Mitingas Klaipėdoje – „Už šeimos teisę kartu su vaikais jaustis saugiai valstybėje“

2018, lapkričio 15, 15:31 | kategorija LPT | atsiliepimų (2) | peržiūrų 391 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

 

Mitingas vyks Klaipėdoje, lapkričio 18 dieną, 11 valandą, Atgimimo aikštėje.

Kviečiame visus tėvelius ir mamas, visus žmones, kuriems šeima yra pirma ir pagrindinė vertybė atvykti į mitingą ir išreikšti savo valią nukreiptą prieš masinį vaikų atiminėjimą, ir už šeimos išsaugojimą.

Šeima turi jaustis saugiai valstybėje, kurią pati kuria, išlaiko bei gina. Kurios pagrindinis kertinis akmuo ir yra.

Nesibaigiantys vaikų atėmimo iš šeimų skandalai verčia suklusti ir kelti sau klausimus: kas visu tuo suinteresuotas, ar tokie dalykai apskritai gali vykti demokratinėje teisinėje valstybėje, kai vaikai atimami be teismo ir nesant tikrai pagrįstų priežasčių. Ar tokie institucijų veiksmai yra apskritai teisėti?

Deja, pradeda ryškėti pirmieji Dovilės Šakalienės ir Mykolo Majausko inicijuotos vaiko teisių apsaugos reformos rezultatai, – tai auganti baimė visuomenėje, kuri praranda pasitikėjimą sava valstybe, nekalbant apie įstatymų leidėjus, vieningai balsavusius už šį „vaikų atėmimo įstatymą“.

Ši reforma it nesustabdomas buldozeris traiško šeimų likimus. Be jokio teismo vaikai atplėšiami nuo juos mylinčių tėvų. Tiek tėvai, tiek vaikai rauda kruvinomis ašaromis. Šeimos verčiamos tylėti ir niekam nesiskųsti dėl institucinio smurto bejėgiškai blaškosi ieškodamos nors kokios pagalbos..

Ar reformos iniciatoriai bent uždavė sau klausimą: kaip ji paveiks žmonių likimus, psichiką, dvasinę būklę? Kiek dar motinų turės nusižudyti, kad į tai atkreiptų dėmesį tie, kurie iki šiol gina šią reformą ir jos metodus bei autorius? Ar Lietuvai reikia savo Breiviko, kad į tai būtų atsižvelgta? Ar tai neprimena Stalino trėmimų, kai šeimos buvo išvaromos iš namų, vaikai atskiriami nuo tėvų? Kada pagaliau pas jus prabus sąžinė – įstatymų leidėjai?

Kadangi reformos iniciatorių sąžinė vis dar miega, mes susirinksime mitinge, skirtame išreikšti tvirtą tėvelių poziciją prieš savo vaikų atiminėjimą ir reikalausime iš institucijų:

-nustatyti ir atlyginti valstybės pareigūnų padarytą žalą šeimoms;
-priskirti pareigūnams asmeninę atsakomybę už viršytus įgaliojimus;
-patraukti pareigūnus ir liudininkus atsakomybėn už melagingus parodymus;
-inicijuoti vaikų teisių apsaugos reformos pilną peržiūrą, siekiant, kad ji būtų pagalbos šeimai reforma, o ne įrankis lengviau atimti iš šeimų vaikus; (Mes žinome, kad kažkas panašaus jau vyksta, tačiau neteisingas įstatymas nėra sustabdomas, nors valdžia sutinka, kad jį reikia tvarkyti, todėl reikalausime pilno įstatymo pertvarkymo, o ne kosmetinių dekoracijų.)

Turime sustabdyti šią beprotybę kol nevėlu. Padėkime išsaugoti mūsų visų šeimas, o ne jas sugriauti.

Nelikite abejingais, nes sekantys atimti vaikai gali būti Jūsų. Tėveliai, ateikite į mitingą, padėkite apsiginti skriaudžiamoms šeimoms ir mes visi tada žinosime, kad Lietuvoje atgimsta jėga, kuri sugebėdama apsiginti pati, sugebės apginti, reikalui esant, ir valstybę.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Vytas says:

    Šakalienė, pateikdama „vaikų nemušimo“ įstatymo projektą seimui, tikriausiai padarė “ kiaulišką“ paslaugą visam seimui. Norvegija, kuri , mano žiniomis, nėra ratifikavusi Europos vaiko teisių Konvencijos, gali sau leisti tokį įstatymą. Lietuva yra. Todėl, mano galva, šis įstatymas prieštarauja šios Konvencijos 14 str., 2 daliai ir 18 str., 1 daliai. Bet Šakalienė ir Majauskas, tik šio įstatymo iniciatoriai, o balsavo u- jį 100 seimo narių (plius vienas susilaikęs). Tad pirmas klausimas tiems 100-ui seimo narių: ar žino ką nors jie apie tą Konvenciją? Jei žino, tai ar buvo seime, priimant šį klaikų įstatymą, diskutuojama dėl siūlomo įstatymo atitikimo šiai Konvencijai? Manau, kad ne.Vargu, ar nors vienas seimo narys prisimena, kaip viskas vyko, nors praktiškai buvo sprendžiama, kokia ateitis laukia Lietuvos, Lietuvių šeimų. Šakalienė, atėjusi į seimą su žaliaisiais valstičiais, jau trečioje partijoje: iš valstiečių perbėgo pas liberalus, dabar rado prieglobstį pas socialdemokratus/darbiečus. Jau vien tai kelia didelį įtarima dėl jos sąžiningumo ir kompetencijos. O kas gali paneigti, kad ji į seimą iš šiltos vietelės Žmogaus teisių stebėjimo institute (pasirodo, dar ir toks yra. Kas tik jį finansuoja? Gal Sorošas?) į seimą buvo prastumta vien tik to „instituto“ senai stumiamo Norvegiško įstatymo dėl vaikų „teisių“ įteisinimo Lietuvoje? Būtų ne pro šalį išsiaiškinti, kokie santykiai dabar sieja Šakalienę su minėtu institutu (teisingiau – dar su viena dykaduonių šutve)?

  2. Pasibiauretina says:

    mezti is Seimo tokias chameeleones kaip shakale,kodel leidziama manipuliuoti partijomis,vien tai kad isduodama toji partia su kuria igijo Seimo nario teises ,ka tai sako???Tai yra rinkeju isdavyste uz kurai privaloma kelti baudziamaja byla,jei sprunkama i kita partija.Slykstus,ieskantys naudos padariuksciai,kaip gali buti Tautos patiketine?Kodel nepriimamas istatymas draudziantis tokius triukus.Socdemai ar nedaro gedos jusu partijoje si manipiliatore,zmones biaurisi jumis kad tokia jums tinkama…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

top