JAV atšaukiamas PGR testas, kaip nepatikimas nustatyti kovydui

2022, 2 sausio, 12:51 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (3) | peržiūrų 3 512 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Testuojama mergaitė

Patyliukais, gruodžio 31 dieną,  prieš pat Naujųjų metų šventes, JAV ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC), atšaukia prašymą FDA leidimui, naudoti PGR procesą nustatant Sars-Cov-2 (Covid-19) infekciją.

Tai reiškia, jog PGR procesas, kuriuo remiantis pasaulyje buvo pripažinti sergančiais Covid-19 infekcija milijonai žmonių, nėra pakankamai patikimas, o kalbant tiesiai – gali būti, kad būtent juo remiantis buvo sukurta pasaulinė pandemija, praturtinusi farmacijos kompanijas ir šalutines apsaugos, dezinfekcijos bei kontrolės priemones gaminančią pramonę.

Šis CDC sprendimas deda tašką istorijoms, atrandant „besimptomius“ nesergančius viruso nešiotojus, į kurių tarpą didžiąja dalimi įeina vaikai ir jaunimas, kuris jau verčiamas skiepytis dėl pandemijos, kurios mastų pagrindas – PGR testas – gruodžio 31 dieną pripažintas kaip netinkamas šiam reikalui.

Pati CDC, kuri vengdama žiniasklaidos dėmesio pabandė šį reikalą nuleisti kaip įmanoma tyliau, prieš pat šventes, neatkreipiant plačiosios visuomenės dėmesio, savo tinklapyje  visą reikalą apibūdino taip:

Po 2021 m. gruodžio 31 d. CDC atšauks prašymą JAV Maisto ir vaistų administracijai (FDA) išduoti CDC naujojo koronaviruso (2019-nCoV) realaus laiko RT-PGR diagnostikos testo neatidėliotino naudojimo leidimą (EUA), pirmą kartą pristatytą 2020 m. vasario mėnesį SARS-CoV-2 aptikimui.

CDC pateikia šį išankstinį pranešimą, kad klinikinės laboratorijos turėtų pakankamai laiko pasirinkti ir įgyvendinti vieną iš daugelio FDA patvirtintų alternatyvų (šios ligos nustatymui).

Apsilankykite FDA svetainėje, kur rasite patvirtintų COVID-19 diagnostikos metodų sąrašą. Norėdami gauti FDA patvirtintų molekulinių metodų su FDA nuorodų skydeliu veikimo santrauką, apsilankykite šiame puslapyje.

Ruošdamasis šiems pasikeitimams, CDC rekomenduoja klinikinėms laboratorijoms ir tyrimų vietoms, kuriose buvo naudojamas RT-PGR tyrimas, pasirinkti ir nedelsiant pereiti prie kito FDA patvirtinto COVID-19 tyrimo.

CDC ragina laboratorijas apsvarstyti galimybę taikyti multipleksinį metodą, kuris gali palengvinti SARS-CoV-2 ir gripo virusų aptikimą ir diferencijavimą (atskyrimą).

Tokie tyrimai gali palengvinti tolesnius tyrimus dėl gripo ir SARS-CoV-2 ir gali sutaupyti laiko bei išteklių artėjant gripo sezonui. Prieš pradėdamos klinikinius tyrimus, laboratorijos ir tyrimų vietos turėtų patvirtinti ir patikrinti pasirinktą tyrimą savo įstaigoje.

 

Kaip daugelis atsimena, atsiradus Covid-19, – išnyko gripas. Būtent apie tai užsimena CDC savo pranešime. atskirti (nesupainioti) gripo viruso su Covid-19. Kaip galima perskaityti tarp eilučių – minimas PGR testas būtent to ir nesugebėjo. Ir būtent įprastu gripo sezonui metu kildavo Sars-Cov-2 „pandemijos“ protrūkiai, diagnozuojami PGR testu.

Dar reikėtų priminti, kad Dr. Kary Mullis, Nobelio premijos laureatas ir PGR proceso išradėjas, jau prieš keletą metų sakė, kad „PGR yra procesas. Jo rezultatai nesako jums, kad jūs sergate“. Tai niekada neturėjo būti „Covid“ testas.

Tą puikiai įrodo ir milijardieriaus Elono Musko daryti 4 PGR testai, iš kurių du parodė jog jis užsikrėtęs, kai kiti du, jog jis sveikas, apie ką jis paskelbė savo Twitter paskyroje.

Galima daryti prielaidą, jog šis PGR procesas, naudojant jį kaip testą, tyčia buvo atliekamas padidintu ciklų skaičiumi, kad bent „kažką atrastų“. Ir jis atrasdavo gripą (daugeliu atvejų), pristatomą kaip Covid, būtent todėl gripo epidemijų, kurios iki šiol egzistavo visai realiai, tiesiog neliko.

Ir į visus siūlymus daryti kompleksinius tyrimus, kurių metu būtų atsižvelgiama į ligos simptomus, klinikinę diagnozę ir tik po to į PGR proceso duomenis – būdavo numojama ranka.

Ar ne todėl buvo uždrausta daryti mirusiųjų nuo „kovydo“ kūnų skrodimus ir ekspertizę, nustatant tikrąją mirties priežastį? Ar ne todėl žmonėms kildavo tipinės gripui plaučių uždegimo komplikacijos, kurių nebūdavo leista gydyti antibiotikais, esą nuo kovydo jie nepadeda? Ar ne todėl dauguma patekę tokiomis sąlygomis po plaučių ventiliavimo aparatais tiesiog mirdavo neatlaikę tokio „gydymo“, ar ligoninės negaudavo atlygio už kovydo diagnozės skaičiaus ir mirčių nuo jo didėjimą?

Į šiuos ir dar daug kitų čia neužduotų klausimų atsakys ateitis. O kalbant apie „pandemijos“ mirčių skaičių – jis nepadidėjo – tą nustatė europarlamentaras Stasys Jakeliūnas išnagrinėjęs bendrą ES mirčių metinę statistiką. Jo pasisakymo vaizdo įrašą galite pamatyti čia: https://infa.lt/66902/ep-narys-stasys-jakeliunas-pandemijos-nebera-video/

CDC pranešimą galite rasti čia: https://www.cdc.gov/csels/dls/locs/2021/07-21-2021-CDC_RT-PCR_SARS-CoV-2_Testing.html

šaltinis: infa.lt

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

  1. Vytas says:

    Įdomu,,ką dabar Dulkys su Šimonyte bekalbės ir kuo reikės pagrįsti GP išdavimą? Jau nekalbant apie „besimptomius ligonius“. Kiek dar laiko praeis, kai ir kovidinį skiepą, tą žmonijos „gelbėtoją“ ištiks toks pat ar panašus likimas, kaip PGR testą?

  2. kk says:

    žmonės kvaili.bent pagal istoriją-apie 80%

  3. Remigijus says:

    Jau nuo pradžių buvo aišku kad čia melų maišas 😄

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top