Dviejų pilietinių iniciatyvų pristatymas Seimo konferencijų salėje

2016, 15 sausio, 22:46 | kategorija LPT | 6 komentarai | peržiūrų 529 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

seimo konferencija

Šiandien Seimo konferencijų salėje, B3 grupės atstovų surengtų dviejų spaudos konferencijų metu, buvo paskelbta apie B3 grupės ir „Pensininkų partijos“ jungimąsi bendrai veiklai. Priminsime, jog prieš kurį laiką B3 paskelbė apie jungimąsi su „Respublikonų partija“ ir visuomenine grupe „Mūsų gretos“. Taip pat B3 grupė prisijungė prie asociacijos „Nacionalinis interesas“ pradėtos iniciatyvos už parašų rinkimą peticijai, siekiant atšaukti „ Užsieniečių teisinės padėties įstatymo“ pakeitimus, kuriuos 2015 metų lapkričio 26 dieną LR Seimas priėmė skubos tvarka. Tuo pačiu kita iniciatyva yra referendumo įstatymo pakeitimas, siekiant 100 000 parašų ribos, o ne 300 000, kaip yra dabar.

Pateikiame jums vieną iš video reportažų, parengtą visuomeninės grupės „Mūsų gretos“ atstovų. Konferencijoje kalbėjo asociacijos „Nacionalinis interesas“ atstovas Marius Jonaitis, LR Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila, ir „Pensininkų partijos“ atstovas Vytautas Jurgis Kadžys.

 

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 6

 1. Gojus says:

  Duok Dieve jiems jėgų. Bet apie referendumą valdžiašikniai aiškiai pasakę po žemės referendumo, kad daugiau šposų nedarys ir referendumo tautai neduos – klausimus blokuos prisidengdami ES NATO ir valstybės saugumo grėsmių baubais… bet pagarba, kad yra nenuleidžiančių rankų.

 2. Mindaugas says:

  Žiū, kaip stengiasi patekti prie valdžios lovio….ir graudu ir juokinga jau darosi žiūrint, kaip buržuazinės partijėlės dėl valdžios pešasi…

 3. Ec says:

  Mindaugai, įsivaizduok, kad į rinkimus eina visiškai tave tenkinanti partija, su tave tenkinančiais tikslais, šūkiais ir lozungais. Kaip manai, kokia tikimybė būtų jiems pakliūti prie šalies vairo?

 4. Mindaugas says:

  To Ec. Žaidžiant pagal Sistemos taisykles-jokios….

 5. Ec says:

  Taigi, Mindaugai, mano nuomone, gal B3 ir nepasuks Lietuvos 180 laipsnių kampu, bet nors 60 ar 90, kaip bebūtų dalį darbo padarys. Sekantiems bus lengviau. O jei eilinį kartą ateis į valdžią socliberalkonservatoriai, apie visus judesius link reikiamos krypties reikės pamiršti dar 5 metams.

 6. Mindaugas says:

  to Ec: visa esmė tame, kad jie į seimą nepateks, o jeigu ir pateks (kas praktiškai neįmanoma), neturės jėgų pasukti Lietuvą nors ir 5 laipsnių kampu. Pats suprantate, jėgos, palyginus su koncervais ir pseudo komunistais ne tos…Todėl ir sakau, kad žaidima pagal sistemos taisykles yra pražūtingas opozicijai….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top