Bliūkšta UAB „FF lizingas“ byloje Zigmui Vaišvilai sufabrikuoti kaltinimai

                         2017, rugpjūčio 22, 14:12 | Sarmatas.LT
-

teisingumas2017 m. rugpjūčio 17 d. Vilniaus apylinkės prokuratūra nutarė nutraukti ikiteisminį tyrimą, pradėtą 2016 m. pagal UAB „FF Lizingas“ bankroto administratoriaus UAB „Admivita“ prašymą, apkaltinus Zigmą Vaišvilą neperdavus šiam bankroto administratoriui trumpalaikio UAB „FF Lizingas“ turto, kurio vertė 2,4 mln. EUR.

2017 m. rugpjūčio 8 d. šiame ikiteisminiame tyrime Zigmas Vaišvila jo iniciatyva buvo apklaustas specialiuoju liudytoju, nors ir tęsiamas jo gydymas po 2016 m. birželio 29 d. patirtų sunkių politraumų ir keturių sudėtingų chirurginių operacijų. Medikų nuomone, Z. Vaišvila negali dalyvauti teismuose ir ikiteisminio tyrimo apklausose.

Prokurorė Agnė Stankevičiūtė nustatė, kad nekilnojamasis trumpalaikis UAB “FF Lizingas” turtas yra ne tik bankroto administratoriaus perimtas, bet ir parduotas. Atkreiptas dėmesys ir į tai, kad šis nekilnojamasis turtas parduotas keliasdešimt kartų mažesnėmis nei rinkos vertės kainomis.

Viešai jau pagarsėję trys gyvenamosios paskirties 10 arų sklypai Palangoje kiekvienas parduoti už 1333 EUR.

Nustatyta, kad neperduotas Mažeikiuose buvęs kilnojamasis trumpalaikis UAB „FF Lizingas“ turtas (gamybos įrengimai ir atsargos), nes 2014 m. jis buvo pavogtas. Dėl vagystės pagal Z. Vaišvilos pareiškimą pradėtas ikiteisminis tyrimas. Šis tyrimas šį mėnesį sustabdytas, nes nenustatyti vagystę įvykdę asmenys. Z. Vaišvila yra prašęs apklausti liudytoją, kuris tvirtino matęs, kad vagystėje dalyvavo ir bankroto administratoriaus UAB „Admivita“ atstovai. Rugpjūčio 17 d. Šiaulių apylinkės prokuratūra netenkino jau trečio Z. Vaišvilos prašymo leisti jam susipažinti su ikiteisminio tyrimo dėl turto, buvusio Mažeikiuose, vagystės medžiaga.

Nutarime dėl ikiteisminio tyrimo Z. Vaišvilos atžvilgiu nutraukimo atkreiptas dėmesys, kad UAB “Admivita” darbuotoja Inga Dūdienė nepateikė Z. Vaišvilai ir įgaliojimo, patvirtinančios jos teisę perimti UAB “FF Lizingas’ turtą ir dokumentus. Tyrimo veiksmus apsunkino ir tai, kad bankroto administratoriaus prašymu UAB “FF Lizingas” kreditorių komitetas priėmė nutarimą nurašyti ir sunaikinti UAB “FF Lizingas” buhalterinės apskaitos programą.

Dėl nurodytų priežasčių ir Z. Vaišvilos kaltės nebuvimo, jo siekių ir bandymų turtą perduoti bankroto administratoriui, nenustatyta, kad Z. Vaišvila būtų atlikęs nusikalstamas veikas.

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena, mintimis ar video siužetu!

Sarmatai

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Atsiliepimų 8

 1. Asmeniskai neabejoju says:

  Jog si byla buvo su politiniu atspalviu..

 2. Dalia says:

  Ši sistema vadinasi – lansbergizmu. Juozas Ivanauskas išleido nuostabią knygą “Dar kartą apie landsbergizmą“. Tai kas nutiko su Zigmu Vaišvila -yra to pasekmė. ir tęsinys.

 3. edvardas says:

  Taip išeitų poniute,kad latviai ar lenkai ,taip pat,gyvena šioje sistemoje ,vardu landzbergizmas.Įtariu,kad jie dar to nežino.:)

 4. Dalia says:

  Broliai latviai ir estai turi savų moralinių degradų ir išsigimėlių, kurie PASINAUDOJO tik tik prasidėjusiu laisvės ir nepriklausomybės vėju. Jums, matau, sunku tai suvokt. Mažiau sėdėkit srutų duobėj, vadinamu “Delfi“, o tai visiškai neturit nei savo proto, nei savo požiūrio, o tik suformuotą. Na, nebent už pinigus trolinat.

 5. edvardas says:

  Kiekvienas sprendžia pagal savo sugedimo laipsnį.Iš ponios varpinės ,aišku,geriau viskas matyti,kas ir kokioje „duobėje“sėdime :).Ne visiems dievulis,kaip poniai,davė sugebėjimus ir teisę kabinti etiketes ir teisti kitus.Bet ne visiems dievulis davė ir loginio mąatymo dovaną.Na o kuris iš mudviejų trolina už trirublę,lai spręndžia NEŠALIŠKI asmenys ar Lietuvos piliečių dauguma.Bet Jūs,ponia,pamiršote 🙂 atsakyti į nano užduotą klausima,-ar Lavijoje ir Lenkijoje ta sistema vadinasi landzbergizmu,taip pat,kaip ir ant Lietuvos?

 6. ??? says:

  O kaip tamstai atrodo kas geriau gyvena – lenkai latviai ar mes lietuviai ? O kas del to kalti – tikriausia rubkeliai ?

 7. edvardas says:

  Nežinau kokie ,čia tie,“rubkeliai“kalčiausi ir dėl ko.Na o dėl to gyvenimo kokybės,tai manau,kad lenkai ,iš artimiausiųjų kaimynų,-pirmi,lietuviai antri,o braliukai latviai treti.Viskas dėsninga.O ką jūs manote,kad mes jau turime gyventi,kaip čekai ar vengrai?Kurie prieš 100metu geriau už mus gyveno ir dabar gyvena geriau,o kurie prasčiau,tai taip ir išliko.Mes braliukus latvius aplenkėme,kurie tarpukary gyveno geriau.Čia latviams koją pakišo kolonistų,atsikėlusių po antro pasaulinio karo kiekis.Juk apie tų kolonistų „darbštumą ir tvarkingumą“sklando legendos 🙂 O jų pas latvius užsiveisė net iki 40proc,kai tarpukary jų Latvijoj veik 2proc priskaičiuodavo.

 8. Dalia says:

  edvardai, sėsk, riebus dvejetas! Ir skaityt straipsnį, bei mano abu komentarus atidžiai ir iš naujo, tol kol daeis.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

top