Jei NATO užpuls, Sirija atsakys tuo pačiu

2012, 13 sausio, 23:46 | kategorija Metodologija | 5 komentarai | peržiūrų 1 944 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Paveikslėlis2012-01-07 Užsienio teroristų elementai pasiekė ir Sirijos sostinę Damaską, kur kiekvieną dieną sprogsta raketos ir bombos priemiesčiuose, netoli mokyklų ir policijos nuovadų padarydamos daug žalos.

Irano PressTV kalbėjosi su politikos analitiku, filmų prodiuseriu Sukant Chandan’u gyvenančiu Londone apie Vakarų ir Persijos įlankos šalių planuojamą strategiją, kuri nukreipta būsimiems NATO kariniams veiksmams prieš Siriją, panašiai tokiems, kokie buvo Libijoje. Apie tai buvo diskutuojama Irano PressTV laidoje http://www.youtube.com/watch?v=VnRjYgLRwy4&feature=youtu.be

Press TV: Atsižvelgiant į mūsų svečio Webster Griffin Tarpley pranešimus, Sirijoje kariauja „Laisvos Sirijos Armija„, kurioje yra ir užsienio samdinių. Šiai armijai vadovauja kai kurios Arabų Lygos šalys; jūs turite samdinių iš Saudo Arabijos atvykstančių tiesiai iš Libijos, kuriems vadovauja Turkija ir kurie joje apmokomi kariauti ir apginkluojami. Kodėl jūs nepasakote mums kas iš tikrųjų ten vyksta, kai tuo tarpu Sirijos prezidentas Assadas bando įvesti tvarką šalyje?

Sukant Chandan: Aš visiškai sutinku su Webster Griffin Tarpley išsakyta nuomone. Grupuotės, save pasivadinusios „Laisva Sirijos Armija“, lyderis, iškart po naujų teroristų atakų Damaske pareiškė, kad Sirija turėtų tikėtis daugiau panašių teroro aktų.

Taip pat šį rytą viena TV stotis, palaikanti grupuotę pasiskelbusią save „Laisva Sirijos Armija“, prieš sprogimą Damaske pranešė, kad per kelias ateinančias valandas Damaskui bus padarytas didelis siurprizas ir iš tikrųjų praėjus dviems valandoms buvo įvykdytas teroristinis aktas Damaske.

Bet kuris, kas domėjosi Libijos įvykiais 2011 m. pamatys panašią įvykių eigą, tik lėtesniu tempu, kaip, kad dabar vyksta Sirijoje. Jūs galite užduoti klausimą, kodėl NATO aljansas taip ilgai neskelbia neskraidymo zonos virš Sirijos, priešingai nei buvo Libijoje? Čia yra daug daug faktorių, bet aš galvoju, pagrindinė priežastis yra ši: pradedant karą prieš Siriją, NATO-JAV ir ES imperija (Imperija) susidurs su didesniais sunkumus, palyginus kokie buvo paskelbiant neskraidymo zoną virš Libijos. Pagrindinė priežastis yra ta, kad prasidės išsivadavimo karai įvairiuose frontuose prieš Imperiją, jei ši tiesiogiai puls Siriją.


Jei N
ATO-JAV tiesiogiai puls Siriją, prezidentas Assadas jau yra pasakęs, kad Sirija puls sionistų šalį Izraelį; tada Hezbollah taip pat atakuos sionistų valstybę Izraelį. Jei Palestiniečiai čia pat įsitrauks į karą su žydais, Iranas iš kart uždarys Hormuzo sąsiaurį http://en.wikipedia.org/wiki/Strait_of_Hormuz

Taigi, įvertinant tuos sunkumus, su kuriais susidurs Imperija (NATO-USA, ES), Imperija pasirinko dalinai lėtą puolimo politiką. Tačiau strategija išliko ta pati – pakeisti Sirijos santvarką ir vyriausybę. Vietoj to, kad nedelsiant ar artimiausiu laiku paskelbti neskraidymo zoną virš Sirijos, Imperija toliau apginkluoja teroristinius elementus kovojančius prieš prezidentą Assadą. Toks yra šios strategijos pagrindinis tikslas.

Tai yra kerštas už 2006 m. liepos mėnesį vykusį karą; už nutrauktą tiekimą Libano pasipriešinimo judėjimui, kuris kovojo prieš sionistų valstybę Izraelį, t. y. Hezbollah. Taigi, jei Assado santvarka žlugtų, tuomet NATO Imperija akivaizdžiai eis paskui ginkluotas sukilėlių gaujas, nes Imperija to siekia, kad priartėtų prie Hezbollah; tada per Siriją priartės prie Irano, todėl kad šiuo metu puolimo prieš Iraną operacijos Imperijai yra sunkiau įvykdomos.

Tai, ką yra nuveikę Irano žmonės, jie padarė viską teisingai, todėl kad šiame kontekste vienintelis dalykas kas gali išsaugoti Sirijos žmones, kaip prezidentas Assadas yra pasakęs, yra pasiruošimas pradėti karą prieš Izraelį, jei NATO puls Siriją iš Turkijos, įgyvendinant neskaidymo zoną, kaip virš Libijos, kurios taip norėtų pro-Vakarietiška (pro-Amerikietiška) Sirijos opozicija.

Tai yra didelis žaidimas ir buvęs JAV prezidentas Clinton ir dabartinis prezidentas Obama davė aiškiai suprasti ko jie siekia, ką jie norėtų padaryti, tai „sutvarkyti“.visą Artimųjų Rytų regioną; Irane, Sirijoje ir Libane sukurti tą patį, ką jie padarė Irake ir Libijoje – visišką destabilizaciją. panaikinti visas kliūtis, kad Imperija turėtų absoliučią dominavimo šiuose regionuose monopolijos kontrolę.

Šioje globalinėje pietų dalyje, kurioje yra Iranas, Sirija, Hezbollah ir Palestinos pasipriešinimo judėjimas, Rusija ir Kinija, dabar yra pats laikas pereiti į puolimą, todėl kad puolimas prieš mus bet kuriuo atveju tęsiasi – tai nuolatinė Vakarų karų politika. Ir iš savo pusės, mes turime pereiti į puolimą ir perėmus iniciatyvą sustabdyti šį procesą – puolimą prieš mus.

Po to, kai jie visą tai pasieks Sirijoje, Irane, tada Imperija sieks didžiausio prizo – Rusijos ir Kinijos.

Press TV: Saudo Arabija buvo pirma Arabų valstybė, kuri pasmerkė Sirijos prezidentą Assadą ir labai norėjo kad Assada’s atsistatydintų, kadangi Sirija turi labai glaudžius ryšius su Iranu. Taigi, prieš Siriją yra nusistačiusi Saudo Arabija ir Kovo 14 d. Aljansas (Libano opozicinis judėjimas) http://en.wikipedia.org/wiki/March_14_alliance Mes jų negalime pamiršti, ypatingai Saad’o Hariri, kuris kaltinamas ginklų tiekimu Sirijos ginkluotoms grupuotėms. Papasakokite trumpai koks jų vaidmuo?

Sukant Chandan: Jų vaidmuo yra aiškus – finansiškai remti karines sukilėlių grupuotes Sirijoje, kaip dabar matome, siekiant sustiprinti imperialistines jėgas, kokios buvo matyti liepos mėnesį vykusiame kare „Operation Cast Lead“ http://www.mfa.gov.il/gazafacts(Izraelio (Izraelio karas prieš Hamaz), kuris baigėsi palestiniečių pasipriešinimo pergale.

Taigi, tokios šalys, kaip Kataras ir Saudo Arabija tiekia pasauliui visišką melą. Sirijos armija kaltinama žmonių žudymais, tačiau žmones žudo teroristai ir jūs galite pamatyti gerą dešimties minučių trukmės filmą, kurį Sirijos jaunimas sukūrė, interniatiniame puslapyje http://sonsofmalcolm.blogspot.com/2012/01/media-lies-about-deaths-in-syria.html kur jūs pamatysite, kaip al-Jazeera sukūrė visišką melą, kokį jie buvo sukūrę prieš Libiją.

Taigi, tai yra tai kas dabar vyksta Sirijoje ir aš iš tikrųjų noriu visų PressTV žiūrovų paprašyti išlikti budriems ypatingai žiniasklaidos atžvilgiu ir iš jos gauti tikrąją tiesą, kokia buvo pristatyta šios dienos diskusijoje.

papildoma informacija:

  R. Alaunis: NATO karinę - geopolitinę misiją baigė Libijoje (109,5 KiB, 695 atsisiuntė)

  R. Alaunis: Užsienio šalių mirties daliniai žudo Sirijos gyventojus (254,3 KiB, 1 422 atsisiuntė)

Ramūnas Alaunis

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 5

 1. Antanas says:

  Visur tas pats scenarijus.

 2. ara-copy says:

  Tai kitokio ir būti tiesiog negali, nes pradžioj pasirinktos šalies vadovas apdergiamas ir išaiškinama, kad jis diktatorius ir pažeidžia savo šalies piliečių teises, o po to pareikalaujama liautis tas teises pažeidinėti.
  Ir visai nesvarbu, kad niekas nieko nepažeidinėja – svarbu, kad masinės dezinformacijos priemonės jų rankose ir rašo tai, kas užsakyta, o ne tai, kas yra iš tiesų.
  Toliau scenarijus dar supaprastėja – į šalį komandiruojami ginkluoti būriai, kurie pristatomi, kaip sukilėliai ar skriaudžiamos liaudies atstovai ir valdžia nuverčiama, o jei to nepakanka, tai oficialiai panaudojamos NATO pajėgos ir diktatorius vadovas nuverčiamas o po to dažniausiai nužudomas.
  Demokratiškų šalių demokratiniai metodai.

 3. Logika says:

  „Assadas yra pasakęs, yra pasiruošimas pradėti karą prieš Izraelį, jei NATO puls Siriją iš Turkijos, įgyvendinant neskaidymo zoną, kaip virš Libijos, kurios taip norėtų pro-Vakarietiška (pro-Amerikietiška) Sirijos opozicija.“

  Kokia opozicija? Aš galvojau kad opozicijojs sirijoje nėra, tik nusamdyti teroristai.

 4. teroras says:

  mosadas ir jankiai paskutiniu metu meta visas pajegas isprovokuoti 3 pasaulini,jie bando itraukti ir europa i sita kara,taip atitraukdami demesi nuo izraelio(teritoriju grobimas) ir korporaciju grobiku (gamtos istekliu uzvaldymas visame pasaulyje) papirkineja ir daro spaudima europos diplomatams,kad sie priimtu jiems reikalingus sprendimus,infiltruoja is czv i saliu valdymo strukturas agentus(pas mus iskrypelis aidis miezelis,adamkus,vietiniai parsidaveliai).Ims Sirija,dar kelias Afrikos salis,gale Irana bandys okupuoti,tik itariu,tuo gali paspringti. Karo padarinius nuo izraelio ir jav bandys nukreipti ant europos,cia ir yra visa esme,jei nepasisektu ir gautu atsaka is arabu.Bando slapta deretis su Rusija,taip pat rengia planus teroro aktams Azijoje,kad ten sukelt sumaisti ir atitraukti demesi Kinijos, Indijos nuo artimuju Rytu. Beje,grybe irgi vykdo klano valia,tik kulturingiau stengiasi.Ne i tema,bet snora uzgrobe tam,kad paruostu struktura naujam jankiu bankui,kuris neva ateis is Rusijos.

 5. Darius says:

  bus didelis bum.esme zaidime iranas galutiniam taske kinijos ir rusijos suvarzymas del istekliu.kol nebus nuversta valdzia irane tiek jav ir es nesutvarkys savu ekonomiku gera linkme.irano uzgrobimas bus pats sunkaiusias amerikai uzdavinys nuo 2pasaulinio karo.kad amerikonai stengiasi itraukti i konflikta ir es tai aisku,tik galutiniame ar es neliks tik su trusikais.manau kai bus atsiusti dar du lektuvnesiai viskas ir prasides.amerikonams butinai siemet reikia nuversti nes viskas slysta is ranku.dar vienas niuansas jie laukia kazko is es kad jiems butu dar riesciau arba griutu tada veiksmas pajudes.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top