Italai liovėsi apiplėšinėti savo senelius

2019, 30 sausio, 16:52 | kategorija Ekonomika | 1 atsiliepimas | peržiūrų 646 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Pagrindinis pensijinio amžiaus ilginimo tikslas yra apiplėšti žmones, atimti iš jų per gyvenimą uždirbtus pinigus. Kitos ekonominės prasmės šita beprotystė neturi. Italai to atsisako. Italijos prezidentas Sergio Mattarella pasirašė pensijos amžiaus sumažinimo įstatymą. Dabar italai į pensiją galės išeiti sulaukę 62 metų. Tai priklausys nuo darbo stažo.

Gazzetta Ufficiale  sausio 29 dieną paskelbė įsigaliojusį įstatymą. Dabar išėjimas į pensiją bus skaičiuojamas pagal kvotą 100. Jeigu amžius ir darbo stažo suma sudaro 100, tai italas galės išeiti į pensiją.

Anksčiau italai vyrai galėjo išeiti į pensiją 67 metų, o moterys 66. Dabar pensijinis amžius visiems lygus – 62 metai. Žinoma, jeigu stažas 38 metai (62+38=100). Jei amžiaus trūksta, vyrai galės išeiti į pensiją išdirbę 42, o moterys 41 metus.

Per pirmąsias 12 valandų naujuoju įstatymu pasinaudojo 44 žmonės. Reformos tikslas – išlaisvinti darbo vietas jaunimui.

Vicepremjeras Luigi di Maio pažymėjo, kad „šiandien – istorinė diena“, nes įvesta fundamentali norma, „įtvirtinamas naujas socialinis teisingumas“. Jis pažymėjo, kad vyriausybė patvirtino 27 punktus, kurie apsaugos piliečius nuo skurdo.

„Šios priemonės – ne atsitiktiniai pažadai, padaryti rinkimų kompanijos metu, o dalis socialinės-ekonominės politikos, kuria mes didžiuojamės“, – pasakė Maio.

šaltinis: lebionka.blogspot.com

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

 1. Ec says:

  Kažkaip atsiminiau mūsų sodrą ir aferą su kaupimu senatvei. Kodėl aferą?- pabandysiu trumpai įrodyti. Privačios įmonės, kuriai patikėti pinigai dešimtmečiams, patikimumo dabar nenagrinėsiu.
  Visi žinome gražius žodžius apie orią senatvę ir kaupimą privačiuose fonduose, tik yra keli nelogiški dalykai tame –
  1. jei senatvė turi būti ori, tai kodėl dalį pinigų, iš kurių galėtų būti didinamos pensijos dabartiniams pensininkams aš turiu atiduoti kažkam kitkam?
  2. jei jau galima dalį pinigų, skirtų sodrai, kaupti privačiuose fonduose, tai kodėl negalima tos dalies man kaupti pačiam (tos dalies dydžiu sumažinant įmokas sodrai)? Sodrai turėtų būti tas pats, juk tų pinigų vis viena negaus. Bet ne – jai svarbu, kad tuos pinigus kautų kažkas neaiškus, šiuo atveju neaišku kam priklausantys fondai
  3. Matyt, kad tais fondais pasitiki nelabai daug kas, tuomet nusprendė prievarta visus ten sumesti, su galimybe iš ten išsiropšti. Jei tie fondai sodrai nerūpėtų, kam iš viso tai reikėjo daryti?
  sodra – turėjau galvoje veikėjus, atsakingus ir turinčius galimybę vykdyti veiksmus šioje srityje
  Viską ką rašau yra tik mano nuomonė :)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top