Le Figaro: „Nacionaliniam Frontui“ neleidžiama dalyvauti vienybės marše

2015, 12 sausio, 5:56 | kategorija Realybė | 5 komentarai | peržiūrų 287 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisVienybės maršas, skirtas paminėti teroristinio išpuolio prieš satyrinio žurnalo „Charlie Hebdo“ redakciją aukas, turėtų įvykti šį sekmadienį, sausio 11 d.

„Nacionalinį frontą“ išbraukė iš „Respublikos Maršo“ dalyvių sąrašo, teigia Prancūzijos dienraštis Le Figaro.

„Išbraukiant „Nacionalinį frontą“ sistemai pavyko nacionalinės vienybės momentą paversti atskirties ir apgailėtino sektantiškumo pavyzdžiu“, – parašė Mari Le Pen savo Twitter paskyroje.

paveikslėlis

Socialistų partijos spaudos atstovas Olivie Foras pažymėjo, kad pašalinimas iš eisenos partijos, kuri surinko rinkimuose į ES parlamentą 25% balsų, sudarys įspūdį, kad izoliuojama dalis Prancūzijos visuomenės. Taip pat prieš tokį sprendimą pasisakė Prancūzijos premjeras Manuelis Valsas.

Tačiau, jo kolega iš Socialistų partijos, prancūzų Nacionalinio Susirinkimo narys Fransua Lami mano kitaip. Jis teigia, kad „tie, kurie tvirtina, kad imigracija yra problemų priežastis ir tie, kurie viešai kritikuoja religiją, neturi teisės dalyvauti šiame viešame renginyje“. Laikraštis pažymi, kad tokios pačios nuomonės laikosi ir Socialistų partijos sekretorius Žanas-Kristofas Kambadeli.

Savo ruožtu, nemažai dešinių pažiūrų politikų pasisakė prieš „Nacionalinio fronto“ pašalinimą.

Tokio sprendimo nepalaikė buvęs Prancūzijos premjeras Alanas Žiupe ir partijos „Sąjungos už liaudies judėjimą“ generalinis sekretorius Loranas Vokje, pareiškęs, jog tokie veiksmai yra netoleruotini.

„Demokratinio judėjimo“ lyderis Frasua Bairu mano, kad „yra blogas sprendimas bet ką pašalinti iš šių eitynių“.

ekspertai.eu

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 5

 1. Ec says:

  Įdomu būtų skaitytojų nuomonę sužinoti – kas yra šio maršo priežastis: šaudymas redakcijoje, įžeidžiančio turinio publikacija ar tos publikacijos užsakymas

 2. Mindaugas says:

  Patys prancūzai kalti, kad šie išpuoliai buvo įvykdyti, tad nėra ko dabar lieti krokodilo ašarų ir rengti bereikšmes eitynes. Radikalios islamofobijos pozicija iš tiesų yra esamosios sistemos propagandinis ginklas, nukreipiantis imigracija nepatenkintų masių dėmesį nuo tikrosios problemos – kapitalistų leidžiamo ir skatinamo masinio imigrantų importo į Europą – į tariamą Europos civilizacijos konflikto su islamu būtinybę. Kas ironiškiausia, tai kad būtent liberalai ir dabartinės atvirosios visuomenės ir santvarkos šalininkai tikrąją Europos civilizaciją išdavė, o dabar, sutapatindami šią frazę – „Europos civilizacija“ – su liberalizmu ir kapitalistiniu imperializmu bei „demokratijos“ eksportu, kokį matėme ir dabar matome Libijoje ir Irake – agituoja prieš musulmoniškas šalis.

 3. PP says:

  O koks bliovimas. Dabar kelios žėrtvos bus pretekstu užpulti (oi, demokratinti) Siriją ar Libiją iš naujo. Juk demokratiškiems Vakarams galima. Tuo tarpu Rusija po Odesos, jei taikyti vienodus standartus, turėjo bombarduoti Kijevą ir nuversti banderų režimą… Bet ne, negalima!

 4. MIrga says:

  man labai patiko vienas sakinys apie Vakarų ,,demokratiją“; gyvena sau laukinės širšės, neša medų, vaikus augina. Ateina kažkas ir ima makaluoti tą lizdą pagaliu. Kai širšės pasipila ūždamos iš savo namų, žiūrovams sakoma :,,matote, jos agresyvios! reikia jas užmušti!““
  Esu ateistė. Bet gerbiu bet kokį žmogaus pasirinkimą. Nusiausiu prieš eidama į budistų šventyklą, persižegnosiu eidama į bažnyčią, neisiu į mečetės vyrišką pusę. Iš elementarios pagarbos žmonių įsitikinimams. Ir jei per nežinojimą (o ne specialiai) kažką ne taip padariusi būčiau sudrausta, tai nepulčiau atgal su kumščiais, bet atsiprašyčiau.

 5. Ec says:

  Mirga, – auksiniai žodžiai.
  Kaip manai, kas yra arčiau dievo, ar tas, kuris nuodėmiauja visą savaitę, bet kiekvieną sekmadienį eina išpažinties, ar tas, kuris nevaikšto į bažnyčią, bet visą laiką laikosi tų 10 dievo įsakymų? Mano nuomone tu ne ateistė, tiesiog dar ieškai

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top