Birželio 3-iosios grupė ir Lietuvos pensininkų partija jungiasi bendrai veiklai

2016, 14 sausio, 18:23 | kategorija LPT | atsiliepimų (17) | peržiūrų 1 068 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

B3
Spaudos konferencija Seime „Birželio 3-iosios grupė ir Lietuvos pensininkų partija jungiasi bendrai veiklai“

2016-01-15 d.10.00 val. spaudos konferencija Seime „Birželio 3-iosios grupė ir Lietuvos pensininkų partija jungiasi bendrai veiklai“

Spaudos konferencijoje Lietuvos Respublikos Seimo narys Audrius Nakas, Lietuvos pensininkų partijos pirmininkas Vytautas Jurgis Kadžys ir Pilietinės žiniasklaidos vadovas Gediminas Paplauskas paskelbs apie Birželio 3-iosios grupės ir Lietuvos pensininkų partijos jungimąsi bendrai veiklai.

——————————————————————————————

2016-01-15 d.10.15 val. spaudos konferencija Seime „Birželio 3-iosios grupės,Nacionalinio intereso ir Lietuvos pensininkų partijos pilietinės iniciatyvos“

Spaudos konferencijoje Lietuvos Nepriklausomybės atstatymo Akto signataras Zigmas Vaišvila, Nacionalinio intereso atstovas Marius Jonaitis ir Lietuvos pensininkų partijos pirmininkas Vytautas Jurgis Kadžys pristatys pilietines iniciatyvas – 50000 Lietuvos piliečių parašų rinkimą dėl Seimo įpareigojimo svarstyti įstatymų projektus dėl 2015 m. lapkričio 26 d. priimto įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties įstatymo pakeitimo“ pripažinimo negaliojančiu ir dėl konstitucinio įstatymo priėmimo keičiant Lietuvos Respublikos Konstituciją.

informacija spaudai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 17

 1. pagaliau says:

  Pagaliau ledai pajudėjo, nes laikas eina, o už ką balsuoti kaip ir nėra. Visi balsuosime B3 grupės partiją ir įgyvendinsime savo svajones. Ačiū signatarui Zigmui Vaišvilai, seimo nariui Audriui Nakui ir pensininkų atstovui J.Kadžiui bei Jonaičiui už taip visų lauktą iniciatyvą ir dėl partijos steigimo, ir dėl parašų rinkimo.

 2. gojus says:

  Šaunu. Kad šįs darinys būtų išbandytas jis būtinai turi pralaimėti rinkimus, tada apsivalyti nuo tų, kurių tikslas buvo prasimušti ir pasišildyti, o subrendęs eiti į kitus rinkimus.. Tik ar turi Lietuva dar 5 metus?!

 3. Dainius says:

  Ledai juda, bet už ką balsuot dar neaišku. Jie taip pat ir su Respublikonų partija „apsijungę“. Bendradarbiavimas yra gerai, daugiau žmonių sužinos už ką nebalsuot. Man rodos tos visos grupės dirba pogrindyje kolkas, nes jei ne, tai jų „apsisukimai“ per lėti.

 4. Jahve says:

  idijotai

 5. Mindaugas says:

  Šlykštu skaityti ir suprasti, kad artėja seimo rinkimai. Vėl vyksta masinis apgaudinėjimas. Tautiečiai, atminkite, kad politikoje žmonės visuomet buvo ir visuomet bus naivios apgaudinėjimo ir apsigaudinėjimo aukos, kol jie išmoks už bet kurių dorovinių, religinių, politinių, socialinių frazių, pareiškimų, pažadų įžvelgti vienų ar kitų klasių interesus…

 6. Tangas says:

  pensinykų partija plius trys būsimi pencinykai,  būtent tai ko reikia Lietuvai

 7. algimantas says:

  >>Mindaugui,

  Kaip visada mes priešingai matome viską :)

  Man atrodo kaip tik gerai, kad atsiranda alternatyvos, nei kad dabar be pasirinkimo vien socialdemokratai, liberalai ar konservatoriai. Ar jūs siūlote visai neit balsuot ir atiduot minėtai trijulei valdžią be kovos, nes anie turi savo elektoratą, kuris drausmingai už juos balsuoja?

  Art galite kažką konkretaus pasiūlyt visuomenei? Ar eilinį kartą išliejate savo blogą nuotaiką, pasaulinio proletariato vardu?:)

 8. KONKURENCIJOS NĖRA says:

  Net nežinau, kas gali būt blogiau, už demokratinius rinkimus.

 9. Jahve says:

  kas per genijai galejo buti  tie zydu ziniai ,kad taip suvystiti visa planeta

  as

 10. Ec says:

  Kiekvienas veikia savo lygmenyje, svarbu, kad kryptis būtų ta pati. Galima neiti balsuoti ir eilinį kartą leistis išprievartaujamam to paties prievartautojo, vaizdelis būtų panašus į seimo posėdį, kuriame buvo tik keli seimūnai ir priėmė žalingą įstatymą, tik jei tie nedalyvavę posėdyje seimūnai atrodo šlykščiai mums, tai tiems balsavusiems jie savo nebalsavimu buvo visai nešlykštūs o labai naudingi. Taigi, kas nori atnešti naudos sistemininkams, galite toliau pagiežingai pykti ir teorizuoti, nebalsuoti, tik pasiruoškite eiliniam 5 metų prievartavimui, ir prievartaus tie, kurių jūs nerinkote, t.y. patys šlykščiausi.
  Jei šios grupės kryptis mane tenkina bent šiame etape, aš juos palaikysiu. Pasikeis kryptis, keliai išsiskirs, bet kokiu atveju jų kryptis stipriai nesutampa su dabartine sistemine
  Vienas iš pasirinkimo kriterijų balsuojant – kuo kuklesnė rinkiminė kampanija. Brangi rinkiminė kampanija reiškia įsipareigojimus sponsoriams, nes jie sumokėjo. Rinkėjams įsipareigojimų nėra, jie balsavo nemokamai :)

 11. Jahve says:

  as, tai kurejas,visos tos kurinijos,ar taip

 12. Mindaugas says:

  Sveiki, algimantai. Jei mūsų tikslas yra pakeisti SISTEMĄ, tai dalyvavimas rinkimuose tegali daugiausiai būti tik priemonė – ir ne daugiau – šiam tikslui pasiekti. Jeigu priemonė konkrečiomis sąlygomis veikia – puiku, o jei ne, tai kam tada švaistyti laiką ir jėgas? Bėda yra tame, kad netgi jei ir dalyvaus šios „opozicinės“ partijos 2016 m. Seimo rinkimuose, jos tam visiškai nepasirengusios ir todėl, kokios bebūtų pastangos, nesugebėtų parodyti pozityvių rezultatų. Nebent tik pavyktų eilinį kartą apsijuokti. Norint racionaliai ir tikrai prasmingai išnaudoti rinkimus, kaip politinės kovos priemonę, reikalingas didžiulis organizacinis bei ideologinis pasirengimas, plačių jėgų suvienijimas ne vien tiktai kelių paviršutiniškų šūkių ar atskirų klausimų, bet ištisos programos ir bendros idėjos pagrindu. Kol šito nėra, geriau užsiimti realiais darbais, kurie tam galėtų ilgainiui parengti dirvą – skleisti tiesos žodį, vykdyti propagandą, organizuoti grupes žmonių, rinkti kuopeles ir būrelius per Lietuvą ir, kaip tik įmanoma, priešintis šiam režimui. Bet aš net neabejoju, kad Birželio 3-iosios grupė ir Lietuvos pensininkų partija neturi tikslo pakeisti SISTEMĄ. Maksimum, ko jie siekia, tik šiek tiek pagerinti….ne daugiau.

 13. jahvei says:

  Vadinasi Dievo vardu pasivadinęs gali viską teisingai nuspręsti??? Ir vis sedi ant kompo ir ieskai priešo kuri apkaltintum… Kaip menka nes nieko nesiūlai o tik įžeidinėji. Gal kursi menkysyu partija _ būtum pirmoje gretoje😃

 14. Jahve says:

  cia buvo geras, isaiskejo kas ka zino

 15. Jahve says:

  siulau pakelti savo dvasini lygi,kad nereiktu gryzti i sita kaleima

 16. paklausa&pasiula says:

  …buti kurybiskam-tai ne ka nors sukurti is nieko.Net ir Dievas,pries sukurdamas pasauli,jau buvo viskas.Buti kurybiskam,vadinasi,samoningai isjudinti tai,kas jau pazistama,ir taip sukurti ka nors naujo,ko dar nebuvo.Viskas labai paprasta,tereikia ka nors daryti kitaip nei lig siol…(‘7 vezlio paslaptys’)

 17. Ronius says:

  Prašau paaiškinti:

  „Antikorupcinė N.Puteikioir K.Krivickio koalicija“kurią sudaro Lietuvos centro partija ir Lietuvos pensininkų partijos kandidatų sąrašas dalyvauja L.R Seimo rinkimuose.Kodėl šioje koalicijoje nedalyvaujaBirželio 13-sios grupė nes ji susijungusi bendai veiklai su P.P partija?

  Šakių raj.Pensininkų skyriaus pirmininkas

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top