Algimantas Rusteika. Galima išeiti iš konservatorių, bet konservatoriai iš tavęs neišeis niekada

2020, 17 sausio, 7:07 | kategorija LPT | atsiliepimų (5) | peržiūrų 411 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Algimantas Rusteika

Kitą kartą, seniai seniai, kai medžiai buvo dideli ir D. Grybauskaitė dar buvo neparskridus, toks A.Zuokas buvo tokį V.Drėmą pagrobęs ir išvežęs, kad nebalsuotų kaip nereikia. Nūnai užėjo kiti laikai ir papročiai, bajorai seimuose, žinokit, balsuoja ir jų nebeišveža.

Tik dabar jie apsigalvoja po kelis kartus per dieną arba “nesuveikia balsavimo mašina“. Štai, balsavime dėl Seimo rinkimų “kartelės“ sumažinimo iki 3 procentų tradiciniai biudžeto lėšų kramsnotojai mirtinai išsigando konkurencijos. Buvo paskelbta visuotinė mobilizacija.

Ir po artilerinio parengimo dvaro politologų pareiškimais bei LRT psichotroponėmis dujomis, išaušo lemiamų kautynių rytas. Pirmojo, rytinio posėdžio mūšio tikslas buvo tiesiog užblokuoti sprendimą ir klausimo net nesvarstyti.

Tačiau Seimas ėmė ir priėmė nutarimą įstatymą svarstyti 71 balsu, kaip ir buvo iki posėdžio sutarta, beliko po diskusijos įstatymą priimti.

Ir štai, balsuojant dėl įstatymo priėmimo surinkta tik 70 balsų. Kaip netikėta – vieno staiga ėmė ir pritrūko!

Ir kieno gi tas balsas? Ogi narsiojo Rimanto Jono Dagio, kuris rytą parėmė įstatymo autorius ir balsavo už tai, kad įstatymas būtų svarstomas.

O po pietų nebalsavo nei už, nei prieš, nei susilaikė, nei registravosi, žodžiu, niekaip nebalsavo.

Ir kad susijaudins žmogelis, tik blaškosi, rausta bala, pirštai tik dreba, “kortelė nesuveikė“, ką daryti? Na, bet ką čia padarysi – nesuveikė tai nesuveikė, užvertė akis aukštyn, skėst rankelėmis – ir nieko nedarė, ir nusiramino.

Taip sakant, galima išeiti iš konservatorių, bet konservatoriai iš tavęs neišeis niekada. O gal ir išeita nelabai buvo ar “naujoji krikščioniškoji“ nelabai lipdosi? Valgyti juk reikia, o atgal už dyką tai nepriims?

Matyt, suveikė ir masiniai telefono skambučiai jaunatviškų, demokratiškų, prezidentūros patarėjų, kurie, aišku, veikė be Jo Ekselencijos žinios. Savarankiškai ar su klasiokais pasitarę ėmėsi iniciatyvos ir patarė laisviems ir nepriklausomiems deputatams, kaip balsuoti.

Su kuo ir sveikiname brangių Lietuvos žmonių numylėtus, „tradicinius“. Galėsit toliau tarpu savęs tradiciškai dalintis postais ir tradiciškai ar kaip nors naujoviškiau daryti Lietuvą brangią. Mums neskauda, mes pripratę.

šaltinis: kaunoforumas.com

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. Vytas says:

  Tik paskutinis neišmanėlis, švelniai sakant, sutiks su tuo, kad prezidento patarėjai skambinėjo be prezidento žinios.. Iš esmės tai nestebina, stebina tai, kad valdančioji koalicija tai „suvirškino“ net nepurkštelėjusi. Negi neužteko patirties iš Grybauskaitės laikų? Tuo labiau, kad prezidentas G.Nausėda leidžia sau reikšti aukštus moralinius (?) reikalavimus valdantiesiems dėl ministro Narkevičiaus neatleidimo, pats tuo pat metu leisdamas sau bandyti tiesiogiai paveikti seimo narius. Dar labiau akis rėžia tai, kad G.Nausėdai neužkliuvo Lietuvos banko vadovo moralinis lygis, kai kadaisejis pareiškė, jog „etika ir moralė – ne šių laikų dimensija.“ Juk ministras Narkevičius palyginti su V.Vasiliausku – tikras angeliukas. O žmogus be moralės vadovauja Lietuvos bankui. – ir prezidentą tai tenkina. Galai apie moralę ir jos svarbą nesusieina, ir nesusieina PREZIDENTŪROJE.

 2. Lialia says:

  Matyt is lansbergio gaujos galima iseiti tik su grabu

 3. Alvydas says:

  Liūdniau nė nebūna. Lietuvoje tik 3 %aukšto sąmoningumo piliečių 2014 m tyrimais. Visi jie už borto, arba dauguma.?

 4. Alvydas says:

  Iš prezidentūros ėjo NLPataka. Empyčmentas turėtų būt ?

 5. Alvydas says:

  Dagys judas ? Todėl akys skirtingų spalvų ?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top