Griežta karantino ir apribojimų tvarka praretino Lietuvos gyventojų skaičių

2021, 21 sausio, 11:34 | kategorija LPT | atsiliepimų (3) | peržiūrų 442 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Inscenizuotas vaidinimas Vilniaus centre

Kęstutis Krikštaponis

2020 metų pradžia nieko blogo nežadėjo ir mirtingumo rodikliai buvo netgi geresni, lyginant su paskutiniais trejais metais. Kovo 16 dieną valdininkija ir žiniasklaida nusprendė, kad Lietuvą užpuolė nepažįstamas virusas, situaciją pavadino pandemija ir įvedė griežtas karantino sąlygas bei apribojimus. Tačiau mirtingumo rodikliams tai įtakos neturėjo ir padėtis išliko panaši kaip ir per praėjusius kelis metus. Atėjo vasara – reikšmingesnių pokyčių neįvyko.

O tuo metu farmacijos koncernai, PSO, ES ir Lietuvos valdininkai intensyviai dirbo ieškodami būdų, kaip mus išgelbėti nuo baisios ligos bei įsisavinti daugelį milijardų eurų.

Jie nusprendė, kad mus gali išgelbėti tik vakcinacija. Buvo atmestos visos prielaidos įgyti atsparumą nuo šios ligos stiprinant natūralų imunitetą ir nedelsiant buvo pradėtos sudarinėti išankstinės sutartys su gamintojais dėl dar nesukurtų ir neištirtų vakcinų pirkimo.

Juk šiems žmonėms visiškai nesvarbu, ar paknapstom kuriamos vakcinos bus veiksmingos, kokius jos turės pašalinius poveikius sveikatai ir kiek kainuos.

O žiniasklaida nesustodama vykdė savo juodą darbą, kiekvieną dieną po daugybę kartų pranešinėdama užsikrėtusiųjų ir mirusiųjų skaičių, bei kitas su šia tema susijusias baisybes.
Nenumaldomai artėjo vakcinų gavimo diena ir visuotinės vakcinacijos pradžia.

Tačiau statistiškai pagrįsti vakcinavimo būtinumo, net 2020 spalio mėnesio pabaigoje buvo neįmanoma. Per visą PANDEMIJOS laikotarpį iki spalio 31 dienos nuo Covid-19 buvo mirę tik 156 asmenys (o juk pirmoji PANDEMIJOS banga jau buvo praėjusi).

Šioje vietoje yra būtina paminėti, kad Lietuvoje KIEKVIENĄ mėnesį nuo kraujotakos sistemos ligų miršta apie 1800 asmenų, nuo išeminės širdies ligos apie 1100, nuo piktybinių navikų apie 700 ir t.t.

Be to, liūto dalį mirusiųjų nuo Covid-19 žemiau esančioje mirčių lentelėje sudaro lapkričio mėnuo, kai per 1 mėnesį prie šios statistikos buvo pridėti 578 mirusieji, išdygę iš nežinia kur NVSC manipuliacijų statistiniais duomenimis ir vertinimais dėka. Ir net tokių manipuliacijų dėka pasiekti skaičiai yra žymiai mažesni už aukščiau išvardintų ligų duomenis 11 mėnesių lentelėje.

Mirčių statistika mėnesiais

Taigi buvo sutelktos visos valdininkijos pajėgos, vėl paskelbti griežti apribojimai, padirbėta su statistika ir jau lapkričio mėnesio pabaigoje paskelbti 643 mirusieji, o metai pabaigti pasiekus 1838 mirčių nuo Covid-19 skaičių.

Tačiau paaiškėjo faktai, kurie privertė labai suabejoti lapkričio ir gruodžio pateiktų mirčių nuo Covid-19 skaičių teisingumu.
2021 m. sausio 03 dieną Delfi portale buvo paskelbtas straipsnis „NVSC vadovas: didžiausias skaičius mirčių – pasveikusių nuo COVID–19 ir mirusių nuo kitos ligos“, kuriame rašoma:

„2020 m. gruodžio 18 d. vykusios spaudos konferencijos metu NVSC vadovas R. Petraitis teigė, kad buvo fiksuota keletas atvejų, kai mirtys įvertintos kaip nuo koronaviruso, nors tie asmenys jau buvo pasveikę nuo šios infekcijos.

Tame pačiame tinklapyje pateikiamas ir palyginamasis grafikas, susijęs su paskutiniųjų metų mirčių skaičiumi:

https://osp.stat.gov.lt/statistiniu-rodikliu-analize?indicator=S3R844#/

Mirčių statistika pagal mėnesius - lyginamasis grafikas

Paskutinėmis praėjusių metų dienomis atnaujinta informacija parodė dar didesnį neatitikimą.
„Gruodžio 30 dieną tas nesutapimas yra 1171 atvejis. 441 mirtys nuo koronaviruso, likusios – nuo kitų priežasčių, jiems kažkada buvo diagnozuotas koronavirusas.

Mes šiuo metu negalime teigti, kad visi 666 asmenys sirgo koronavirusu ir mirė nuo kitų priežasčių. Galėjo būti, kad jie buvo jau pasveikę nuo infekcijos“, – naujausius duomenis pristatė jis.

Kiek iš tikrųjų mirė nuo šios infekcijos – spėkite patys, nes patys valdininkai įvardino, kad daugiau kaip trečdalis mirčių priskyrimo koronai atvejų yra abejotini.

Tačiau pati esmė – visiškai kitur.

Mirtingumas pagal metus

Akivaizdus faktas – 2020 metais Lietuvoje mirė 5160-čia gyventojų daugiau, nei praėjusiais metais. Kitais žodžiais – mirtingumas padidėjo 13,5 %.

Labai tikėtina, kad tai mus nuo viruso saugančios politikos rezultatas, kai dėl įvestų apribojimų tapo ypač sudėtinga gauti skubiąją medicininę pagalbą ir buvo pristabdytos planinės operacijos, ko pasekoje gyventojų ligos progresavo.

Sustabdyti verslai ir pajamų pragyvenimui praradimas bei žiniasklaidos intensyviai skleidžiama bauginanti informacija, sužadino gyventojams didžiulį stresą, o tuo pačiu ir įvairias ligas, depresiją, savižudybes …

Todėl čia niekuo stebėtis nereikia – daromas didžiulis verslas per kurio pasekoje nyksta Lietuvos gyventojai.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

 1. Anonimas says:

  Nieko naujo Lietuvos valdžios veiksmuose: visi kitamaniai, skelbiantis kitokią nuomonę (ir duomenis) nei oficiali valdžia skelbiami priešiškos propagandos skelbėjais, nors valdžia pati savo skelbiamuose duomenyse apie COVID-19 pasekmes susipainiojo. Manau, kad šią situaciją paryškina NVSC vadovo atsisakymas palikti postą savo noru: duomenų skirtumas susidarė dėl valdžios nurodinėjimų žūt būt padidinti mirusiųjų nuo covid -19 skaičių. Matyt R.Petraičio pozicijos (turimi faktai) stiprios ir jis nesutinka prisiimti kitų valdžios institucijų atsakomybės. Vakcinacija prasidėjo, bet kokios jos pasekmės bus, vienas Dievas težino. Neskaitant padidėjusio mirtingumo dėl laiku nesuteiktos medicininės pagalbos, susirgusių konsultacijų gavimo problemos, streso (baimės) kasdienio kėlimo įtakos lėtinių ligų eigai (kasdien skelbiama, kad vienas iš didžiausių židinių COVID-19 pasigauti – ligoninės), dar lieka visai „tamsi“ sritis – Pfizer firmos skiepų galima įtaka vaisingumo mažėjimui. Tiek vyrų, tiek moterų. Ir kas gali paneigti, kad šiais skiepais B.Geitsui priklausanti firma nevykdo jo planą „…skiepų pagalba sumažinti žemės žmonių skaičių bent 10-15 procentų“.

 2. Ec says:

  Labiausiai prostitucinis mokslas yra statistika. Todėl taip ir yra. Aš gyvenu šalia kapinių, ir galiu pasakyti, kad 20’tais metais (pernai) laidotuvių buvo tikrai mažiau nei anksčiau. Pavasarį nueisiu paskaičiuosiu 19 ir 20’tų metų kapus, bus pati objektyviausia statistika. Siūlau kapų skaičiavimo judėjimą išplėsti, paskaičiuoti naujus (19 ir 20-tų metų) kapus didesniame kiekyje kapinių ir pasiųsti tuos statistikos manipuliatorius ten kur jiems ir vieta
  Viską ką rašau yra tik mano nuomonė :)

 3. Kali juda says:

  Galimai net ne skiepas pagrindinis tikslas, o „skiepų pasas“. O „skiepų pasui“ veikti reikalinga infrastruktūra – totalus sekimas, atpažinimas pagal veidus, eisena ar dar kokį parametrą. Manau, čia pagrindinis tikslas (šio etapo) – įdiegti infrastruktūrą – skiepas nepirmaeilis dalykas, labiau pretekstas. O ar paskui išaugs į Kinijos kreditų sistemą ar kažką kitą, ne tiek ir svarbu. Svarbiau, kad “ be to ir ano“ negalėsi daryti “ šio bei to“, patekti į “ ten bei šen“.
  Nieko iš esmės naujo, šiam Pasauly – kontrolė, o per kontrolę energijos nusiurbimas – dėmesio prikaustymas. Netgi domėtis tokiais dalykais – duot savo dėmesį ir tuo pačiu energiją, tam “ prieš ką kovoji“. Master class…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top