Lietuva vakar, šiandien, rytoj?[video]

2012, 25 sausio, 18:49 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (15) | peržiūrų 1 544 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Jūsų vertinimui pateikiame atskirų vieno filmo skyrių seriją, kur pavadinimas pasako, kad kalbama bus apie mūsų valstybės vakar dieną, šiandieną ir galbūt rytdieną. Sakome „galbūt“ todėl, kad tikrai nežinome ar pavyks sustabdyti tai, kas vyksta dabar ir to pasekoje nežinome ar mes dar turime rytdieną.

O rytdiena, tai mūsų šiandienos veiksmų rezultatas ir turime suprasti, kad viso to, kas skirta padaryti mums patiems, niekas už mus nepadarys. Jei nepadarysime mes, šia tuščią vietą užims tie, kurie visus 20 metų griauna Lietuvą ir skaldo visuomenę. O, kad pajausti kiek mes suskaldyti ir supriešinti – prisiminkime Baltijos kelią, kai visa Lietuva stovėjo susiėmusi už rankų. Ir pabandykime pafantazuoti – ar pavyktų tą padaryti šiandien.
Puikiai suprantame kad ne. Tai ir yra 20-ies metų veiklos rezultatas tų jėgų, kurioms mes prieš tuos 20 metų delegavome valdžią ir savo lūkesčius susijusius su Lietuvos nepriklausomybe. Tad šiandien mes galime pabandyti dar kartą atsiminti kas mes, kokie mes norime būti ir ko mes tikimės bei siekiame gyvenime.
Mes nesame kino profesionalai, todėl ne viskas ką sukūrėme gali jums patikti. Tačiau mes stengiamės ir mokomės.. ir ačiū už pastabas – jos padeda mums geriau orientuotis bei greičiau mokytis.
Gero žiūrėjimo.


I dalis

II dalis


Tradicijos

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 15

 1. zoot says:

  Puikus darbas.

 2. Antanas says:

  Dabar reiketu surengti referenduma-atsisakyti ES narystes.Gal tada kas nors pasikeistu.

 3. a.grumbinas says:

  Ne „Gal tada kas nors pasikeistu“,o daug kas tada pasikeistu.Ir manau tikrai ne į blogąją pusę.Jei protingai daryti

 4. Edvardas K. says:

  Reikia skubiai taisyti tą pirmą video (nespėjau kitų pažiūrėti dar), nes jame vietoj Lietuvos atvaizdo vyčio fone puikuojasi Afrikos žemynas. Čia arba mintis ta, kad Lietuva yra bananų respublika, arba klaida. Nes jei ironiškai pavaizduoti esam kaip bananų respublikos piliečiai, tai ir Vyčiui reikėjo įdėti bananą vietoj kardo į rankas. Kaip galėjo tokia klaida įsivelti? Taisykit greičiau.

  Pataisyta :)

 5. visoris says:

  Galetu būti referendumas del:
  1. 9 str keitimo, kad referendumui inicijuoti reiktų mažesnio parašų skaičiaus.
  2. Nuostatos, kad sklypai nebūtų parduodami užsieniečiams, įtraukimas;
  3. savivaldos stiprinimo klausimas.
  4. Atominės elektrinės reikalingumo.
  5. Naujos konstitucijos reikalingumo.
  Šiuo metu dirbama inicijuojant šiuos referendumo klausimus.

 6. esme says:

  Kartais ce uzklystu,bet jau daug laiko niekas per daug nesikeice,tos pacios daineles.Kaip ustrigusi plokstele.Jieskojimai kaltu.Ir uzduokite patys sau klausima koki pokyciai is sitos veiklos?

 7. azuolas says:

  Isstojom is tarybu sajungos isstosim ir is gavnosojuzo. Sulaukus drasaus, uz Lietuva einancio salies vadovo reikes rengti referenduma del to isstojimo. Dabar artimiausias referendumas bus del Lietuvos zemes nepardavimo 2014m burzujams-globalistams-sionistams.

 8. nuomonė says:

  Geras filmas, geras aukšto lygio tekstas. Lenkiuosi autoriams už pastangas ir pasiaukojimą.

  Turiu vieną pastabą ir, mano nuomone, labai svarbią-esminę. Autoriai puikiai supranta ideologijos, tuo labiau -pasaulėžūros reikšmę. Pasaulėžiūra yra pagrindų pagrindas. Nuo jos priklauso gyvenimo būdas. Jis bus laimingas ir harmoningas, jeigu pasaulėžiūra teisinga, jeigu žmogus teisingai suvokia pasaulį ir bus panašus į dabartinį, jeigu žmogus pasaulį suvokia klaidingai.

  Filmo autoriai, manau, gerai konstatavo dabarties absurdą ir dalinai paaiškino jo priežastis. O ką jie siūlo? Kokią pasulėžiūrą? Trinkūno pseudo pagonybe? Garbinti dievus- mūsų protėvius- pagal Triochlebovą ir Co? Įsitikinęs, kad visa tai klystkeliai, paspęsti spąstai, nes nėra tose doktrinose (taip pat ir filme) pagrindinio pasaulėdaros elemento- Dievo Kūrėjo. Žemaičiai rašė kunigaikščiui Vytautui: „Mes laisvi DIEVO VAIKAI, ir tu neturi jokios teisės su mumis taip elgtis…“ Kartoju- Dievo vaikai…

  Suprantu, kad beviltiškas yra ginčas: Dievas yra, ar Jo nėra? Jeigu nejaučia žmogus, beviltiška įtikinėti. Bet vistik, manau, kad yra neįmanoma atkurti tautinės savimonės, sukurti klestinčios Lietuvos, jeigu ignoruojamas iškraipomas pagrindinis elementas, kada nukertamos tautos ir kiekvieno žmogaus šaknys (nesupraskit, kad krikščioniškos), ištakos… Tada lieka beprasmė forma, dekoracijos (alia Trinkūno) ir ‚absurdo teatras‘, vedantis į panašią dabartinei situaciją.

  • ara-copy says:

   nuomonei:
   Na jei įdėmiau pasiskaityti aprašymą, tai šie filmo skyriai dar ne pabaiga – parašyta, kad pateikia „atskirų vieno filmo skyrių seriją“, kas leidžia tikėtis. kad jų bus daugiau.
   Tad tikiuosi bus pateikta ir pasiūlymų – „ką daryti“. :)

 9. esme says:

  Kiek svarbu zmogaus kaip piliecio rysys-santykis su savo tauta,jos istorija praeitimi,paveldu tradicijomis ir t.t.yra viena. Bet visu svarbiausia zmogaus santykis su Dievu esanciu jo pacio viduje.Ir tik toks zmogus gali tinkamai prisideti inesdamas savo indeli,i bendra tautos katila,zinantis kaip dera elgtis ir kaip nepridera.Kitu atveju zmonys vel aklai raginami sekti kazkokiu sumodeluotu ideologiju.Prisideti prie kokiu tai veiksmu kuriu pasekmiu patys net nenumato,visa tai veda i tam tikros formos fanatizma.
       Paprasciausiai neimanoma be Dievo palaikymo sukurti visapusiskai klestincios valstybes.O tam kad butu Dievo palaikymas butina kad tautos veiksmai atitiktu Dievo Valia.O kol visi destys savo isivaizdavimus ,juos primetinedami kitiems,tai ir temsim dienas pagal tuos iliuzinius mirazus kol atsizaisim ar baigsis tam skirti terminai.

 10. a.grumbinas says:

  „Bėda ale,kaip kiti veikia! Tai šaunus skaitlius vien dėl savęs rūpinas,palikę kitus,mįslydami,jei tikt patys pareis į šviesą,kas jiems rūpia dėl kitų! Kaip tamsus dar tur būti tų sumanyms! Jog viens negali pareit į šviesą,jei ne visi drauge eina.Tas mažums,ką įgyji,vos rokuotinas.O ar aukšta dūšia norėtų pasimėgt bent valandėlę saulės,kad broliai tamsybę ir šaltį kenčia! Todėl,jei kas turite šviesos,jei kas regiate saulę sumanymo,priveskit it kitus! Rūpinkit,jei ir kiti jos pasidžiaugtų……..“

 11. juozas says:

  na nuostabiai isreiksta tiesa,bet neskubekim su sokinejimais is sajungos i sajunga….ismokim visu pirma vest lankscia uzsienio politika,issisluokim savam kieme,sutvarkykim teisesauga liet.zemeja,pazabokim savus vagis,susodinkim nusikaltusius lietuvai bei jos zmonems aferistus,turim protingu-pasisventusiu mums visiems zmoniu,leiskim jiems dirbt ir jie sugrazys pasitikejima but pilnaverciais,pasiturinciais gyv.savo valstybeja pilieciais…..

 12. samogits says:

  Valstybes politika neturi buti lanksti,valstybes politika turi buti MORALI,valstybes politika turi atitikti auksciausiaji istatyma MORALE,nes istatymai eina is zmogaus,o morale eina is Dievo,todel visi Lietuvos ar evro-Uzo istatymai neatitinkantys morales,yra niekiniai,zmogus vykdydamas istatyma nusizengianti MORALEI,tampa nusikaltimo bendrininku,vykdant nusikaltima pries zmogu,uzsimojama pries Kureja.
  Toliau privedu citata is „antiprotokolai arba moralios valstybes konstitucija“ kurios pilna vertima galite perskaityti sitoje nuorodoje http://www.mediafire.com/?0kst20avi58pgn7
  ir taip citata:
  Nusikaltimai prieš universalią moralę turi tapti sunkiausiais valstybės nusikaltimais.
  Forsuodami moralę jūs sutvirtinate paties Dievo sukurtas taisykles, o sutvirtindami Dievo
  taisykles jūs įgausite šios Universalios Pradžių Pradžios, kurios dėka mes visi egzistuojame
  šiame pasaulyje, palaikymą. Skelbdami Universalią Moralę, kaip pagrindinį valstybės
  principą jūs įgausite galimybę ir privalėsite organizuota valstybės jėga užgniaužti visus
  reiškinius, prieštaraujančius Universalios Moralės principui, įskaitant ir patį pagrindinį
  priešą – išskirtines ideologijas ir „išrinktųjų“ nacijų, klasių, kastų ir religijų „morales“.
  Moralės taisyklės eina iš Dievo, todėl net „nusidėjėliai“ jas intuityviai jaučia. Moralė tai
  tas, kuo žmogus skiriasi nuo gyvulių, turinčių tik instinktus. Ir jūs, pirmą kartą žmonijos
  istorijoje, turite palaikyti šias universalias moralės taisykles organizuota valstybės ir liaudies
  jėga. Kai jūs moralės principą padėsite, kaip jūsų valstybės pagrindą, tai atrasite, kaip
  sąjungininkus visus geros valios žmones ir galėsite visa valstybės jėga užgriūti tuos, kurie
  bus blogio vedliais. Pirmą kartą žmonijos istorijoje moralė įgaus pilnutinį valstybės
  palaikymą, kai bus paimta valstybės pagrindu. Pagrindinis valstybės principas yra tai, ko
  pagrindu yra nustatomi valstybės priešai. Padėję į šio nustatymo pagrindus universalius
  moralės principus, jūs nenustatote prieš save visų likusių žmonių, tačiau kovojate su
  amoraliais nuokrypiais…..

 13. Ta info kuria pateikiai tai,pats pagrindas yra kaip ir teisingas.Kad zmogus turintis vidini rysi su Dievu esanciu jame paceme,kitais terminais,sazine,sarmata,geriu teisingumu,su savo Aukstesne Dalimi,Vidine esme.(tai tik skirtingi terminai nusakanciais ta pati dalyka tik naudojami skirtingose srityse).Bet kas gaunasi kadangi didele zmoniu dalis prarade si rysi su paciu savimi,ir veikia pagal savo ego pagal programas,juose esancias,tai tokio veikimo rezultatai bus tiesiok tragiski,bolsevikiskos revoliucijos.
     Seip pati kova kuri yra visur pateikiama yra esminis klaidingas  dalykas.Pvz jaigu zmogui gerkle pradejo skaudeti,tai ar jis turi kovoti pries savo gerkle?Atrodytu gan apsurdiskai,nes juk gerkle yra to pacio kuno dalis.Bet net sitoje vietoje zmoniu supratimas toks kad jis kaltins koki virusa,bloga ora ,ar metu laika,viska kas isoreje bet ne pati save,kad netinkamai maitinasi,kad stiprinti savo imuniteta,ir taip toliau.Taip ir politika,ar kitos institucijos yra visuomines dalis,o visuomine susideda is zmoniu,ne vienas zmogus nera atskirtas.Viskas yra bendra.Todel kovodami pries kazka dalinai kovojem pries pati save.Kaip zmogus nesuvokia  valgydmas netinkama maista,kad sau kenkia(nors galbut ir yra kazkokia girdejas informacija apie tokio maisto poveiki,ar pats buvo patyres savo kailiu,bet tai nera gilus esminis suvokimas).Tai panasiai nesuvokia kad ir tas kovojimas pries kazka,tai kova pries pati save ir kad tai yra tiesiok zalinga,tiek pacem tiek kitiems tiek VISUMAI.

 14. a.grumbinas says:

  Ir tada vėl gryžtam prie „keisdamas save keiti pasauli“…..

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top