Herkus Baranauskas-Deltuvis. Šėtoniškasis liberalizmas

2023, 11 sausio, 6:30 | kategorija LPT | atsiliepimų (3) | peržiūrų 157 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

2050-ieji. Lietuvos Seimas - Nepriklausomybės aikštė

2050-ųjų Lietuva | infa.lt montažas

O kaip kitaip reikia galvoti matant, kaip prisidengdami ‘liberaliomis vertybėmis’ valdžiose sėdintys parazitai griauna šalį, naikina tautą ir trina jos papročius, tradicijas ir net kalbą?

Jei Nida Vasiliauskaitė būtų manęs neužblokavusi už nuolatinius prašymus pagrįsti jos teiginius apie ‘nepavojingą partnerystę’ (kažką primena tas blokas…), tai turbūt pakomentuotų žodžiais – „netikros tai liberalų partijos, nes tikrai tikro liberalizmo partiją kuriu aš”.

Deja, tačiau liberali (koks tai liberalizmas bebūtų) partija yra nepajėgi ideologiškai, nes į viršų iškelia ne tautą, ne valstybę kaip tautos tvirtovę, o „EGO”. Ego, kuriam nei tauta, nei valstybė nėra nei svarbi, nei reikalinga.

Ta pati Nida savo partijos programoje sako – reikia nugalinti valstybę, minimalizuoti jos įtaką visame kame. Bet juk to paties siekia ir „Švabas” (finansinio kapitalo diktato apologetas) – minimalizuoti valstybę, valstybei paliekant tik represinį ir mokesčių surinkimo aparatus.

Todėl tiek „Švabo” (stambusis finansinis kapitalas), tiek „nepopulistinių” partijų atstovai (visokie konservai, laisviečios ar vardan lovio) save pristato kaip „liberalizmo” ir „liberaliosios demokratijos” gynėjus.

Nes tiek pirmiesiems, tiek antriesiems (dažniausiai finansuojamiems pirmųjų) liberalioji ideologija yra itin palanki – nes tiek vieniems, tiek kitiems individo „EGO” yra tas instrumentas, kuris ir padeda siekti galutinio tikslo – be tautų, be papročių, be skirtingų kalbų, be religijų (pabaigoje ir be valstybių).

Paliekant egzistuoti tik globalią darbo jėgą ir vartotojus, kurių kiekį korporacijos kontroliuotų ir palaikytų reikiamame lygyje, kaip kad ūkininkai kontroliuoja kerpamų avių ar galvijų skaičių – kad neštų maksimalų pelną, sunaudodami minimalius resursus. Toms avims vis primenant, kokios jos „individualios” ir „laisvos” (nuo vaikų, nuo moralės, nuo Dievo…).

Mums melasklaida sako, kad Lietuvoje gyvens 2 mln žmonių, nes ‘Vakaruose nėra žinomo kito būdo, kaip padidinti gyventojų skaičių – tik imigracija’…

„Liberalieji Vakarai” kažkodėl žino 72 lytis, „būdus” kaip iš vyro „padaryti” moterį, žino būdus, kaip padaryti, kad nebūtų vaikų (nes Vakarams reikia ne vaikų, ne tautų, ne žmonių, o tereikia „vartotojų” ir rinkėjų, kurie balsuotų už eurouršules ir euroraseles…), tačiau „nebežino” būdo, kurį žinojo net „atsilikusios SSRS, kurioje nebuvo sekso” gyventojai ir kurį žino pačios primityviausios Amazonės džiunglių tautelės…

Vien išgirdus tokius kliedesius, reikia spjaut į tą pusę ir prisiekti, kad daugiau apie tokius parazitus ir girdėti nenorėsime. Nekalbant apie tai, kad tokius nevispročius tautos naikintojus rinktume į kokias nors pareigas…

Vengrija, Lenkija, Izraelis (nekalbant apie Aziją ar islamo šalis) žino būdus, kaip ir be imigracijos padidint savo gyventojų skaičių, išgali remti šeimas, auginančias vaikus, o mūsų liberalai, kažkodėl „nemato būdų, kuriuos žmonės žinojo dar akmens amžiuje”…

Jau girdžiu, kaip Nidos partijos gerbėjai sako – „taigi partijos programoje yra įrašyta apie paramą šeimoms, auginančioms vaikus, kodėl tą nutyli?”. Ne, to nenutyliu (tą dabar gi ir paminėjau). Tačiau ta pati Nida ne kartą yra sakiusi – „tai gal tie, kurie palaiko prigimtines šeimas, norėtų priversti turėti vaikų ar bausti, kad ir apmokestinant tuos, kurie vaikų neturi?”.

Mano manymu „viengungio” ar „viengungės” mokestis būtų gera paskata negyventi „vien savo malonumui”. Nes kiekvienas „man karjera svarbiau nei vaikai” karjerą kurti gali tik todėl, kad kažkas gimdo ir augina vaikus…

Grubiau sakant tie, kurie vardan karjeros ar tiesiog egoizmo atsisako turėti vaikų, parazituoja (ir net drįsta menkinti motinystę ir tėvystę) vaikus auginančių šeimų ir pačios tautos sąskaita. Suprantu, kad skamba grubiai.

Bet kai skatinami abortai, narkotikai, emigracija ir dar drįstama sakyti, kad vaikai kenkia klimatui, ima pyktis ir visos manieros traukiasi į šoną… Suprantu, kad nereikia fanatizmo, tačiau keisti požiūrį į vaikus auginančias šeimas yra būtina. Metas nustoti reklamuoti „neturiu vaikų ir esu laiminga”, „vaikai kenkia figūrai ir klimatui”…

Ir ypač metas nustoti kliedėti, kad nėra kitų būtų, kaip padidinti gyventojų skaičių, kaip tik imigracijos pagalba…

Mes jau prisižaidėm su emigracija ir gimstamumo mažinimu „vardan laisvės ir karjeros”. Mes tuoj prisižaisim ir su imigracija. Ypač, jei mums rūpi mūsų tauta, mūsų kalba ir papročiai.

Nes jau dabar rusų kalba girdisi dažniau, nei sovietiniais laikais. Nes jau dabar mūsų institucijos ukrainiečių kalbą užrašo aukščiau, nei lietuvių. O kitų tautų interesus stato aukščiau savos tautos ir šalies…

Ir, jei tiems, kurie save vadina Lietuvos patriotais, iš tiesų rūpi mūsų tauta ir šalies likimas, privalo nusimesti rūko aptrauktus akinius ir į viską pažvelgti blaiviai. Ne liberalizmas ir ne imigracija mums reikalingi.

O savos tautos interesų pastatymas viršum visko turi rūpėti. Ir ne imigracija, o savų vaikų auginimas turi būti „vieninteliu mums žinomu būdu”, padedančiu išsaugoti mūsų tautą ir šalį.

Tik tam reikia pasiųsti velniop sorošinės propagandos ir „liberaliųjų Vakarų” brukamus pražūtingos ideologijos apžavus, kurie tautų ir valstybių mirtį pristato kaip laisvės ir lygybės triumfą.

Pirmą kartą šis tekstas paskebtas jo autoriaus asmeninėje Facebook paskyroje.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

 1. Romas Cibas says:

  Sklandžiai ir argumentuotai…
  Gali būti ir kitokia nuomonė – nieko blogo. Tiesa – pilnatvėje.

 2. Vytas says:

  Manau, kad autorius teisus – Tautos išlikimo (ir tolesnio vystymosi) garantas yra tik vienas, nuo senovės žinomas būdas. Ir tas būdas yra gimimų skatinimas, šeimų realus, ne lozunginis, rėmimas. Gal kas jau ir užmiršo (jauni net nežino), kad Tarybų Sąjungoje egzistavo viengungio mokestis, kurį mokėjo net vedę, jei neturėjo vaikų. Gal tai šiandien ir nebetinka, bet valstybė privalo surasti būdų, kaip skatinti gimstamumą. Ir pirmoje eilėje tai galimybė jaunai šeimai įsigyti butą. Ir tą klausimą privalo spręsti valdžia, pradedant prezidentu, bet pirmiausiai – seimas, priimdamas reikalingus įstatymus, jei reikia – tai pasinaudojant referendumu.

 3. Vytautas says:

  Viengungis mokestis l.gerai,juk viengungis turi ateitį,jei kiti turi vaikų.Vaikus auginti nėra lengva,todėl visi turi padėti,tame tarpe ir nusprendę neturėti vaikų,ar negalintys.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top