FEMA koncentracijos stovyklos Amerikoje

2012, 12 sausio, 21:46 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (11) | peržiūrų 3 737 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisMintis, jog teisingoji Amerika visoje šalyje stato šimtus koncentracijos stovyklų, pritrenks jos patriotus. Po antrojo pasaulinio karo, patriotinės nuotaikos pakilo į aukščiausią lygmenį, ypač po to, kai buvo nugalėtos Vokietija ir Trišalė Sąjunga. Vakariečiai pasitikėjo savo valstybės vadovais, pasitikėjimą skiepijo ir propaganda, sklindanti iš naujojo išradimo, televizijos.

Nuotraukoje pavaizduota buvusi japonų amerikiečių koncentracijos stovykla antrojo pasaulinio karo metais. Stovykla „Amache“ pietrytinėje Kolorado valstijos dalyje buvo viena iš 10-ies koncentracijos arba mirties stovyklų, kur po Perl Harboro bombardavimų, pagal Jungtinių Valstijų įsakus, buvo prievarta patalpinti Amerikos japonai. Nuo 1942 m. iki 1945 m. tai buvo namai beveik 7300 internuotųjų.
*
Yra žinoma, kad visose Jungtinėse Valstijose yra apiepaveikslėlis 800 stovyklų, pilnai veikiančių ir pasiruošusių priimti kalinius. Jose dirba personalas, jos visą parą yra apsuptos sargybos, bet visos jos yra tuščios. Šios stovyklos valdomos FEMA (angl. Federal Emergency Management Agency – federalinė ypatingų atvejų valdymo agentūra), kuomet Jungtinėse Amerikos Valstijose bus įvesta karinė padėtis. Tam prezidentas pasirašys deklaraciją, o įgaliotasis generolas įsakymą su pridėtu pavardžių sąrašu.
2002 metų rugpjūtį generolas Džonas Eškroftas pranešė apie savo norą naudoti stovyklas tų JAV piliečių atžvilgiu, kurie anot jo yra „priešų smogikai“, tuo žmonių akyse tapdamas ne tik abejotinos garbės politiku, bet ir grėsme konstitucijos garantuotoms teisėms..
Eškrofto planas suteiktų įgaliojimą kalinti JAV piliečius, paskelbus juos priešo kovotojais, taip nubraukiant visas jų konstitucines teises.

Programa Rex 84

Programa Rex 84 buvo sudaryta tam atvejui, jei vyktų masinis ir nelegalus svetimšalių perėjimas per Meksikos-JAV sieną. Persikėlėliai būtų greitai apsupti ir sulaikyti FEMA įkalinimo paveikslėliscentruose. Rex 84 leido uždaryti daugybę karinių bazių ir paversti jas kalėjimais.
Kai programa Rex 84 bus pradėta vykdyti pagal pagrindinę paskirtį, papildomai bus įgyvendinamos šalutinės programos Operation Cable Splicer ir Garden Plot. Garden Plot skirta kontroliuoti gyventojams. Cable Splicer – organizuoti valstijų ir vietinių valdžių perėmimąi į federalinės valdžios priežiūrą. FEMA yra vykdomoji būsimos policinės valstybės ranka, taigi ir būsimas visų operacijų vadovas. Prezidentiniai Vykdomieji Įsakymai, kurie jau įtraukti į Federalinį Registrą, taip pat yra visos šios operacijos įstatyminės bazės dalis.

Į visas stovyklas yra nutiesti geležinkelio bėgiai, taip pat ir keliai, vedantys „į“ ir „iš“ įkalinimo zonų. Dauguma jų šalimais turi ir oro uostus. Didžioji dalis stovyklų gali sutalpinti apie 20 000 kalinių. Šiuo metu, didžiausia iš šių zonų yra palyginti netoli nuo Feirbenkso, Aliaskoje. Feirbenksas yra didžiausias Aliaskos miestas. Aliaskos stovykla yra milžiniška psichiatrinė ligoninė, galinti talpinti apytiksliai iki 2 milijonų žmonių.
Su FEMA susiję Vykdomieji įsakymai, kurie sustabdytų Konstitucijos galiojimus ir Teisių bilį. Šie vykdomieji įsakymai įregistruoti jau beveik prieš 30 metų ir pradėtų veikti pasirašius prezidentui.

Sutrumpintas Vykdomųjų Įsakymų sąrašas:
• VYKDOMASIS ĮSAKYMAS 10990 įgalina vyriausybę perimti bet kokius transporto kelius ir kontroliuoti autostradas bei uostus.
• VYKDOMASIS ĮSAKYMAS 10995 įgalina vyriausybę užimti ir kontroliuoti komunikacijas, žiniasklaidą.
• VYKDOMASIS ĮSAKYMAS 10997 įgalina vyriausybę perimti elektrines, dujų, naftos, kuro ir mineralų išteklius.
• VYKDOMASIS ĮSAKYMAS 10998 įgalina vyriausybę perimti maisto išteklius ir ūkius.
• VYKDOMASIS ĮSAKYMAS 11000 įgalina vyriausybę mobilizuoti civilius į stebimas darbines brigadas.
• VYKDOMASIS ĮSAKYMAS 11001 įgalina vyriausybę perimti visas sveikatos, švietimo ir socialinio aprūpinimo funkcijas.
• VYKDOMASIS ĮSAKYMAS 11002 paskiria vyriausiąjį pašto viršininką, kuris vykdytų nacionalinę visų asmenų registraciją.
• VYKDOMASIS ĮSAKYMAS 11003 įgalina vyriausybę perimti visus oro uostus ir skraidymo aparatus, įskaitant ir komercinius lėktuvus.
• VYKDOMASIS ĮSAKYMAS 11004 leidžia apgyvendinimo ir finansų institucijai (Housing and Finance Authority) perkelti bendruomenes, statyti naujus namus iš visuomeninių fondų, paskirti apgyvendinimo vietas ir įkurti naujas gyvenamasias vietas.
• VYKDOMASIS ĮSAKYMAS 11005 įgalina vyriausybę perimti geležinkelius, vidinių vandenų kelius ir visuomeninių saugyklų tinklą.
• VYKDOMASIS ĮSAKYMAS 11051 apibrėžia ypatingų krizinių atvejų planavimo tarnybos įpareigojimus ir suteikia įgaliojimus pradėti vykdyti visus Vykdomuosius Įsakymus, padidėjus tarptautinėms įtampoms ir ekonominių arba finansinių krizių metu.
• VYKDOMASIS ĮSAKYMAS 11310 suteikia teisę Teisingumo Departamentui priversti vykdyti planus, išdėstytus Vykdomuosiuose Įsakymuose, steigti industrinę paramą, sukurti teisminius ir įstatyminius ryšius, kontroliuoti visus svetimšalius, vykdyti baudžiamųjų ir pataisų institucijų funkcijas, ir patarti bei asistuoti prezidentui.
• VYKDOMASIS ĮSAKYMAS 11049 federaliniams departamentams ir agentūroms nustato pasiruošimo nenumatytiems atvejams funkciją, sutvirtintą 21 operatyviniu Vykdomuoju Įsakymu.
• VYKDOMASIS ĮSAKYMAS 11921 įgalina federalinę pasiruošimo ypatingiems atvejams agentūrą išplėtoti planus, kurie įsteigtų kontrolę produkcijos gamybos ir platinimo mechanizmams, apimant energijos išteklius, užmokesčius, atlyginimus, kreditus ir pinigines įplaukas į JAV finansines institucijas, bet kokio neapibrėžto, staigaus nacionalinio masto įvykio metu. Taip pat jis įsako, kad šalyje esant Prezidento įvestai kritinei padėčiai, Kongresas 6 mėnesius negali atlikti patikrinimų.

Bilas Klintonas buvo paklaustas apie koncentracijos stovyklas
Klintonas neneigia to fakto, kad Amerikoje yra svetimų šalių karo dalinių ir neneigia koncentracijos stovyklų statybų. Savo profesionalaus oratoriaus kalbomis patvirtina „kooperaciją“ su NATO ir JT, kurios remia naująją pasaulio tvarką.

Tam, kad Amerikoje būtų įvesta karinė padėtis, užtektų grasinimų dėl artėjančio branduolinio karo, riaušių vienu metu keliuose JAV miestuose, eilės nacionalinių nelaimių, kurios plačiai paveiktų gyventojus, masinių teroro aktų, nuosmukio, dėl kurio dešimtys milijonų gyventojų liktų be darbo ir finansinių išteklių, viruso pandemijos arba rimtos gamtinės katastrofos.

išvertė: Eglė Karpavičiūtė
šaltinis: adventofdeception.com/fema-concentration-camps-america/

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 11

 1. Antanas says:

  Papute tikrosAmerikos „laisves vejas“.Harvardo ir Hjustono projektai.

 2. jotvingis says:

  Kas gero gali buti ar kilti is amerikos? Visas brudas is europos suvaziavo,veliau visas brudas is visur kitur.Manau tuo viskas ir pasakyta! tik pridursiu dar tai,kad amerika apiplese visa pasauli,tiek kalbant apie isteklius,tiek apie protus,tiek apie mena…:(

 3. zoot says:

  IR už tai amerika turės sumokėti.

 4. JAV says:

  Žmonės pradėjo kalbėti, kad JAV turtuoliai masiškai samdo architektus ir statosi bunkerius su maisto atsargomis.

 5. Taip says:

  Kaip sako liaudies ismintis : „jei yra sautuvas, jis kada nors issaus“. Jei yra koncentracijos stovyklos, jos kada nors bus uzpildytos“

 6. Aura says:

  Siaubas kas darosi. Kas musu laukia??

 7. Rugscios says:

  Amerika siekia valdyti visa pasauli, kiekvienam imontuoti po batareika syknoj kad tu negaletum net nusipersti be jos zinios. Apie tai jau senai filmai kuremi. Nesenai rode kaip ji pati pentagona susprogdino 09-11 kad galetu pakeisti konstitucija. Jau po truputi visi esame sekami facebooke ir kituose socialiniuose tinklalapiuose.

 8. AAA says:

  Žmonės, kur jūsų kritiškas mąstymas?
  Ką jūs veikėte mokykloje ir visą gyvenimą, kad tikite tokiais paistalais?

 9. NJT says:

  Oho, kiek psichiniu…

 10. Euras+ says:

  Facebook anketos neina ištrinti, žinote?

 11. As says:

  Tu ir esi psichinis, suzalotom smegenim, jai nematai kas darosi.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top