Apie išprievartavimus ir bandymus išprievartauti Kelne

2016, 7 sausio, 1:01 | kategorija LPT | atsiliepimų (33) | peržiūrų 1 089 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

kelnas migrantai

Vokietija. Informacija iš Kelno. Pranešta, jog vietinėje policijoje jau priimta virš 70, gal 80, o gal ir visi 100 pareiškimų iš vokiečių moterų, dėl jų užpuolimo pačiame miesto centre naujametinių švenčių metu. Kalba eina apie išprievartavimą ar mėginimą išprievartauti. Kalba eina apie „tūkstančio žmonių emigrantų (galimai arabų ir afrikiečių) gaują“.

Išprievartavimą, suprantama, teks įrodyti, tačiau ši slegianti informacija jau slenka per Vokietijos platybes ir Vokietija šiomis dienomis nenumaldomai krypsta „į dešinę“. Tikėtina, jog Vokietijos valstybė visą tai stengsis pakreipti taip, lyg nieko tokio ypatingo neįvyko, kad vokiečių moterys per daug nervingai sureagavo į svetimšalius, bet gandai jau plinta po Vokietiją, apaugdami nuogirdomis, papildomais faktais – nesvarbu realiais ar išgalvotais. Ir tikrai norisi sušukti: „ponai, praloštas reikalas!!!“

Emigrantai nesiintegruos. Jie įžūlūs, reiklūs ir jie jau panoro vokiečių moterų. O, jeigu mes šioje vietoje klystame, tai jau neturi jokios reikšmės. Gandai jau plinta ir išprievartavimo šmėkla jau keliauja po Europą.

Jei vokiečių vyrai panorės apginti savo moteris, tai jie turės atsikratyti nuoširdumo ir „svetingumo“. Turės tapti mačo, prisiminti savo agresyvius senelius – vermachto kareivius, – čia tik tarp kitko… Kitaip migrantai ant jų ims joti ir gyvens su jų žmonomis.

Mano tvirtu asmeniniu įsitikinimu, – tautos turi gyventi ten kur gimė, savo kultūrinėje, visuomeninėje ir religinėje terpėje, kaip tai ilgą laiką ir buvo. Kur juos Dievas apgyvendino, ten ir turi gyventi, nespurdėti.

O atvykusieji į Europą gyventi kartu su vokiečiais ir vokietėmis, jau dabar matosi,- ketina germanus išguiti ir priversti juos paklusti.

P.S. Paskutiniais duomenimis jau pateikti 106 pareiškimai, iš jų du dėl išžaginimo. Paskaičiuokime. 1000 imigrantų, grupelėmis po 10-15 žmonių užsipuola ant vienos moters. Kiekvienai grupelei tenka apie 10 išpuolių. Klausimas: ką tuo metu veikė Kelno policija? Per patį naujametinį vakarą nebuvo užfiksuotas nei vienas įvykis. Visa tai iškilo į viešumą tik sausio 5 dieną, praėjus keturioms dienoms po įvykių. Aš sakyčiau, tas buvo daroma su policijos žinia. Tai mano asmeninė nuomonė. Džinas jau išleistas iš butelio… Dabar prastuomenė klyks visose pakampėse, kad jie už žmonių sekimą ir pilną gyventojų kontrolę.. Fašizmui Europoje vėl atveriamos durys ir jis vėl ima įgauti pagreitį. O dar sakoma, kad konspirologija ne mokslas…

Remigijus Sinkevičius

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 33

 1. Mindaugas says:

  algimantui: Jūsų mastymas man primena smulkaus buržua mastymą. Toks tipažas, kaip jūs iš bet ko, net iš š…bando išspausti pelną….Tokie asmenys net nesusimąsto, kad kažkas gali kažką daryti ir už dyką, vedami kilnių siekių. Pabaigai. O kas jums sakė, kad aš straipsnių nerašau? Turiu tamsta nuliūdinti. Rašau. Tris straipsnius parašiau vienam Rusijos tinklalapiui. Vieną straipsnį-lietuviškam. Visi straipsniai buvo rašyti nemokamai.
  bravo: aš jau parašiau, kad suklydau. Ko jums dar reikia? Norite pasirodyti labai protingas, džiaugdamasis kito klaida? Paskaičius jūsų komentarus, susidaro įspūdis, kad jūsų smegeninę užvaldė neužmirštuolių tvaikas….

 2. algimantas says:

  Žinote Mindaugai, nenoriu jūsų įžeisti, bet matydamas jūsų komentarus niekaip negaliu įsivaizduoti, kad jūsų rašomus straipsnius kas nors galėtų skaityti daugiau, nei vieną kartą. Todėl labiausiai tikėtina, jog jūs paprasčiausiai giriatės.

  Beje, jei ir nesigiriate, tai jūs turite teisę rašyti ir dykai, kaip ir kiti, turi teisę už savo rašymą gauti autorinius honorarus. Kur čia koks smulkiaburžuazinis mąstymas? Panašu, jog niekaip nesugebate iki šiol išsikapstyti iš socialistinio-komunistinio mentaliteto gniaužtų, nors pasaulyje jau seniai nebeliko valstybių propaguojančių šias idėjas. O jūs Mindaugai tik toks vidutiniškas reformatorius neturintis jokių šansų kada nors pamatyti savo (Markso) idėjas įgyvendintomis. Deja. Grįžkite į realią kasdienybę ir prisitaikykite, nes atrodote dabar, kaip koks priešistorinis hmm.. pabaigą galite susigalvoti pats. :)

 3. Mindaugas says:

  algimantui: O jūs, pasirodo, ne tik smulkusis buržua, bet dar pretenduojate tapti naujuoju Nostradamu…Ne jums spręsti koks aš, ar vidutiniškas ar dar koks nors. Ir sakydamas, kad neliko valstybių, propaguojančių tam tikras idėjas, jūs eilinį kartą neteisus….na taip, sakote, prisitaikyti. Taigi, prisitaikykite (ką matomai jūs jau senai padarėte), kaip sakoma, įkvėpkite neužmirštuolių laisvės kvapo….Ir nespręskite pagal save, kas ką skaito….
  Gero vakaro :)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top