Lietuva turi atmesti JTO „Migracijos paktą“

2018, lapkričio 2, 9:38 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 482 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Rugsėjo 30 dieną Austrija, kuri šiuo metu pirmininkauja ES, pareiškė, kad nepasirašys Jungtinių tautų „Migracijos pakto“ gruodžio 10-11 dienomis Maroke.

dr. Algimantas Lebionka

Esame labiausiai varoma iš namų ir labiausiai nugirdyta tauta Europoje. Euro zonoje mūsų minimali alga ir pensija yra pačios mažiausios.

Tautos genocidas įgijo pačią šlykščiausią formą: nuo liepos mėnesio iš šeimų masiškai grobiami vaikai, o šis žvėriškumas ir nusikaltimas yra melagingai dangstomas kova su smurtu šeimose prieš vaikus.

Vaikų grobimo tikslas – tradicinės šeimos ir valstybės sunaikinimas.

Visuomenės įelektrinimas vaikų grobimo nusikaltimais nukreipė visuomenės žvilgsnį nuo dar vienos Lietuvai gresiančios katastrofos – nelegalios imigracijos įteisinimo, kuris mums primetamas JTO „Migracijos pakto“ pavidalu.

Rugsėjo 30 dieną Austrija, kuri šiuo metu pirmininkauja ES, pareiškė, kad nepasirašys Jungtinių tautų „Migracijos pakto“ gruodžio 10-11 dienomis Maroke.

Apie atsisakymą pasirašyti šį paktą yra pareiškusi Vengrija, o taip pat Lenkija.

Ketinimą atmesti šį paktą yra pareiškusi Danija.

JAV ir Australija jau anksčiau atmetė šį JTO paktą.

Lietuvos valdžia, jeigu pas ją liko bent kruopelytė proto ir atsakomybės, turi nedelsiant svarstyti šį klausimą ir atmesti pražūtingą lietuvių tautai JTO „Migracijos paktą.“

Vokietijos partijos „Alternatyva Vokietijai“ spaudos sekretorius ir EP deputatas prof. Jörg Meuthen pakvietė visas ES vyriausybes pasekti Austrijos pavyzdžiu.

Jo žodžiais, Austrija atmetė šį paktą ir pati spręs apie tai, kas gali atvykti į šalį.

„Tokiu būdu Austrija greta Vengrijos ir JAV užima lyderio pozicijas priešinantis šiai užslėptai programai perkėlimo ekonominių migrantų ir pabėgėlių nuo skurdo,“ – pasakė Jörg Meuthen.

„Kad užkirsti kelią negrįžtamai žalai tautai, būtina užkirsti kelią migracijos spartinimui ir gausinimui“, – pasakė politikas.

AfD frakcijos bendrapirmininkė Bundestage Alice Weidel pasakė: „Vokietija neturi pasirašyti šio mechanizmo. Tai nepaaiškinama rizika mūsų šaliai ir visai Europai.

Čia faktiškai legalizuojama nelegali migracija, o viso pasaulio migrantai gauna raktą nuo mūsų socialinės sistemos.

Jie nuo pat pradžių turi gauti tas pačias teises, kaip ir vietiniai gyventojai, ir būtų viskuo lygūs su vokiečiais. Globalios migracijos paktas gruodžio mėnesį turi būti atmestas pilna apimtimi.“

Aš kviečiu Tautos forumą, Lietuvos partijas ir visuomeninius judėjimus nedelsiant imtis priemonių, kad Lietuvos valstybė atmestų JTO „Migracijos paktą“, kad Lietuva būtų išgelbėta nuo galutinio sunaikinimo.

šaltinis: lebionka.blogspot.com

dalinkis!

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurner

__________________________________________________________________

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Lietuvos valdžia, kurios pastangomis buvo priimtas „vaikų nemušimo“ įstatymas, ardantis šeimas bei skatinantis migraciją, yra iš tos pačios srities, kaip ir JTO „Migracijos paktas“. Tikslas vienas ir tas pats – kaip galima labiau susilpninti (o jei pasiseks ir sunaikinti) tautines valstybes. Vargu ar mūsų valdžia išdrįs bent žodžiu pareikšti abejones dėl šio „Migracijos pakto“ žalos mūsų valstybei. Visuomenė bus spaudžiama visais frontais, kad jį ratifikuoti, kaip kad stumiama ir Stambulo konvencija.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

top