Žmonės valdžioje, sistemos marionetės labiau, nei eiliniai jos nariai

2010, 30 spalio, 20:33 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (14) | peržiūrų 1 834 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

matrica

Kaip žinome, konspirologiškai(konspiracija+logika) nusiteikusių piliečių tarpe priimta visą kaltę dėl mūsų bėdų versti sąmokslininkų, arba apskritai išnaglėjusių žemiškos, o dažnai ir nežemiškos kilmės grupių atstovams. Dažniausiai sutinkamos versijos – “žydai”, “masonai”, “slaptieji ordinai”, “amerikiečiai”, “pasaulinė vyriausybė” ir galų gale “ateivių civilizacijos”. Jeigu ne jie – mes nebūtume tokie nevykėliai, nevalgytume visokio brudo, neprasigertume, nežiūrėtume debiliškų laidų, gimdytume sveikus vaikus. Mes geri! Čia viską anie.. jie…

Yra ir kitas požiūris šia tema, tvirtinantis, kad nėra jokio suokalbio, sąmokslo. Visi mes, bedvasės ir mechaninės Sistemos valdžioje, kuri egzistuoja, atseit pati savaime.

Tvirtinti, kad kažkas super sudėtingo (reiškinys, objektas, medžiaga, pasaulis, bet kokia organinė sistema) egzistuoja “pats savaime” – tai mažiausiai keista… Tačiau ir toks požiūris vertas dėmesio.

Vienas iš tų, kurie priėjo prie tokios išvados, tapo rašytojas Vadimas Zelandas:

Korespondentas: Jūs pats, kaip iki to priėjote, iki tokių minčių?

Zelandas: Pasirodo viskas ganėtinai trivialu: tam, kad išeiti iš sąstingio, būtina paprasčiausiai nustoti ryti tabletes, kuriomis esi pompuojamas. Ir štai tada įvyksta kažkas tikrai neįtikėtino – tu lygtai atsikratai kažkokios manijos, atsibundi sapnuodamas ir pradedi gaudytis kas tu, kur randiesi, ir kas vyksta aplink.

Kor.: Ir kas tai per tabletės?

V.Z.: Tai pakankamai platus klausimas. Realybė, kurioje mes esame dabar, yra visai ne ta, kuri buvo sakysim keletą dešimtmečių atgal. Pokyčiai vyksta labai greitai ir auga kaip lavina, su pagreičiu. Ir taip, visiems žinomas biosferos terminas, kaip gyvų organizmų gyvavimo terpė. Bet mažai kas žino ir susimasto apie tai, kad dar yra technosferos samprata. Technosfera – tai visi technogeninės civilizacijos pasiekimai, pradedant buitiniais elektros prietaisais ir baigiant maisto produktais. Viskas, su kuo siejasi technosfera, įtakojama ne visada pastebimai, bet kardinaliai transformacijai, tame tarpe ir pats žmogus.

Kada civilizacija įžengė į technogeninį vystymosi kelią, pradėjo veikti tokie dėsniai, kurie anksčiau niekaip nepasireikšdavo. Dabar šių dėsnių poveikis veda link to, kad technosfera negrįžtamai susisuka į matricą. Matrica – tai anoks konglomeratas, sistema, kur žmogui tenka baterijos, maitinančios šią sistemą, vaidmuo. Tokie filmai kaip «Matrica» ir «Surogatai» – visai ne fantastika, o mūsų visai netolima ateitis. Ir esmė čia net ne technikoje, kurios apsuptyje gyvena žmogus. Kai žmonės patenka į bendrą informacinį lauką, sukurtą visomis įmanomomis masinės informacijos priemonėmis, jie tampa valdomi sistemos. Jau ne žmogus valdo sistemą,o ji, pilnai kontroliuoja ir palenkia ji savo valiai. Visaapimančiame informacijos voratinklyje tai pavyksta visai lengvai.

Kor.: Ir kam tai naudinga?

V.Z.: Nagi niekam. Žmogus tiesiog įprato galvoti, kad viskas, kas vyksta aplink jį patį, vyksta, kaip kitų žmonių valios išraiška. Iš tiesų, sistema vystosi savarankiškai. Kas įtakoja džiungles? Ogi niekas – jos pačios auga ir vystosi taip, kaip joms priklauso, nuo tų pačių laikų, kai augalai susivienijo ir pradėjo kažkaip bandyti egzistuoti-gyventi krūvoje. Suprantate?

O štai sistemai vertę turi sekantys dalykai. Jai būtina pasiekti stabilios pusiausvyros būseną, susisukti į optimalią konstrukciją, kurioje žmonės, lyg kiborgai, palaikys jos egzistavimą. Kas reikalinga tam pasiekti? Matricos nareliai turi būti užpildyti paklusniais elementais. O šie elementai pirmiausia turi būti ne visiškai sveiki, kad neturėtų laisvos energijos, o antra, lengvai trenkti, kad nesuprastų kur randasi. Energijos ir sąmoningos valios turi užtekti tik tiek, kad nenutrūkstamai vykdyti savo tiesiogines funkcijas – nei daugiau, nei mažiau.

Jūs nesusimąstėte, kodėl po darbo daugeliui nebesinori nieko, išskyrus poilsį ant sofos prieš televizorių? Tokio pobūdžio nuovargis – įprastas dalykas, prie to pripratome. Bet ar tai normalu? Ne. Įprasta – ne tas pat, kas normalu. O jums neatėjo į galvą, kodėl šiuolaikinio žmogaus gyvenimas papuola į žirkles būtent tarp 18-os и 40-ies metų? Kaip jauni specialistai jūs niekam nereikalingi, nes neturite jokios patirties, o po keturiasdešimties jūs niekam nereikalingi jau todėl, kad iš jūsų jau išspaudė viską kas buvo įmanoma. Dėl tos pačios priežasties, po keturiasdešimties jūs nebeįdomus(-i) ir priešingai lyčiai. Vėlgi, tai normalu? Įprasta – taip, bet iš esmės, kažkas čia negerai, tiesa? Na neturi taip būti!

Dar vienas dalykas, naudingas sistemai – gyventojų kiekio mažinimas. Atrodytų, vartotojų skaičiaus sumažėjimas turėtų sumažinti ir jų indėlį į sistemą. Bet iš tiesų, kai sistema susisuks į matricą, išgyvenę vartotojai pavirs į pilnai valdomus tiekėjus, ir jų indėlis taps kontroliuojamas totaliai, o reiškia, labiau kokybiškas, organizuotas, o ne toks, kaip dabar – rinkis ką nori, (kol dar yra iš ko rinktis), ir daryk ką nori, jei dar nesi pakankamai nuzombėjęs. Štai tame ir yra šio susisukto kokono tikslas ir esmė.

Ir vėl klausimas: kas nors už viso to stovi, reguliuoja? Dabar madinga aptarinėti miglotus gandus apie kažkokią pasaulinę vyriausybę, žinomą taipogi kaip Bilderbego klubas, į kurį įeina patys turtingiausi ir įtakingiausi planetos žmonės. Bet tai tik sistemos gudrybė norint nukreipti dėmesį nuo savęs. Daugelis naiviai galvoja, kad užtektų pašalinti šią išsišokėlių, kurie slapta sumąstė pajungti savo valiai visą žmoniją, saujelę ir problema išsispręs savaime. Nieko panašaus. Jei darže nuskabysime tik piktžolių viršūnes, jos dings?

Žmonės stovintys prie valdžios vairo, tampa sistemos marionetėmis gilesniu lygiu, nei eiliniai jos nariai. Pirmuosius sistema už virvučių tampo tiesiogiai, antruosius – jau per tarpininkus, per reklamą, melagingus tikslus, dezinformaciją, ir kitus makaronus, kuriuos jiems nuleidžia tie pirmieji. Šiuolaikinėje visuomenėje nebūna taip, kad kažkas sumastė kažką globalaus, pavyzdžiui, paskleisti karą, o po to įvykdė tai asmeninėmis jėgomis. Bankininkas nesugebės finansuoti tokio brangaus «malonumo», jei valdžios nepaims tinkama grupuotė, o ta, savo ruožtu, neprasibraus, jei nesubręs tam tinkamos sąlygos. Sistemoje viskas susiję ir susipynę. Bet priežasčių reikia ieškoti ne pačiose sąlygose, o kur kas giliau – ten, kur šios sąlygos užgimsta.

Kokiu būdų vykdomi sistemos planai? Labai paprastai: pirma, manipuliuojant pagrindinės žmonių masės dėmesio objektais, antra, dar paprasčiau, per tą maistą kurį jie valgo.

Dėmesio Valdymas – efektyviausias valdymo metodas apskritai. Nereikalauja net užsiimti kažkokia ypatinga ideologine propaganda, – pilnai užtenka priversti asiliuką galvoti apie morką, pakabinus ją priešais nosį ir jis paklusniai eis ten, kur reikia. Valdymo principas tame, kad dėmesys fiksuojamas į sistemai naudingą informaciją, o nuo gyvybiškai svarbių klausimų visaip stengiamasi nukrypti į šoną, siūlant dėmesiui visai neesminius dalykus. Galima rasti begalę pavyzdžių, kaip tai daroma. Vienas iš pavyzdžių Lietuvoje būtų Ignalinos Atominė Elektrinė, kuri buvo uždaryta prieštaraujant visiems sveikos logikos dėsniams. Bet čia pat bandoma statyti kita, pagrindžiant tai absurdiškomis kalbomis, kad šaliai būtina atominė energetika.

Kitu atveju išgalvojamos ligos, nuo kurių visiems reikia skubiai skiepytis, o vėžio problema, kuri kasmet vis aštrėja, nuvedama toli į šoną nuo kardinalaus sprendimo. Paskutiniu metu naujienose dažnai praslysta žinia apie tai, kad atseit surastas vaistas nuo vėžio. O žmonės miršta toliau. Tuo tarpu pradinė ir pagrindinė vėžio priežastis buvo atrasta dar pereito šimtmečio pradžioje. Daktaras Otto Varburgas. Bet apie tai labai greitai užmiršo.

Apie tai, kad biosfera jau konkrečiai virto technosfera, ir kas iš to seka, niekur tiesiogiai nekalbama. Dėmesys nukreipiamas į kitas sferas – į problemų, kurios dar nepasireiškė ir neaišku, ar pasireikš apskritai, pusę.

Filmo «Avataras» aptarimuose dėmesys koncentruojamas į vaizdo efektus, o nuo problemos, kaip visuomenės išskirstymo į palaikančius technosferą, ar biosferą, kuri laukia mūsų artimiausioje ateityje, visokeriopai stengiamasi nukrypti šalin. Ir būtent todėl Oskarą gavo ne «Avataras», o tas filmas, kuris verčia mąstyti «teisinga» kryptimi: ne sistemos reikia saugotis, o tų «agresyvių arabų» – štai kas, atseit, kelia realią grėsmę.

Valdymas vykdomas tiek nepastebimai, slapta ir «natūraliai», kad niekas apie nieką net neįtaria. Sistemos elementai nespės net atsipeikėti, kaip juos sužieduos elektroniniais čipais ir padarys pilnai kontroliuojamais, kaip triušius narveliuose.

Čipai

Kor.: Na, su informacija viskas daugmaž suprantama. O maistas čia prie ko, negi galima vykdyti valdymą maisto pagalba?

V.Z.: Taip, lengvai. Tai kas į žmogų patenka tiesiogiai, ir yra tuo pačiu kabliuku, už kurio jį galima pakabinti kur tik užsimanius, kaip skudurinę lėlę. Ir tuo pačiu, toks valdymo būdas pasirodo tiek «natūralus» ir nepastebimas, kad «lėlė» nieko ir nepastebi, bei galvoja, kad viskas vyksta būtent taip, kaip ir reikia.

Bertranas Rasselas, anglų filosofas ir pacifistas, jau senokai rašė apie tai, kad tam tikro maitinimosi ir «gydymosi» preparatais pagalba, pilnai realu sukurti tokį žmonių tipą, kurie bus tokie pat paklusnūs, kaip avys bandoje.

Štai konkretus pavyzdys. Amerikos vyriausybė 1974-ais metais paskelbė užduotį apie trečiojo pasaulio šalių gyventojų kiekio mažinimą, kaip nacionalinio saugumo klausimą. Kokiu gi būdu buvo manoma vykdyti tokią politiką? Valstybės sekretorius Kissindžeris, JAV nacionalinio saugumo memorandume tiesiogiai rekomendavo, šalia karų provokavimo, naudoti maisto produktus, kaip instrumentą mažinant gyventojų kiekį. Galima suprasti ką jis turėjo galvoje.

Kissindžeris buvo tikrai nekvailas žmogus, stovintis šimto pasaulio intelektualų sąrašo viršuje. Nors, kodėl buvo – jis ir po šiai dienai gyvas ir sveikas, jam 86 metai, nes maitinasi jis ne tuo, ką rekomendavo likusiems, pertekliniams mūsų planetos žmonėms. Jis gi – Nobelio taikos premijos laureatas, kaip ir dabartinis prezidentas. (Sistema žino, kam priklauso skirti tokias premijas.) Jis gi – Bildelbergo klubo narys.

Tai štai, jis puikiai suprato, kad zombuotų baterijų visuomenė lengvai pasiduos matricos maisto reklamai; o tuos nedaugelį, kurie atsibus ir supras į kokius spąstus juos baigia įvilioti, ši visuomenė išstatys pajuokai ir visokeriopai «žemins».

Dar ilgai iki šio memorandumo, sistema logiškai išplukdė tokį judėjimą, kaip eugenika («rasinės higienos» idėją ir žmonijos skaičiaus mažinimą). Pirmieji bandomieji eugenikos aktyvistų eksperimentai buvo primityvūs, nehumaniški, «nedemokratiški», kaip dabar priimta kalbėti ir rasdavo gyvą palaikymą nacizmo ir stalinizmo ideologijose. Dabartiniais laikais visa tai daroma labiau išradingai (vos ne meniškai) ir po priedanga, per chemiją ir genomodifikuotus organizmus (GMO).

Transgenetinė technologija – genialus sistemos išradimas, ji iškart nušauna du zuikius: tai vienu metu ir gyventojų skaičiaus mažinimo priemonė, ir priemonė sugriauti atskirų šalių apsirūpinimo maisto produktais saugumo sistemą, todėl, kad modifikuotų augalų sėklos jau nesudygsta, o tai reiškia, kad sėklų bankas visada bus korporacijų rankose. Idealus metodas manipuliacijai. Nereikia net sukelti jokio karo. Tiesiog atsisakei reikiamu metu duoti sėklų nepaklusniems, ir daryk su jais ką tik nori.

Sistema pastoviai tobulina savus metodus. Juk tokia primityvi eugenikos propaguotojų politika, kaip priverstinė sterilizacija, žinoma gi, sukels visuomenės nepasitenkinimo ir protestų bangą. Bet čia visgi gudrybė nukreipti dėmesiui, savo esme kaulas, mestas miniai sunaikinti. Realūs metodai veikia nepastebimai ir patyliukais, prisitaikydami prie visuomenės nuomonės ir prisidengdami, atseit humaniškais tikslais. Tokia mimikrija išoriškai visada atrodo tikslinga, pavyzdžiui: augalų genetinis modifikavimas būtinas ir apsimoka, nes didina derlingumą ir mažina pesticidų poreikį. Na pagalvokite patys, argi tai blogai?

Iš tikro visa tai mitas, dirbtinai sukurtas korporacijų. Faktai kalba, kad genetiškai modifikuotų augalų derlingumas gerokai žemesnis, o vietoje pirminių kenkėjų ir piktžolių atsiranda kiti, kurie nieko nebijo, ir kuriems reikia išrasti jau naujus pesticidus. Genomodifikuotos sojos laukuose mirtina tyla: nesigirdi nei paukščių giedojimo, nei vabzdžių dūzgimo, nepastebima apskritai jokio gyvybės judesio, lyg šie augalai būtų iš plastiko. Bet tiems kas viso to nemato, visai nebaisu valgyti dešrą , jie net neįsivaizduoja, kad ingredientai iš GMO jau dedami praktiškai į visas maisto rūšis: į fabrikatus, dešros, konditerijos, pieno gaminius, dribsnius, šokoladą, majonezus, padažus, gėrimus – į visą matricos maistą, kurį galima rasti prekybos centre. Nesigėdinama net į vaikiškus produktus pridėti. Bet apie tai mažai kas informuotas, todėl kad visa informacija kruopščiai slepiama.

GMO

Kor.: Ir ką, nedaroma jokių tyrimų?

V.Z.: O kaip gi, daromi – korporacijų gaminančių GMO užsakymu. Tokių tyrimų rezultatai, kaip žinoma, žvalūs ir optimistiniai: «transgenai absoliučiai nekenksmingi». Ko gero dabar samdyti mokslininkai vargsta su tuo, kad įrodyti, jog jie dar ir naudingi. Vienintelis nepriklausomas tyrimas buvo vykdomas biologijos daktarės Irinos Jermakovos iniciatyva, bet buvo paskubomis uždarytas,. Todėl , kad atskleidė šokiruojančias išvadas.

JAV net priimti įstatymai, iš kurių vienas draudžia auginti daržoves ir vaisius savo kieme, o kitas draudžia markiruoti GMO turinčius produktus tam tikra markiruote. Tai yra iš žmonių jau faktiškai atimta pasirinkimo galimybė. Valgyk tai, ką duoda ir patylėk. Skamba baisiai, tiesa? Europos Sąjungos šalys šiuo klausimu kol kas stipriai atsilieka. O štai mes (Rusija) Ameriką pasivysime labai greitai. Tai ko nevalgo Europoje suverčia mums, kaip į paplavų duobę. Mūsų prekybos centruose jūs niekaip nesugebėsite nustatyti, yra produktų sudėtyje GMO, ar nėra, todėl, kad deputatai (o jie patys paklusniausi ir ištikimiausi sistemos elementai) ne tik ryžtingai atsisakė peržiūrėti šį klausimą, bet ir iš viso atšaukė prekių sertifikavimą.

Įdomiausia tai, kad JAV vyriausybės politika, (arba «pasaulio vyriausybės» – vadinkite kaip norite), nukreipta prieš trečiojo pasaulio šalis, apsisuko nenumatytomis pasekmėmis prieš pačias JAV. Trečdalis Amerikos nevaisingi. Kodėl jūs galvojate jie taip susirūpino, kai buvo pristabdyta Rusijos vaikų įsivaikinimo procedūra? Dar trešdalis Amerikos kenčia nuo ankstyvo nutukimo. O juk dar prieš kokius trisdešimt metų tai buvo bėgiojanti nacija, pasimaišiusi dėl organinių (natūralių) produktų. Ir vėlgi trečdalis «sėdi ant depresantų». Štai tokia paprasta ir akivaizdi statistika. Ir visi aplink naiviai ir nerūpestingai mano, kad tai, tipo, normalu. Nieko jau nestebina, kad chroniško nuovargio ir streso sindromas tapo šiuolaikinio žmogaus gyvenimo norma. Ir tai irgi normalu. Nieko nevyksta, taip?

Iš kurgi atsirado tokios stulbinančios permainos? Ką bioproduktai jau nieko nebedomina? Priežastis labai paprasta: miręs sintetinis maistas, ypač „greitas maistas“, labiausiai paplitęs Amerikoje, sukelia pripratimą, niekuo iš principo nesiskiriantį nuo narkotinio. Visa Žemės žmonija jau yra sudaryta iš užkietėjusių maistogolikų.

Atsimenate pasaką apie Sindbadą-jūreivį? Kartą keliautojai atvyko į šalį, kur buvo širdingai sutikti vietinių gyventojų ir kurie juos ėmė maitinti skaniausiais valgiais ir gėrimais. Keliautojai šį maistą valgė daugelį dienų ir pamažu jų kūnai tapo stori ir nusipenėję, o sąmonė susidrumstė. Jie perstojo objektyviai vertinti realybę. Kaip pasirodė veliau, juos šėrė kaip gyvulius – maistui. Aš nenustosiu kartoti, kad nėra pasakų ir fantastikos – visa tai mūsų realybės aspektai, kurie jau buvo, ar dar bus realizuoti.

Dar viena paprasta statistika: per paskutinius keletą metų JAV žuvo apie trečdalis bičių. Kodėl tai vyksta niekas tiksliai nežino. Galimos priežastys: elektromagnetinis smogas nuo mobilių telefonų tinklo, transgenetiniai augalai, chemija, arba gali būti, ir viskas kartu paėmus. Ką tai reiškia, – medaus nebus? Ne, gerokai blogiau – neliks augalų, kuriuos apdulkina bitės. O kiek tokių, kaip jūs manote? Trys ketvirtadaliai – mažiausiai. Kai kuriose Kinijos provincijose bitės buvo išnaikintos konkrečiai – pesticidais, ten dabar kultūrinius augalus tiesiogine ta žodžio prasme apdulkina žmonės, tai yra rankomis. Bet ši problema nieko nejaudina – visi susirūpinę 2012-ų metų mitu, kurį kažkada, senų senovėje prigalvojo Majai.

Visa tai labai liūdna. Žmogus įsivaizdavęs save gamtos karaliumi, išsuko savimi pasitikinčią ir destruktyvią veiklą perdarant unikalią biosferą, kuri kūrėsi milijonus metų. Suprantate kas vyksta? Tai tas pat, kas įleisti beždžionę į chemijos laboratoriją. Ir ką ta beždžionė ten bekrėstų, nors iš mokslinių, nors iš viršijančių mokslinių pozicijų ir paskatų, viskas apsisuks katastrofa.

Kor.: Apibendrinkime išvadas.

V.Z.: Pagrindinė mintis, kurią noriu pasakyti – mus valdo ne konkrečios asmenybės – mes draugiškai ir to nesuvokdami žygiuojame į matricą, į totalią sistemos kontrolę.

Visa tai vyksta prisidengiant demokratine ir humanitarine pertvarka vykstančia bendradarbiavimo rėmuose, išsaugojant taiką, gelbėjant žmoniją ir t.t. Žmogus, pavergtas sistemos, praranda ne tik pasirinkimo laisvę – jis pradeda norėti to, kas naudinga sistemai. Ir šis procesas inicijuojamas ir nukreipiamas ne numatytai, o vyksta pats savaime, pagal parazituojančios sistemos saviorganizacijos įstatymus , t.y sinergistiškai. Labai nedaugelis tą mato ir supranta.

Ponai iš Bildelbergo klubo gali įsivaizduoti, kad sugeba kažką kontroliuoti, bet tai klaida, – sistema praris ir juos pačius, be to pačius pirmus. Situacija jau senai išėjo iš už kontrolės ribų. Nors galbūt jie jau suprato tai, nes visgi ten susirinkę tikrai netgi labai nekvaili žmonės.

Bilderbergo Klubas

šaltinis: http://via-midgard.info/

Iš rusų k. vertė A. Daunys

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 14

 1. Kšištof says:

  Kas supranta rūsiškai, gali paskaityti analizę apie filmus „The Matrix“. Labai įdomu, rekomenduoju.
  http://www.vodaspb.ru/russian/razdel_project-9.html

 2. Alvydas says:

  dar vienas is bandymu analizuoti sistema,bet rezultate jokiu isejimu varijantu.Kaip ir pasiskaitiai,ir toliau krauk sistema.

 3. paslaptis says:

  Straipsnis tikrai geras, įdomus požiūris ir galimas variantas, kad taip ir yra.

  Alvydai, tai pačiam kartais galima pagalvoti, kaip išeiti. Pvz, tikri anarchistai atmeta valdžios egzistavimą, gyvena tokį gyvenimą, kad nereikėtų mokėti mokesčių.
  Kiti eina per dvasingumą, atmeta materijos svarbumą atkreipia dėmėsi į save, sąmoningumą, egzistencijos suvokimą, individualų tobulėjimą.
  Kiti kelia riaušes, protestuoja, bando išjudinti žmonės.
  Kiti per įvairias raiškos priemones bando pažadint žmones, meną, poeziją.
  Kiti užsiima visuomenine veikla.
  Kiti vengia šerti kapitalizmą, vartoja kuo mažiau.
  Gal dar yra variantu, bet pakankamai pasakiau manau.

  Labai gerai, kad nepasako, ką daryti, žmogus pats turi pagalvoti ir kaip individualiai išeiti/žadint/padėt.

 4. pilotas says:

  Straipsnis verstas is Zelando puslapio: http://zelands.ru/r_book7.htm

  Skaiciau neseniai jo knyga „Апокрифический Трансерфинг“
  Labai gera knyga , rekomenduoju!

 5. nuomonė says:

  99 proc. šiame straipsnyje yra tiesa. Bet užtenka tik 1 proc netiesos, melo., kad sugadintų “medaus statinę”. Kad iš pozityvo( informacine prasme) padarytų 100 procentinį negatyvą. Autorius, nežinau ar sąmoningai, ar nesąmoningai, tuo 1 proc melo panardina žmones į baisiausią visiško beviltiškumo, bejėgiškumo liūną, iš kurio nėra jokios išeities. Juk : “Žmogus tiesiog įprato galvoti, kad viskas, kas vyksta aplink jį patį, vyksta, kaip kitų žmonių valios išraiška. IŠ TIESŲ, SISTEMA VYSTOSI SAVARANKIŠKAI. Kas įtakoja džiungles? Ogi niekas – jos pačios auga ir vystosi taip, kaip joms priklauso, nuo tų pačių laikų, kai augalai susivienijo ir pradėjo kažkaip bandyti egzistuoti-gyventi krūvoje. Suprantate? O štai sistemai vertę turi sekantys dalykai. Jai būtina pasiekti stabilios pusiausvyros būseną, susisukti į optimalią konstrukciją, kurioje žmonės, lyg kiborgai, palaikys jos egzistavimą.”

  Reiškia, nieko nebegalime pakeisti, padaryti, esame priversti, kaip kokie kakai, plaukti pasroviui , tuo konvejeriu į mėsmalę. Tai nėra tiesa. Šia dabartinę satanistinę sistemą tūkstančius metų kūrė konkretūs žmonės. Tiesa, kad ji, ta jų sukurta programa, vizija veikia jau beveik savarankiškai, bet viskas priklauso nuo žmonių. Tereikia suvokti dabartinės programos, dabartinio gyvenimo būdo, absurdiškumą, nežmoniškumą ir sukurti kitą programą, viziją, pagrįsta pamatinėmis vertybėmis- Tiesa. Ir tas monstras- sistema pradės klupti, nykti. Jos agonija jau prasidėjo, nes atsirado nauja vizija, nauja programa, nauja filosofinė koncepcija.

 6. Titanas says:

  Truputį šis author’ius nusipasakojo. kokia sistema bebūtų yra ir viršisteminė tikrovė. visos džiunglės yra baigtinės….
  turbūt vertėtų paminėti, kad visatoje vyksta kūrybiniai žaidimai. tik vieni žaidžiantys yra nedori, kiti dori. Štai ir esmė, kad esame nedoriųjų žaidimo pinklėse.

 7. nuomonė says:

  Titanui.
  Svarbu žinoti, kad žmogus yra Žemės ir viso materialaus pasaulio šeimininkas, viskas priklauso nuo jo. Viršsisteminę tikrovę irgi kuria žmogus. Visi visatos žaidimai irgi vyksta Žemėje. Žmogus centras visų tų žaidimų, visos tos kovos ir būtent žmogus yra laisvas pasirinkti tamsą ar šviesą, gėrį ar blogį. Jis dabar pasirinkęs blogį, bet dar nevėlu pakeisti pasirinkimą.

  Kodėl tai rašau? Todėl, kad tai svarbu, nes jeigu žmogus galvos, patikės, kad jis yra kažkokių Visatos jėgų žaisliukas, jis ir liks tuo žaisliuku, nebus Žmogumi ir negalės nieko pakeisti savo gyvenime.

 8. Sarmatas says:

  Pagal vedas iš tiesų galima sakyti, kad vyksta tam tikras žaidimas. Juk yra sakoma, kad gyvenimas yra žaidimas. Žmogus čia ne žaisliukas, o savotiškas mokinys. Juk vaikai žaisdami mokosi. Taip ir mes mokomės atskirti Tiesą nuo melo, mokomės pažinti gėrį, kančią, džiaugsmą, nusivylimą, mokomės valdyti save, gal tiksliau – savo energetiką.
  Tačiau daugumai tai dar nesuvokiama, todėl jiems informaciją bandoma pateikti jiems suprantama kalba.

  Kad žmogus yra materialaus pasaulio šeimininkas nedrįsčiau teigti. Juk žmogus – tai daugybė gyvatų, vadovaujamų tos vienos, kurią vadiname „Aš“.

 9. nuomonė says:

  Jeigu žmogus laiko save žaisliuku, jeigu jis nesijaučia šeimininku, reiškia jis nejaučia ir ATSAKOMYBĖS už tai, kas vyksta, už tai,ką jis pats daro. Reiškia jis tada nieko negali ir pakeisti, nei pats pasikeisti, reiškia, viskas ir toliau eis ta pačia vaga į globalinę katastrofą, į savęs susinaikinimą….

 10. Sarmatas says:

  Gal ir yra žmonių, kurie laiko save žaisliukais. Bet „žaisti“ ir „būti žaisliuku“ – skirtingi dalykai.

 11. Labai šaunu , autorius susistemino esminius „civilizuotos“ visuomenės ypatumus ir pabandė ir gan sėkmingai suformulavo dėsningumus. Gal tuose dėsningumuose ir yra kokių netikslumų ,bet esmė labai aiškiai išryškinta ir parodyta tų problemų beviltiškumas. Šioje visatoje vyksta daugybė eksperimentų .Kad paimkime, bet kokia eko sistemą ir mes pastebėsime tuos pačius principinius dėsningumus kuriu įtakoje organizuojasi sistema. Tik aišku viena, kad kuo sudėtingiasnė sistema tuo griežtesnės organizacinės ir priklausomybės priemonės valdo tą sistemą. Labai atsiprašau ,gal aš čia daugeli įžeisiu ( jūsų savimonę ar jūsų asmenybės individualizmo principus). Tik viena galiu pareikšti, kad paimkime kuria nors ,labai gerai žinoma mums organizuotą valstybinę struktūrą . Sakykime tai ginkluotąsias pajėgas mes matome, kad individualizmui čia kaip ir nenumatyta jokios veikimo erdvės. taip kad vakarų „demokratijos principai ‘ žmogaus teisės , laisvos rinkos dėsniai, sąžininga konkurencija -… tai visiškas absurdas ,visiškai prieštarauja materijos egzistenciniams ir gyvybės evoliucijos dėsniams. Žmogaus teisės be pareigos neegzistuoja; laisvos rinkos nėra ir dėsniai neveikia ir neegzistuoja; biznyje moralės nėra ir būti negali ir t.t. Ta sistema vadinama civilizacijos technogeninė sistema yra tik pačioje savo vystymosi pradžioje. Taip, kad ja kritikuoti būtina nes pradinis vystymasis turi tendencijas iškrypti iš pradinio tikslo arba nuklysti į klystkelius .Todėl mes turime pastoviai tikslinti tikslus ir judėjimo priemones ir kryptį. Bet kadangi šiuo metu civilizacija visiškai pasiklydus, tai iki katastrofos ,tai tik vienas žingsnis. Besąlygiškai pati didžiausia šiuo metu civilizacijos problema 1.Tai demografinė 2. ekologinė 3. moralinė krizė. jeigu civilizacija ir toliau dar kokius 5-10 metu ignoruos šitas problemas, tai katastrofos jau nepavyks išvengti. O kokios pasekmės bus šitos katastrofos, tai visiškai neaišku ir nuspėti yra labai sudėtinga,bet viena aišku kad II – pasaulinis karas, tai bus tik vaikų pasakėlės prieš šį konfliktą. Visuomenė turi vystytis pagal labai griežtas moralines ir dvasines normas . Ką padarė vakarų civilizacija 1. sukūrė be precendeno absurdiškiausia teisingumo ir teisine sistemą per visa žmonijos istorija. 2. Išplovė ir sunaikino moralinių ir Dvasinių kriterijų pamatus. 3. pažeidė planetos eko sistemos pagrindus. ir taip toliau .

  Tik griežti principiniai orientyrai sudaro galimybes, be dideliu konfliktų ir nuostoliu pasiekti busimus tikslus . Gyvybės misija – kurti sąmonės formas per kuria materija galėtu pažinti ir kontroliuoti save ir formų įvairovėje nepaliaujamai didintu materijos tobulėjimo greitį. Asmenybės tikslai – nepaliaujamas fizinis , intelektualinis ir dvasinis tobulėjimas. Visuomenės tikslai — kurti ir tobulinti vertybių sistemos skales ir jų pagrindu kurti ir formuluoti sociologinių (socialinių) mokslų dėsnius ir dėsningumus. ( Ekonomikos, švietimo (edukacijos),teisės, politologijos ir t.t.)

  Nepaisydami šitų dėsnių , mes riedame į pražūtį.
  Žmogus ar visuomenė be tikslo, tai kaip laivas audringame vandenine be vairo.

 12. Zelandas pučia čia gryną отсебятина. Labai sulėkština Matricos žaidimą. Jei norit išeiti iš Matricos, bent sužinokit kam jinai buvo sukurta ir kas kūrėjai ;) Sėkmės! „Ir prisisek saugos diržus Dorote, nes tavo stogas tuoj tau pasakys baj baj“ :)

  http://georgekavassilas.org/gktalk032009_p1.html

  http://the-insider.ru/2010/%D0%B4%D0%B6%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B6-%D0%BA%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%81-%D0%BD%D0%B0%D1%88-%D0%BF%D1%83%D1%82%D1%8C-%D0%B8-%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%8F/

  http://rutube.ru/tracks/3344861.html?v=5e0aa05a194db68a4bb50dd95d65a7cd

 13. Romualdas K. says:

  Lietuva išliks mažai paveikta sistemos , nes žmonės grįš prie žemės. Grįš į Gamtą.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top