Kalifornijos kalėjimuose moterys sterilizuojamos siekiant sumažinti išlaidas

2016, 24 liepos, 1:01 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (3) | peržiūrų 1 202 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

realnews24.com

Kalėjimas

Taip, tai visiška tiesa – šie dalykai vyksta būtent Kalifornijoje. Siekiant sumažinti išlaidas, galinčias atsirasti dėl nėštumo ateityje, medikai atliko sterilizaciją daugiau nei 150-iai moterų.

Šios procedūros, atliktos laikotarpyje tarp 1997 ir 2010 metų, Kalifornijos mokesčių mokėtojams jau kainavo 147,460 dolerių, tačiau kalėjimų gydytojai primygtinai teigia, jog šie pinigai buvo išleisti protingai.

Kai kalbame apie ilgesnį nei 10 metų laiko tarpą, – tai nėra dideli pinigai lyginant su tuo, kiek išmokų pavyksta sutaupyti nepageidaujamiems vaikams”, (?) teigia Dr. James Heinrich, akušeris ir ginekologas iš Valley State Prison moterų kalėjimo.

Tokia procedūra gali atrodyti žiauri, tačiau ji nėra neteisėta. 1927 metais aukščiausiasis teismas Buck v. Bell bylos metu leido priverstinę moterų sterilizaciją kalėjimuose. Aukščiausiojo teismo pirmininkas – Oliver Wendell Holmes jaunesnysis, atstovaudamas daugumos interesams pareiškė, jog “trys silpnapročių kartos jau yra pakankamas skaičius”.

Jis rašė: “Mes jau ne kartą matėme, kaip visuomenės gerovė gali priklausyti nuo mūsų geriausių piliečių. Būtų keista, jeigu ji negalėtų priklausyti nuo tų, kurie jau pakenkė šalies stiprybei, bei jų nedidelių aukų, kurios dažniausiai tokiomis net nelaikomos, vardan būtinybės apsisaugoti nuo nepasiturinčiųjų potvynio.

Kalifornijos kalėjime moterys nėra verčiamos atlikti sterilizaciją, tačiau jos pačios tvirtina, kad gydytojai joms daro spaudimą, siekdami priversti priimti tokį sprendimą. Viena kalinė pakomentavo: “Aš manau, jog tai tiesiog vyksta patekus į kalėjimą – geresnių gydytojų nei šie, čia paprasčiausiai nerasi”.

Tiesa, reikėtų pastebėti, jog valstijos reglamentas kiekvienai procedūrai reikalauja patvirtinimo, tačiau gydytojai sugebėjo nesudėtingai tą apeiti. Kalėjimo medicinos vadovė pripažino, jog pasirašė visus sterilizacijos pasiūlymus po to, kai James Heinrich šias procedūras apibūdino kaip “skubią medicininę pagalbą”.

parengė: Vidmantas Šarkys

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

  1. Mindaugas says:

    Fašistinėje Vokietijoje, koncentracijos stovyklų kaliniai taip pat buvo sterilizuojami, būdavo atliekami moksliniai bandymai su jais. Taigi ir ko jankiai nėra panašūs į fašistus?

  2. xxxx says:

    Mindaugai, tai geriau leisti visokiems asocialiems daugintis (taip kaip Lietuvoje), o paskui juos išlaikyti, nukentėti nuo jų ir sodinti į kalėjimus? Kalėjimuose vėl juos išlaikyti?

  3. Pirmiausia reikai suprasti apie ką pats filmas says:

    O niekas nepagalvojo, kad čia visiška nesamonė, kam sterilizuoti moteris moterų kalėjime, kai jos negali susilaukti vaikų.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top