Lietuvos policija, mušanti žmones jų namuose už karantino taisyklių pažeidimą (video)

2021, 12 sausio, 9:25 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (2) | peržiūrų 545 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Policija muša žmones

Kadrai iš filmuotos medžiagos, deja, jie neperteikia viso to siaubo, kuris ten vyko

Rusijos disidentė Kalmykova Irina (Калмыкова Ирина- Шкуренко) atvyko gyventi į Lietuvą, o 2016 metais jai buvo suteiktas prieglobstis mūsų šalyje. Ji gyvena Vilniuje. Pasak jos, viskas buvo gerai iki pat tos nelemtos sausio 8 dienos, kai į duris pasibeldė policija. Štai kaip ji pati aprašo situaciją, o tai, kas vyko realiai jūs pamatysite žemiau įkeltame vaizdo įraše. Įrašas išverstas tiesiogiai, išsireiškimai nekeisti. Viskas kaip yra:

Atvykusi į Lietuvą nesijaučiau svetima. Aš pamilau šią mažą, jaukią ir malonią šalį. Pamilau šiuos simpatiškus malonius Lietuvos žmones. Bet [sausio] 8-ąją mane ištiko šokas. po kurio vis dar negaliu atsigauti.

Aš buvau priversta išvykti iš Rusijos.

Už tikėjimą teisingumu, lygybe prieš įstatymą, tikėjimą laisve buvau persekiojama. Ir netgi buvo pradėta baudžiamoji byla. Mano sūnus, būdamas paaugliu, netekęs savo vaikystės draugų, palaidojęs artimiausius žmones, seseris, kurios jam buvo artimesnės nei aš.

Aš daug dirbau ir negalėjau suteikti jam tiek meilės, kiek mano dukterys. Jis negalėjo susitvarkyti su tokia trauma. Jis pradėjo vartoti alkoholį, tapo agresyvus ir darė blogus poelgius. Nepaisant geros sielos ir širdies, jis elgėsi blogai ir priėjo iki to, kad jis atsidūrė už grotų.

Būdamas kolonijoje, psichologų darbo dėka, jis atsigavo. Sausio 8 dieną laukiau jo išlaisvinimo, mano sūnus grįžo pas mane. Aš buvau labai laiminga. Pamačiau priešais tikrą Ruslaną geros širdies ir atviros sielos sūnų.

Jis apsibrėžė savo tikslus ir pasirinko savo kelią. Šis kelias yra nuoširdžiai tyras kelias, mano širdyje susiformavusi tuštuma buvo užpildyta ir džiaugsmo ašaros ilgai negalėjo sustoti.

Draugai, nusprendę eiti kartu su juo šviesiu keliu, jo labai laukė ir negalėjo atsispirti nepažeidę karantino – atėjo jo pasitikti. Jie buvo tokie laimingi, laimingi, kvailiojo, svajojo ir kūrė planus, ką veiks ateityje.

Autorės sūnus po susitikimo su policija | nuotr iš jos FB puslapio

Bet buvo ir norinčių paprasčiausiai išgerti ir užsidėję draugų kaukę, bandė ateiti pas mus. Mes jų neįsileidome. Vyrukai jiems pro langą pasakė, kad jie neišeis. Tada vienas iš šių apsimetėlių draugų pareiškė, jog iškvies policiją, nes buvo pažeistas karantinas. Ir jis tai padarė.

12 valandą nakties į duris paskambino policija. Tai buvo fašistas, užsidėjęs geriausio Vilniaus policininko kaukę. Nepaisant vėlyvos valandos, jie įsiveržė į butą.

Vienas iš vaikinų paėmė telefoną ir ėmė filmuoti. Draugams fašistams tai nepatiko. Jie pradėjo juos mušti nelegaliais ginklais (teleskopinėmis lazdomis), pargriovę ant grindų ir surakinę antrankiais.

Tada jie puolė prie merginos, kuri toliau filmavo, ir ta pačia lazda […] 18-metę mergaitę. Dar vienas vaikinas išėjo iš tualeto. Jis paprašė neliesti mergaitės, jis buvo suplyšusiais džinsais. Fašistas, užsidėjęs policijos kaukę, ėmė jį mušti, šaukdamas, kodėl suplėšyti tavo džinsai.

Kol jis buvo griaunamas ant grindų ir surakinamas antrankiais, mergina nubėgo į mano kambarį, kur ant sofos sėdėjo mano sūnus ir dar viena mergina. Stovėjau prie kambario durų ir bandžiau neleisti fašistui, užsidėjusiam policijos kaukę, praeiti ir mušti mergaites ir mano sūnų. Tada jis užpurškė balionėliu merginai, kuri stovėjo už mano nugaros.

Mergina garsiai suriko iš skausmo ir puolė į balkoną. Policininkas nesustodamas papurškė į veidą mano sūnui, sėdėjusiam ant sofos už 4 metrų. Purslai pateko ir man į veidą, kai bandžiau atsistoti priešais jį ir neleisti jam eiti pas mano sūnų. Jis pradėjo mane stumdyti.

Mano sūnus pašoko nuo sofos, kad apsaugotų mane, ir gavo smūgį į veidą. Išrengtus, basus, vaikinus išvedė ir išvežė. Vėliau vieną su marškinėliais išsodino gatvėje. Dar vieną lūžusia ranka ligoninėje. O mano sūnus skyriuje buvo laikomas iki ryto.

Nesustosiu ir neleisiu kurti chaoso, kad ir kaip būtų.

Pone Vitalijau Vaitkevičiau, aš, Irina Kalmykova, nuplėšiu nuo jūsų sąžiningo policininko kaukę ir parodysiu jūsų tikrąjį fašistinį veidą.

Tarp kitko, jūsų veidas vienas prie vieno su svarbiausiu Rusijos fašistu, persekiojančiu sąžiningus žmones Rusijoje. Kurį daugelis žmonių taip pat žino kaip gerą FSBNIKĄ ir kiekvienas Maskvos opozicionierius žino kaip fašistą.

šaltinis: https://www.facebook.com/alesa.malakan/posts/3649638195072405

P.s. 15min aprašo plačiau, apie tai, kad šis policininkas jau yra pasižymėjęs ir anksčiau, apie tai, ką pasakoja patys tame dalyvavę policininkai, esą jie pajuto grėsmę, todėl nutarė smogti pirmi (neutralizuodami grėsmę). Esą jie buvo priversti taip elgtis, nors fiziškai nė vienas iš jų mušamų žmonių ir nesipriešino. Policija kol kas nekomentuoja, kaip vertina pareigūno veiksmus, ir sako, kad aiškinsis įvykio detales. Bute buvusiems žmonėms surašyti protokolai dėl karantino pažeidimų. Ar dėl tų pažeidimų žmones reikėjo mušti – policijos vadovybė neatsakė. Bet papildė, jog jiems gali būti surašyti protokolai už teisėtų reikalavimų nevykdymą.

Čia galite pamatyti kaip viskas vyko nuo momento, kai vyras uždavė klausimą: „Kokių reikalavimų?“ ir gavo lazda. Kadangi vaizdo įrašas per didelis – tai jo neleidžia peržiūrėti tiesiogiai svetainėje. jį reikėtų žiūrėti Telegram tinkle. Jei neturite Telegram – programėlę galima atsisiųsti iš čia: https://www.telegram.org/

 

šaltinis: infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Komunistas says:

    laikas mėtyti akmenis, laikas rinkti akmenis

  2. Anonimas says:

    O tas Vaitkevicius GAIDZIU GAIDYS (bugoras petuxu).

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top