau mintyje. Žodžiu, šachmatinikas, kuriam ir patas yra gerai:)

 7. ne z. vaisvila says:

  Total bullshit

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

top