Laisvės gynėjų dienai – sausio 13 – Lietuvos valstybės vėliava!

2020, 11 sausio, 10:06 | kategorija LPT | atsiliepimų (4) | peržiūrų 476 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Laisvės gynėjų dienai - sausio 13

Laisvės gynėjų dieną – sausio 13 d. keliama Lietuvos valstybės vėliava.

Savaitė prieš, šią istorinę datą, Lietuvos valstybės vyrai įsisega „neužmirštuoles“. Prezidentas Gitanas Nausėda, bei kiti aukšto rango valdininkai, puikuojasi nuo ryto iki vakaro šiuo gėlės žiedu. Norėdamas būti lojaliu piliečiu savo vyriausybei, pasidomėjau kas tai per simbolis. Savo ribotu mąstymu pradedu nuo visagalio interneto. Susigėdęs, kad tiek mažai žinau apie gėles, atsidarau Bernardinai.lt, Gėlių vaikai: Vudstokas ir hipių epocha“. Apsidžiaugiau, matyt pataikiau į dešimtuką, nes ši šventė, 1969 metais kilusi iš JAV. Žaibu atlėkė mintis, kad NATO saugo mus, o ir globalizacija jau čia pat, tai ir mes lietuviai privalome tapti mėlynais žiedukais.

Vidinis balsas kužda, kad čia šventa Marijos žeme ir  Lietuvoje gal kitos tradicijos, bet kadangi pas mane tų vidinių nuomonių daug ir prasidėjo nesutarimai. Bernardinai.lt, toliau rašo:

 …„Festivalio metu buvo „uždarytas“ valstijos greitkelis – jame susidarė tokios spūstys, kaip Lietuvoje per Baltijos kelią,“ Festivalį suorganizavo keturi jauni draugai – parduotuvės savininkas Michaelis Langas, vaistų gamintojo multimilijonieriaus sūnus Johnas Robertsas, teisininkas Joelis Rosenmanas ir jaunų roko grupių vadybininkas Artis Kornfeldas.

…“Beje, festivalio metu gimė du kūdikiai, daug mažų vaikų atsivežė ir komunose juos auginę hipiai.“

Supratau, kad tai siejama su globalizavimo naujovėmis: Ką tik mūsuose praėjo Adventas pažymintis laiką iki Jėzaus gimimo. Tuo metu žmonės laukia kūdikėlio Jėzaus gimimo. Visos mano abejonės sklaidosi ir jau suprantu, kad ta savaitė skirta laukimui ir galėsime tapti „gėlių vaikais“. …Advento metu krikščionys susilaiko nuo triukšmingų linksmybių ir su džiaugsminga viltimi laukia artėjančių Kalėdų. Man tampa aišku, kad reikia laukti Laisvės gynėjų dienos – sausio 13-osios įsisegus mėlyną neužmirštuolę-penkiažiedę. Smalsuolis vidinis balsas vėl teiraujasi, gerai, krikščionys po advento tai laukia Kristaus, o mes ko?

Man, menininkui, kylant aibei abejonių tarp savojo „AŠ“ ir besidauginančio globalistinio modernizmo – nupiešiau 11 plakatų su esamais Lietuvos simboliais: trispalve vėliava, Gedimino stulpais, herbu su  Vytimi, angelu sargu ir mano plakatus lydinčia juoda spalva su vilties liepsnomis.

Dailininkas Tautvilas Rinkevičius

Laisvės gynėjų dienai - sausio 13Laisvės gynėjų dienai - sausio 13Laisvės gynėjų dienai - sausio 13Laisvės gynėjų dienai - sausio 13Laisvės gynėjų dienai - sausio 13Laisvės gynėjų dienai - sausio 13Laisvės gynėjų dienai - sausio 13Laisvės gynėjų dienai - sausio 13Laisvės gynėjų dienai - sausio 13Laisvės gynėjų dienai - sausio 13

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. Laisve says:

  Kodel ne raudoni gvazdikai ir neraudona veliava su pjautuvu ir kuju kur pries trisdesimt metu skelbe ankstesniu laiku globalistai

 2. anoniminis says:

  O kur liandzbergis?

 3. Socialistas says:

  Žmonės tiek apkvailinti. Tikėjosi, kad kapitalizmas padarys juos laimingesnius. Rezultate liko prie suskilusios geldos – nelaimingi, bet vistiek iš inercijos, be kita ko, socializmą kaltina. Suplaka socializmą, kapitalizmą, globalizmą į vieną mišrainę todėl nebežino kokia gali būti išeitis. Liūdna situacija, nes tokią masę lengvai tanmpo už virvučių suinteresuota kapitalistų klasė ir nėra jokių prošvaisčių, kad žmonės idėjiškai susivienytų ir kovotų už savo teises.

 4. Pro says:

  Padėka dailininkui Tautvilui,

  džiaugiuosi, kad dar turime Lietuvoje žmonių, sugebančių jausti ir perteikti tai ką jaučia bei tai, ką mato.

  Ačiū.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top