Britams savo namuose jau tenka įrodinėti savo teisę į savo tikėjimą

2016, 24 sausio, 2:16 | kategorija Realybė | atsiliepimų (28) | peržiūrų 3 658 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

musulmonai puola

Britain First aktyvistai Krikščioniškojo patrulio vaidmenyje, taip vadinamame karštajame islamistų taške Bury parke, Lutone, praėjo su kryžiais rankose minimo rajono gatvėmis. Šis pasivaikščiojimas nebuvo toks lengvas, kokio buvo galima tikėtis civilizuota save laikančioje šalyje.

Nes Bury parkas Lutone yra pagarsėjęs kaip islamo ekstremistų, ISIS fanatikų, neapykantą skleidžiančių pamokslininkų ir teroristų rajonas (iš video aprašymo). Dėl islamistų veiklos, tai greičiausiai pats jautriausias karštasis taškas visoje šalyje. Todėl pasivaikščiojimą su kryžiumi rankose po tokį rajoną galima drąsiai vadinti „vaikščiojimu skustuvo ašmenimis“.

Ir ne veltui, nes Britain First „Krikščioniškas patrulis“ Bury parke susidūrė su didžiuliu priešiškumu iš vietinių musulmonų pusės ir kaip teigiama video siužete buvo apmėtytas kiaušiniais, kas iš tiesų tėra tik smulkmena, matant tą neapykantą aplink esančios minios akyse.

Daug kam tai buvo buvo šokiruojantis atradimas, pamačiusį Britanijos islamizacijos pasekmes.

Patrulio aktyvistai buvo užsipulti ir užgauliojami. Vos nebuvo prieita iki muštynių, nuo kurių per plauką apsaugojo policija. Musulmonai rėkė, jog jie perima Lutoną ir visą Jungtinę karalystę. Tai esą Britanijos ateitis.

Niekas neklausia ar vietiniai britai nori tokios ateities. Tačiau ji nenumaldomai artėja. Video siužeto kadrai tai akivaizdžiai parodo. Svetimi jau išstumia vietinius iš jiems įprastų gyvenamųjų vietų, verčia keisti elgesio ir gyvenimo standartus, beveik jėga primesdami savuosius, puola tikėjimo simbolius.

Ir tada jau negalima sakyti, kad taip elgiasi ne musulmonai, kaip religijos atstovai, o atskiri ekstremistiškai nusiteikę žmonės. Ne, puola būtent musulmonai. Vienos religinės konfesijos žmonės bando primesti savo išpažįstamą religiją kitiems arba bent jau siekia užgniaužti kito tikėjimo viešus pasireiškimus, nors patys, pastebėkime, viešai klaupiasi gatvėse miniomis, atėjus jų pamaldų metui..

Šioje vietoje, taip vadinamo, civilizuoto elgesio normos pasirodo besančios ne privalumu, o silpnybe, nesuteikiančia jokių galimybių išlikti vietos gyventojams ir jų per amžius susiklosčiusiai tvarkai.

Europai laikas atmesti rožinius akinius ir ruoštis gynybai. Jeigu tai dar ne per vėlu.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 28

 1. Ec says:

  Į Angliją kaip ir į Lietuvą Krikščionybė buvo atnešta kardu ir ugnimi ir žymiai žiauriau nei dabar Islamas. Tikriausiai Krikščionybė išsigimė ir susilpnėjo, natūralu, kad viršų pradeda imti stipresnis Islamas

 2. idomu says:

  Kokio galo jie ten su kryziumi ejo?! Ar to reikėjo dvasiniams tikslams ar tik paerzinimui ir provokacijai? Jei provokacijai tai ir atsakymas: ką norėjai ta gavai… Šiandien Londone ne dažnas vaikšto su kryžiumi. Tai ne tikėjimo klausimas o durnumo. Tikintis nesiafisuoja. Gal i mečetę dar tie kvailiai nueis ir žegnosis? Ir gerai kad gavo į kailį…

 3. Kindziulis says:

  to idomu, pagal tave tik pyderai turi teise demonstruotis, kad jie iskrypeliai, o krikscionys krikscioniskoj Europoj turi bijoto propaguoti savo tikejima? Taip tai buvo provokacija, bet krikscionys turi tam teise savo kraste, jie provokacija vykde ne musulmoniskoje valstybeje. Ir visa ES turi elgtai taip kaip Vokietijoje padare rusaki, atvaziuot isdauzyt issaudyt nx tuos muslimus, nepatinka musu tvarka, slyskit nx i savo musulmoniskas salis.

 4. Martynas says:

  Musulmonai greičiausiai yra teisūs, kad perima šalį, nes britai taip kaip ir visi likę europiečiai yra savo pačių liberalizmo ir tolerancijos aukos, dėl ko jie neturi normalios vertybių sistemos, kas juos vienytų. Net ta britų krikščionybė yra juokas, pirma, yra visa krūva įvairių bažnyčios pakraipų, kurios tarpusavyje ne visai sutaria. Ir antra, žmonės tokie „civilizuoti“, kad didžioji dalis yra netikintys. Logiška, kad visuomenė turinti tvirtą ir aiškią vertybių sistemą yra stipresnė.

 5. viga says:

  Supuvo TSRS,dabar jau puna ES.Jei neateis koks hitleri ar stalinas europai amen.

 6. Gojus says:

  Žmonės to ir atėjo – provokuot ir iššaukt agresijos. Juk jau daug dešimtmečių niekas klausimų nekėlė, kad štai jei tu musulmonas, tai gali gyvent saugiai, išpažint savo tikėjimą ir jie taip gyveno. Tad atėjus grupė griauti ir susilaukė agresijos. Visai kitaip būtų jei jie tikrai norėtų atnešti Evangelijos žinią, kurią skelbė Kristus. Kristus nėjo ir naglai nelindo, o leido kiekvienam pasirinkti. Jis pasakojo, kvietė ir laukė kas ateis savanoriškai. Jei tad leidai dešimtmečius gyvent, tai nereikia taip drastiškai persigalvot – muslimams parodyta, kad jie priimti. Jei nori keist, daryt tai protingai

 7. Panzer says:

  Greit ir Kalėdos pataps provokacija,todėl švesim tyliai,namučiuose,kad tik barzdotu dėdžiu nenuliūdinti!Graudu,į kokias menkystas pavirto Europa…

 8. Mindaugas says:

  Vietoj to, kad jie marširuotų prieš tikruosius šios suirutės organizatorius-britų karalienę ir vyriausybę, jie marširuoja prieš musulmonus. Liumpenams nesuprasti, kas šitų neramumų organizatorius….

 9. Tangas says:

  kažkaip keista kad sarmatus, pagonybės apologetus, staiga pradėjo dominti krikščionybės problemos

 10. to mindaugas says:

  Siokia tokia paguoda, kad bent jau pats supranti…

 11. Panzer says:

  Mindaugai, o kas vakarų Europoje aplamai gali pakovoti už savo teises? Ar dar gali kas pakilti į kažkokią kovą apginti savo įsitikinimams, nuomonei? Dantys ir nagai vakarų europiečiams senai nukarpyti, pamiršo tinginiai ką reiškia kovoti, ginti, įrodyti nes patogiai ant pečiaus guli ir gulės,kol nieks nuo jo nenumes, o kai ir numes ar mokės save apginti?

 12. Konkurencijos nėra says:

  To ir terekia banksteriam…

 13. Panzer says:

  Tokių musulmonų rojaus kampelių daug yra. Visi žino, kad ten gyvena ir ekstremistai musulmonai, bet visi uzmerkia akis ir problemos lyg ir nebėra, bet tokių bendruomenių pilna Belgijoje, Prancūzijoje, Švedijoje ir Anglijoje ir ten veikia kiti įstatymai. Dabartinė masinė migracija padės toms bendruomenėms plėstis žinant, kokie musulmonai vieningi, jie greit randa savus pagal mąstymą. Tada gali kilti nesusipratimų, kurių baigtis labai neaiški. Pavasarį laukia nauja partija, tik kažin kiek kantrūs bus žmonės ir žiures kaip iš jų tyčiojasi, protingi jau mato kas vyksta pasaulyje, žmonės pabus!

 14. Dalia says:

  Vadinkim daiktus ir reiškinius savais vardais Kur jūs matote kardu ir ugnimi atneštą į Europą krikščionybę? Katalalikybę- taip! Ten krikščionybės tik trupinėliai, viskas iškreipta, šalta ir formalu. Vien tik Liuteris 95 punktais su tuo nesutiko. O musulmonai -Dievo bausmė. Taip kokia bausmė- kolapsas ir chaosas laukia “krikščioniškosios“ Amerikos. IŠ DIEVO NEPASIŠAIPYSI_ KĄ ŽMOGUS SĖJA TĄ IŠ PJAUS. Moterys jau suknelių ir ilgų plaukų nebenešioja, kaip joms priderama, gi “nepatogu“, o dar kaltina vyrus sumoteriškėjimu. Bažnyčios šaltos, iškreiptos ir formalios, toli nuo pirmapadžio ORIGINALO, viskas politizuota, su nauda, valdžios toškimu. Ir tai vadinti Kristaus Nuotaką ??? !!!!!. Baikit juokus….

 15. Ec says:

  Taip, Dalia, sutinku, krikščionybė ir agresyvi katalikybė yra du skirtingi dalykai, bet jie po tuo pačiu kryžium. Katalikai tai, mano nuomone, atmaina siekianti populiarumo bet kokia kaina, tikriausiai greitai ir sodomitus bažnyčiose tuoks. Iš krikščionių man labiausiai patinka provoslavai sentikiai ir liuteronai. Bet kadangi tų katalikų yra daugiausia, visus krikščionis jiems ir prilygina. O dėl musulmonų, mano nuomone, esi neteisi. Pabandyk juos pažinti ne iš sisteminių MIP, ten stengiamasi suplakti į vieną galvažudžius ir islamą ir, matyt, ne be reikalo. Globaliai mastatnt, gal musulmonų paskirtis naujame pasaulyje pakeisti iškrypusią ir iškrypimus toleruojančią katalikybę? Juk jei visi krikščionys remtųsi šventuoju raštu, jų vertybės būtų stiprios ir musulmonai nesiplėstų jų pusėn. Paaiškinimui, esu nei musulmonas nei bet kas iš krikščionių, žiūriu į tai iš šaies.
  O straipsnyje aprašyta gryniausia provokacija

 16. slinas says:

  Atėjop baltųjų žmonių dominavimo pabaiga.

 17. Tomas says:

  Sitas sudtinklapis yra kremliaus ruporas, kirsina, skleidzia dezimformacija. Dar kas skaito tokius kaip ekspertai.eu ar sauksmas atsibuskit. Mano pasisakymas nesusijes su straipsniu!

 18. abidvi puses lopu says:

  visu pirma jus dalinates visokiais naciu “Britain First“ sukurtais propogandiskais filmukais. patys jie ateina i  rajona kuriame daugiausia islamisku zmoniu ir kisa tas savo biblijas, vaiksto su kryziais ir nacistine uniforma ir sako kad cia ju namai ir tikisi kad muslimai/kitatikiai/ateistai neisizeis. aisku nufilmavo pora labiausiai supykusiu kitatikiu ir tipo rodo “vo vo ziurekit kokie tie islamistai pikti“ nors patys irgi nekazka, tikriausiai uz kadru irgi ne ka geriau jie patys elgiasi, tikriausiai toje muslimu minioje buvo tukstanciai muslimu kuriem nerupejo ir tiesiog praejo pro sali, bet sitiems britiskiems nacistams butina paryskinti tik labiausiai isisokusius kelius muslimus. nekenciu radikaliu “moraliuju sergetoju“ krikscioniu ir nekenciu radikalu islamistu, bet cia yra tragiskas straipsnis, tragiskas pavadinimas ir tragiskas pasidalintas klipas.

 19. Mindaugas says:

  Sveikas, Tomai. Tau matyt neduota suprasti, apie ką čia rašoma…Esi tipiškas Lietuvos piliečių smegenų plovimo mašinos produktas. Su tuo tamstą ir sveikinu.

 20. KONKURENCIJOS NĖRA says:

  Šitas „kūrinys“ – SKALDYK IR VALDYK

 21. Egis says:

  Tomai nesigincyk su sio tinklapio marksistiniu ligoniu mindaugu-beprasmis reikalas.Jam tos komunistines pasakos giliai neigalias smegeneles pazeide.Straipsnis ,manau,kad geras.Taip British First pronacionalistine organizacija.Na ir kas.Svarbus pats principas-pazadinti laidi.Jokiu budu,ne visi britai zino apie tai,kad .kai kuriose rajonuose,geriau kryziaus nerodyti.O as manu,kad turetu TAI zinoti.Sakote bekiausiai vakarai.Kaip matote,kazkas tai bando kovoti.Bet jums ir tai nepatinka.Tai ,as tada jau, visai nesuprantu-kaip pries juos kovoti.Laukti,kad uz tave kas nors kitas TA padarys,yra naivu.Aisku,tuoj visokie mindaugai pareiks,kad „NE NUO TO REIKIA PRADETI“.ir t.t.Kaip bebutu,pats faktas,kad kryzius Britanijoje negali buti net policijos apsaugotas,svelniai tariant,kelia nerima.Ir pagarba „Britain First“.

 22. Dalia says:

  O jau va čia, dauguma komentatorių, išmintingesni už tuos klipo susukėjus ir kryžio nešiotojus. :) Puikiai įžvelgta. Žmonės protauja.

 23. Mindaugas says:

  Egiui: Jūs manote, kad man,  tūlo „tautinio“ patriotėlio ir šiaip landsberginio chamo nuomonė labai svarbi? Taigi, imkit kryžių ir nešiokite prie seimo ar prie panelės Nr.1 būstinės…ir iš viso, jūs ir panašūs į jus, gyvenate savotiškoje „matricoje“, iliuzijoje, kad gyvenimas vergijoje – tai didžiausia ir nuostabiausia laisvė, kad bet kokios alternatyvos šiai tariamai „laisvei“ – tai dar didesnis, jei ne iš viso absoliutus blogis. Džiaugiuosi tik dėl vieno-kad tokio tipažo asmenų Lietuvoje mažuma…

 24. acco says:

  Pala pala o kas kaltas,ar ne patys angai prisieme? Tai tegul neverkia dabar!

 25. Egis mindaugam says:

  Pirma-dzin man visi landzbergiai,o antra-dar labiau dzin,tokie,kaip Jus.Ir nekiskite cia jokiu tolerastu.Labai blogai,Draugs.mindaugiuk su pastabumu-tokiu ,kaip as milijonai,o va tokiu ,kaip tu-per Lietuva gal 10-marksistines religijos ispazintoju.  :)  

 26. Egis says:

  mindaugai,prastai su tavaisiais pastebejimais.Dzin man landzbergiai,dzin ir tolerastai.Bet tokiu,kaip as milijonai,o tokiu,kap tu-ant vienos rankos pirstu gali suskaiciuoti,dar likusiu,kurie ispazysta marksistine religija.Papasakok,geriau,jaunesniem,ka sako ta tavo religija apie kosmopolitizma ir tautu apsisprendimo teises.Kokia buvo socialistine-socialine politika,tavo nostalgiskoje CCCP,Kaip maisesi tautos?Kodel cia buvo atkelta apie puse milijono rusakalbiu?Papasakok ir pamastyk pats,kodel dabartineje rusijoje visi su visais susise?Kodel Maskvoje gyvena ir dirba puse gyventoju is Azijos?Ka apie tai sako tavasis marksizmas?Juk straipsnis apie emigrantus,o kita chamu vadina-tik chamas.

 27. Mindaugas says:

  Egiui: apie kokią čia religiją tamsta kalbate? Apie kokius tautų maišymusis kliedite? Tamstele, mažų mažiausiai, Jums pirma reiktų išstudijuoti reikalo esmę, o tik paskui veltis į  diskusijas. To nepadarius, save pastatote labai jau nekokioje šviesoje….Apie kokius milijonus Jūs čia kliedite? Jei apie Lietuvą, tai joje gyventojų, tikriausiai, ne daugiau 1,5 milijono….Visiškai nesigaudote šiame reikale, o bandote mane mokyti….Duosiu Jums užuominą, bandydamas nukreipti tinkama linkme….Tiek pabėgėlių krizė ir masinė migracija, tiek ir kylanti islamistinio terorizmo banga – visa tai tėra tiktai pasekmės, o ne giluminės priežastys. Galiu sakyti, kad priežastys – skurdas bei karai Artimuosiuose rytuose, Afrikoje ir kt. panašiose šalyse. Bet ir šitoks klausimo aiškinimas geriausiu atveju būtų tik naiviai paviršutiniškas. Reikia suprasti, kad kraštuose, iš kurių ir per kuriuos į Europą plūsta pabėgėlių minios esančio skurdo, karų ir kt. neramumų priežastis yra šiuolaikiniame pasaulyje viešpataujanti socialinė-ekonominė santvarka – kapitalizmas – kuris lemia tai, kad vieni išnaudoja kitus, šiuo atveju, „išsivysčiusios“ Vakarų šalys per transnacionalinį gamybinį bei finansinį kapitalą barbariškai išnaudoja Afrikos bei Azijos šalių gamtinius bei žmogiškuosius išteklius ir iš to kraunasi milžinišką pelną.Šiandienos pasaulis iki pat savo šaknų yra valdomas imperializmo, kuris lemia tiek pasaulinę ekonominę bei politinę hierarchiją, tiek ir kylančius karus bei konfliktus. Pasaulinėje imperialistinėje sistemoje Afrikos ir Azijos šalys dažnu atveju, nepaisant formalaus savarankiškumo, iš esmės atlieka lygiai tą patį pigių gamtinių bei žmogiškųjų išteklių šaltinių vaidmenį, kokius atlikdavo ir anksčiau, turėdamos oficialų kolonijinį statusą; tai yra neokolonializmas.Jos pasekmių tarpe yra ne vien tiktai dabartinė pabėgėlių krizė, bet ir masinė nuskurdintųjų kraštų gyventojų migracija į Europą ir Vakarus apskritai: jei šios šalys nepatirtų baisiausio galimo ekonominio išnaudojimo ir politinio pavergimo, tiek per vietinius, europiečiams parsidavusius banditinius „vadukus“, tiek per tiesioginę užsienio įtaką, tai ir nebūtų jokio realaus pagrindo žmonėms masiškai bėgti iš savojo krašto. Taigi ir sakau, kad visokie vaikščiojimai su kryžiais man tik juoką kelia. Visa ši „kova“, o tiksliau jos imitacija, yra pasmerkta žlugimui, kadangi kovojama su pasekmėmis, o ne su priežastimis….

 28. Sigitas says:

  Musulmonai vieningesni,ir agresyvesni,tai manau bus vargelio EU .Jie kurs savo kvartalus reikalaus autonomijos,panašiai kaip su Vilniaus kraštu.Tai čia rusai ir lenkai,autonomijos reikalavo,įsivaizduokit jei būtų musulmonai,būtume jau patys išsilakstę.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top