- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Lietuva vakar, šiandien, rytoj?[video]

Jūsų vertinimui pateikiame atskirų vieno filmo skyrių seriją, kur pavadinimas pasako, kad kalbama bus apie mūsų valstybės vakar dieną, šiandieną ir galbūt rytdieną. Sakome „galbūt“ todėl, kad tikrai nežinome ar pavyks sustabdyti tai, kas vyksta dabar ir to pasekoje nežinome ar mes dar turime rytdieną.

O rytdiena, tai mūsų šiandienos veiksmų rezultatas ir turime suprasti, kad viso to, kas skirta padaryti mums patiems, niekas už mus nepadarys. Jei nepadarysime mes, šia tuščią vietą užims tie, kurie visus 20 metų griauna Lietuvą ir skaldo visuomenę. O, kad pajausti kiek mes suskaldyti ir supriešinti – prisiminkime Baltijos kelią, kai visa Lietuva stovėjo susiėmusi už rankų. Ir pabandykime pafantazuoti – ar pavyktų tą padaryti šiandien.
Puikiai suprantame kad ne. Tai ir yra 20-ies metų veiklos rezultatas tų jėgų, kurioms mes prieš tuos 20 metų delegavome valdžią ir savo lūkesčius susijusius su Lietuvos nepriklausomybe. Tad šiandien mes galime pabandyti dar kartą atsiminti kas mes, kokie mes norime būti ir ko mes tikimės bei siekiame gyvenime.
Mes nesame kino profesionalai, todėl ne viskas ką sukūrėme gali jums patikti. Tačiau mes stengiamės ir mokomės.. ir ačiū už pastabas – jos padeda mums geriau orientuotis bei greičiau mokytis.
Gero žiūrėjimo.


I dalis

II dalis


Tradicijos