Birželio 3-iosios grupės kreipimasis į visuomenę

2016, 22 sausio, 18:43 | kategorija LPT | 14 komentarų | peržiūrų 627 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

B32015 m. lapkričio 26 d. Lietuvos Respublikos Seimas skubos tvarka neapdairiai priėmė įstatymą „Dėl užsieniečių teisinės padėties įstatymo pakeitimo“. Lietuva įsipareigojo žaibiškai priimti ir visokeriopai globoti bet kurį nelegalų atvykėlį – teroristą ar neteroristą, net netraukiant jo baudžiamojon atsakomybėn.

Nelegalių atvykėlių teisės priešpastatomos Lietuvos piliečių teisėms, todėl galimai pažeidžiamas Lietuvos Konstitucijos 135 straipsnis, įpareigojantis mūsų valstybę užtikrinti šalies saugumą ir nepriklausomybę, Lietuvos piliečių gerovę ir pagrindines jų teises bei laisves.

Europos Sąjungos prezidentas Donaldas Tuskas paskelbė, kad Šengeno zona gali subyrėti per du mėnesius, tačiau dėl šios grėsmės realių sprendimų ES vadovybė vis dar nepriima.

Lietuvos piliečiai savo siūlymais ir sprendimais turi aktyviai dalyvauti valstybės kūrimo ir vystymo darbuose. Tam trukdo senstelėjusi Konstitucijos nuostata dėl 300 tūkstančių piliečių pritarimo referendumo inicijavimui.

Būtų labai gerai, jei referendumai taptų nuolatine mūsų pilietinės visuomenės veikla.

Birželio 3-iosios grupė nuoširdžiai kreipiasi į visas Lietuvos politines partijas, visuomenines organizacijas, profsąjungas, religines ir nereligines bendruomenes, sambūrius, piliečius ir žiniasklaidą telktis bendram darbui surinkti po 50 000 Lietuvos piliečių parašų VRK išduodamuose lapuose, įpareigojant Lietuvos Seimą neatidėliotinai svarstyti šiuos įstatymų projektus:

1. Dėl 2015 m. lapkričio 26 d. priimto LR įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties įstatymo pakeitimo“ pripažinimo netekusiu galios.

2. Dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9 straipsnio pakeitimų, nustatant, kad referendumas skelbiamas, jeigu jo reikalauja ne mažiau kaip 100 tūkstančių piliečių, turinčių rinkimų teisę, ir kad referendumu priimti sprendimai gali būti keičiami tik referendumu.“

B3 grupės vardu:

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila
Lietuvos Respublikos Seimo nariai:  Audrius Nakas, Valerijus Simulikas

Video reportažas:

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 14

 1. Antanas says:

  Ar tai nebus eilinis farsas,siekiant populiarumo?Trisdesimt metu vadinamosios nepriklausomybes,o politikai kaip melavo taip ir toliau durnina liaudi.

 2. KONKURENCIJOS NĖRA says:

  Reik bandyt ir žinosim.

 3. Puikus sumanymas says:

  Sumanymas puikus, belieka jį įgyvendinti. Tik gaila, kad šį kreipimąsi galės perskaityti tik labai nedidelė dalis piliečių, juk valdžiažmogiai daro viską, kad informacija būtų blokuojama per visus info portalus, TV kanalus ir radiją, bei spaudą. Kaip įpareigoti LRT dirbti jam priklausantį darbą, skleisti Tautai svarbias žinias. Gal galima būtų kreiptis į Teismą?

 4. Gintaras Janciukas says:

  As pries toki istatyma

 5. Ec says:

  Gintarai, gal gali ką pasiūlyti, būtų gerai, kad argumentuotai

 6. Mindaugas says:

  Aš asmeniškai B3 grupę vertinu štai kaip. Visos B3 kalbos vienytis yra tik kalbos. Vienytis valdančiojo elito jau ketvirtis amžiaus Lietuvoje vykdomos, visuomenę skaldančios, išgalvotos, prasimanytos, nacionalistinės ir savanaudiškos ideologijos pagrindu galima tik vienam tikslui – susirinkti vis augančio visuomenės narių protesto balsus ir juos, gavus valdžią rinkimuose, panaudoti tiems , liberaliems ir rusofobiškiems , tikslams toliau, grupėje kartu su senaisais „Rusai puola!” veteranais, atkakliai siekti. Žmonių masinis nusivylimas, nuoširdus noras keisti socialinę, ekonominę, politinę padėtį šalyje, poreikis vienytis prieš proamerikietiškos Lietuvos valdžios diktatą B3 atveju atlieka false flag vaidmenį ir nuveda klaidingu keliu – liberalizmo ir rusofobijos, senu, nuvalkiotu, konservatorių ir liberalų pramintu, jau tiek kartų įrodžiusiu savo klaidingumą, keliu.

 7. algimantas says:

  Mindaugai – o kiek esate susipažinę su B3 tikslais, kad galite apskritai kažką vertinti?

  Ką žinote apie ją, ir iš kur ištraukėte apie rusofobiją joje, kai net LTV skelbia, kad čia prorusiška komanda? :) Atrodo šioje vietoje varote jau iš lempos. Stabdykite. Sakau tai todėl, kad pažįstu daugelį žmonių iš ten ir jų aprašymas visiškai neatitinka to, ką jūs čia varote …

 8. Mindaugas says:

  algimantui: Taip, ne visi B3 nariai rusofobai, tačiau manau štai ką. Kaip labai teisingai pastebėjo ir moksliškai pagrindė gerbiamas profesorius Algirdas Degutis savo pranešime „Lietuva rusofobijos ir liberalizmo gniaužtuose“ , kurį jis perskaitė Zigmo Vaišvilos organizuotoje 2015-06-03 konferencijoje, Lietuvai vystytis trukdo dvi pagrindinės kliūtys – tai Lietuvos valdančiųjų gyvuliška rusofobija ir urvinis liberalizmas, kurie ir yra valstybės degradavimo pagrindinės priežastys. Savaime suprantama, profesoriaus pranešimas, kuris privalėjo tapti programiniu šitam sambūriui pagal Z. Vaišvilos deklaruotus judėjimo tikslus, buvo ten susirinkusių rusofobų ir liberalų pasmerktas, nušvilptas. Taigi, kaip tai paaiškinti? Laidai „Savaitė“ pavyko pareklamuoti valdžios stumiamą projektą, tačiau kartu,per sukąstus dantis, nenoromis teko pažymėti ir realių pokyčių siekiančias patriotines kairiasias jėgas, kurios informacinės blokados sąlygomis sugeba susivokti dezinformacijos jūroje, apsibrėžti tikslus, vienytis spontaniškai ir kovoti dėl pagarbos savo pozicijai, savo teisėms ir laisvėms.

 9. algimantas says:

  Mindaugai – aš uždaviau klausimą, kiek esate susipažinęs su B3 tikslais. Kiek iš B3 žmonių matėte nušvilpiant Degutį (noras aš švilpimo negirdėjau)? Būkite geras – atsakykite.

 10. Mindaugas says:

  algimantui: Su B3 tikslais susipažinau žiūrėdamas Z.Vaišvilos vaizdo įrašus, patalpintus tiek čia, tiek kitose alternatyvių naujienų, svetainėse bei skaitydamas straipsnius. Atvirai pasakius, man užteko ir poros vaizdo įrašų, kad suprasčiau reikalo esmę ir kokio lizdo šie „paukščiai“. Kas dėl Degučio. Pasakydamas „nušvilptas“, turėjau omenį perkeltinę prasmę. Esmė tame, kad jo pareiškimas buvo pasmerktas (tikriausiai neneigsite, kad salėje buvo kilęs šurmulys?), be to, ar taip jau svarbios detalės? Esmė šio sąjūdžio tikslai, kurie man nepriimtini…ir šiaip, algimantai, ką jūs man bandote įrodyti? Bandote paneigti, kad šio judėjimo pamatinė vertybė liberalizmas? O gal bandysite neigti, kad šiame judėjime egzistuoja rusofobinis elementas (nors labai gerai paslėptas)?

 11. algimantas says:

  Žinote ką Mindaugai?

  Nežiūrint į jūsų aišku pro-komunistinį nuokrypį, man jūs atrodėte visgi protingesnis, tačiau dabar, kai pamačiau jus vertinant žmones (ir visus judėjimus) pagal vieno žmogaus pasisakymus (konferencijas) kurių jūs net gerai nesupratote (sprendžiant iš to ką rašote), visgi jūsų įžvalgumu stipriai suabejojau. Ir ne tik įžvalgumu, bet ir analitiniais sugebėjimais. Didžioji dauguma tų žmonių, kuriuos jūs vadinate „rusofobais“ valdžios yra kaltinami visiškai atvirkščiu dalyku – „prorusiškais“, kas lygiai tokia pati klaida. Jei nėra nei prorusiški, nei rusofobai. Jie lietuviai, kuriems rūpi jų pačių tėvynė. O tai, kad juos ne kiekvienas sugeba suprast.. na taip.. šie dalykai irgi egzistuoja…

 12. Mindaugas says:

  algimantui: na, jūs man galite nors kuolą ant galvos tašyti, tačiau neįtikinsite, kad B3 pamatinė vertybė nėra liberalizmas (kad jis gerai užmaskuotas ir kaip tai padaryta, čia jau atskira tema). Algimantai. Nenoriu jūsų įžeisti, bet jums pačiam labai trūksta analitinio mąstymo. Kodėl? Pasisakymais, bet kokia iš grupių, išreiškia savo poziciją ir požiūrį….Vaišvilo gi pozicija susideda į asmeiškumus ir panelės nr. 1 puldinėjimą (aš jos neginu, tačiau manau suprantate reikalo esmę) ir tokį švelnų sistemos kritikavimą. Bet kodėl jis taip daro. O gi todėl, kad dabartinei valdžiai naudinga turėti tokią valdomą opoziciją, taip parodant esą gyvename „demokratinėje“ šalyje, su nuomonių įvairove ir pliuralizmu….bet atkreipkite dėmesį-ji yra VALDOMA. Iš jos jūs neišgirsite tikrai radikalių reikalavimų, tokių kaip taikos, suvereniteto (išstojimo iš ES ir NATO), JAV/NATO agresijos visame pasaulyje ir buvimą Lietuvoje pasmerkimo, perversmo Ukrainoje priežasčių, karo Sirijoje priežasčių ir tuo sukelto imigrantų antplūdžio Europoje, Vakarų informacinės,ekonominės agresijos visame pasaulyje ir ypač Rusijoje, pagaliau požiūrio į dabartinę santvarką….ar buvo bent įvardintos tikros Lietuvos nuosmukio priežastys-kapitalizmas ir imperializmas? NE, nebuvo. Jeigu jau aš, paprastas žmogelis, tai supratau, labai abejoju, kad visų šių priežasčių Vaišvila nežino. Man nesinori veltis į suokalbių teorijas, tačiau išvadas, manu, pats padarysite ir suprasite mano poziciją…

 13. algimantas says:

  Klausykite Mindaugai – juk jūs tik ką varėte apie rusofobiją, o aš jums uždaviau klausimus dėl to. Dabar rusofobijos jau nebeliko?

  Dabar josime liberalizmo arkliuku?

  O gal pasakykite ką nors apie save, o ne apie kitus? Nes pastebėjau, jog varote ant visų be išimties, na neskaitant Markso. Gal tiesiog pabūkite paprasčiausiu vyru, ir pristabdykite tą savo liežuvį? Ar per sunku? Šiaip esu kantrus, bet keista.. jūsų lyg ir ramios kalbos (pletkai šiaip jau) – veda iš pusiausvyros :)

 14. Mindaugas says:

  algimantui: Nesinervuokite ir paskaitykite mano prieš paskutinį komentarą, kuriame aš rašiau, kad egzistuoja paslėptas rusofobinis elementas. O šiaip manau, kad liberalizmas ir rusofobija eina petys petin…Kas dėl nervų. Neskaitykite ir tuo labiau neatsakinėkite į mano komentarus. Tada ir nervuotis neteks. Šiaip manu, kad jeigu taip nervingai sureagavote, manau, kad esu teisus. Geros dienos :)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top