Autoritarinėje Baltarusijoje „Veltėdžių mokestis“ panaikintas dar 2018 m, o laisvoje Lietuvoje vergystės (PSD) mokestis didėja kasmet

2021, 11 sausio, 0:28 | kategorija LPT | atsiliepimų (3) | peržiūrų 375 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Visas „civilizuotas“ pasaulis juokėsi jog Aleksando Lukašenkos valdomoje Baltarusijoje buvo įvestas taip vadinamas „veltėdžių mokestis“.

Šį mokestį turėjo mokėti visi ekonominiame gyvenime nedalyvaujantys šalies piliečiai, nepriklausomai nuo jų gaunamų pajamų. Kiek buvo pašiepiamų straipsnių ir komentarų, nes tai buvo iš esmės mokestis už savo kūną t.y. išvertus į paprastą kalbą – VERGO MOKESTIS šeimininkui vien už tai jog tu gyveni ir kvėpuoji.

Nesvarbu, tu gyveni miške, misdamas žolėmis ir gyvendamas iš to ką surandi, ar esi benamis gyvenantis gatvėje ir mintantis iš konteinerio, ar šiaip anti-sisteminis disidentas, kurį valgydina ir priglaudžia jo draugai, TU PRIVALAI MOKĖT ŠEIMININKUI.

Tai buvo pagrįstai kritikuojamas vergų mokestis visiškai nederantis su civilizuotu, laisvų žmonių bendrabūviu.

Aleksandras išgirdo kritiką, susiprato ir 2018 metų Sausio 25 dieną šis mokestis buvo panaikintas, pakeičiant jį socialinių garantijų netekimu (komunaliniai mokesčiai, valstybinės paslaugos ir pan.) jei žmogus nedalyvauja valstybės ekonominiame gyvenime (paprasčiau sakant niekur nedirba).

O kaip gi laisvoje ir demokratiškoje Lietuvoje? Kadangi su Baltarusija esame bendros istorinės praeities vaikai mūsų vadovai įgyvendindami „gerąją kaimynų patirtį“ taip pat įvedė „veltėdžių mokestį“ – Privalomą Sveikatos Draudimą.

Kadangi šio mokesčio įgyvendinimas įvyko valdant Daliai Grybauskaitei, žmonių sąmonėje šis mokestis iškarto įgavo pavadinimą – PySDos mokestis.

Diktatoriška Baltarusija panaikino „vergo mokestį“, o Laisvoje Lietuvoje PySDos mokestis gyvuoja ir auga kas metai.

P.S. Šiai dienai kiekvienas Lietuvos vergas privalo kasmet mokėti 508,55 eurus (42,37×12) už savo kūną, vien todėl, kad jis kvėpuoja. Nesvarbu, tu gyveni miške, misdamas žolėmis ir gyvendamas iš to ką surandi, ar esi benamis gyvenantis gatvėje ir mintantis iš konteinerio, ar šiaip anti-sisteminis disidentas, kurį valgydina ir priglaudžia jo draugai, TU PRIVALAI MOKĖT ŠEIMININKUI.

P.S.p.s. Beje, pavyzdžiui mūsų brolių Latvių ir Lenkų bendruomenėse jokių privalomų PSD atitikmenų, nedalyvaujantiems ekonominiame gyvenime žmonėms nėra. Žinau asmeniškai, nes turiu daug giminių ir pražystamų žmonių pas kurios domėjausi. Vergo mokesčio taip pat nėra ir mano dabartinėje gyvenamoje vietoje, Britanijos Karalystėje. Kiek teko klausinėti žmonių iš kitų šalių, tokio VERGIJOS mokesčio kaip yra Lietuvoje, nėra netgi totalitarinėje diktatūroje – ZIMBABVĖJE.

Su broliška meile ir rūpesčiu
Vladimiras Troščenka

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

 1. Ec says:

  O jei dirbi pagal sutartį ir papildomai pagal individualią veiklą, šį mokestį turi sumokėti du kartus

 2. Įdomu says:

  O kaip dėl privalomo automobilio draudimo?

  Aš kaip suprantu mes patys savo valia, renkamės paslaugas.
  O jei priverčia prieš valia, tai yra reketas.

 3. Įdomu says:

  Bet jei vergauji legeliai, išskaičiuoja šį mokesti kas mėnesi. O metai metų nesergi… Moki už paslauga, kuria nesinaudoji. Moki už nieką.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top