Aktorei lesbietei virtus vyru, jos sutuoktinei teko keisti seksualinę orientaciją

2021, 7 sausio, 13:11 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 296 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Blogeris Zeppelinus

Blogeris Zeppelinus | Facebook

Tapo gera gaspadinė, gero vyro žmona. Aktorei lesbietei virtus vyru, jos sutuoktinei teko keisti seksualinę orientaciją

Pažangioji pasaulio spauda ir socialinių tinklų vartotojai prieš Žiemos Šventę aktyviai aptarė džiugią naujieną, atskriejusią iš Holivudo – amerikiečių aktorė Ellen Page pakeitė lytį ir tapo vyru: dabar filmų „Džuno“ ir „Pradžia“ žvaigždė yra vardu Elliot’as Page’s.

Kanadoje gimęs 33 metų aktorius, kurį iki šiol žinojome kaip lesbietę-aktyvistę Ellen Page, teigia „negalintis žodžiais apsakyti, koks nuostabus jausmas yra galų gale pamilti save tiek, kad galėtum pripažinti savo tikrąją savastį“.

Tarptautinio žinomumo E. Page`as sulaukė nusifilmavęs 2007 m. juostoje „Džuno“, kur įkūnijo nėščią paauglę. Jis puikiai tiko šiam vaidmeniui dėl itin subtilaus kūno sudėjimo ir vaikiškų veido bruožų.

Šiaip Page išgarsėjo spaudoje ne tiek dėl savo aktorinio talento, kiek dėl sensacingų prisipažinimų.

Dar 2014 metais Page sukrėtė gerbėjus pasiskelbusi lesbiete. E.Page savo kalboje sakė daugelį metų kentėjusi, nes bijojo paviešinti savo orientaciją. „Nukentėjo mano dvasia, psichinė sveikata ir mano santykiai, – pareiškė ji. – Stoviu čia šiandien su jumis visais – kitapus viso to skausmo.“

Nuo to laiko E.Page tapo mėgstamiausia pažangios spaudos heroje Holivudo aktorių tarpe. Dar būdamas moterimi-lesbiete jis susituokė su netradicinės orientacijos choreografe ir šokėja Emma Portner ir gyvena su ja iki šiol.

Emma Portner labai džiaugsmingai sureagavo į E.Page sprendimą pasikeiti lytį ir tapti vyru. Viešais pareiškimais ji išreiškė palaikymą tokiam žingsniui ir susilaukė audringų pažangios publikos plojimų.

Labai progresyvi ir tolerantiška istorija, puikiai tinkanti Žiemos Šventės laikotarpiui. Bet mane neramina vienas neatsakytas klausimas:
– ar ši miela istorija yra laikytina aiškiu įrodymu, jog žmogaus seksualinė orientacija gali pasikeisti?

Iki šiol lyg ir buvo teigiama, kad ne. Lytį – galima pakeisti. Matome tai E.Page pavyzdžiu. Buvo moteris – tapo vyras.

O štai rasė ar seksualinė orientacija buvo laikomi absoliučiai nekintančiomis asmens savybėmis, kurių negalima net bandyti keisti. Ir net baudžiama už tokius bandymus.

Ir ką mes dabar pamatėme?

Gyveno moterų lesbiečių pora. Abi partnerės mylėjo tos pačios lyties atstovus, t.y. turėjo netradicinę seksualinę orientaciją. Tuomet viena iš jų tapo vyru. Kokios seksualinės orientacijos? Ogi …tradicinės!

Taip, virtęs vyru Elliot’as Page’s ir toliau mylėjo …kitos lyties atstovę, t.y. moteri. Kas yra aiškus tradicinės orientacijos vyro požymis. O gal kas norėtu tai paneigti?

Tačiau dar įdomesnė metamorfozė nutiko su Emma Portner. Juk ši lesbietė vieną gražų rytą savo lovoje aptiko nebe kitą moterį, bet vyruką Elliot’ą.

Logiškai mastant, pora turėjo išsiskirti tą pačią dieną. Nes ką lesbietei veikti su ..vyriškos lyties asmeniu? Jos gi kita seksualinė orientacija?

Bet kaip matome, skirtis pora net nežada. Priešingai – moterimi likusi Emma net krykštauja iš laimės, kad toliau gyvens su vyriškos lyties atstovu.

Tikiuosi, niekam nekyla mintis suabejoti, kad Elliot’as Page’s yra tikras vyras?

Pala, o kaipgi Emmos lesbijanizmas? Kas su juo nutiko? Išgaravo, kaip dūmas? Moteris, kuri laimingai gyvena poroje su vyru, vargu ar laikytina netradicinės seksualinės orientacijos atstove.

Tai pasirodo, jog seksualinė orientacija gali pasikeisti – ir moteris, kuri mylėjo moteris, gali pamilti vyrus?

Berods, atsakymas teigiamas. O gal aš kažko nesuprantu?

Šaltiniai ir nuorodos:
.https://www.lrt.lt/naujienos/veidai/14/1289780/dzuno-zvaigzde-pranese-esas-translytis-asmuo-ir-prisistate-kaip-elliotas-page-as
.https://klaipeda.diena.lt/naujienos/laisvalaikis-ir-kultura/zvaigzdes-ir-pramogos/dar-viena-holivudo-aktore-prisipazino-esanti-lesbiete-615960

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Bitvaldas says:

    Mano kukli isvada, jog tose galvose verda rimta bybiene.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top