„Lietuvos Trispalvės neuždrausit!“ mitingas, dalyvių pasisakymai, video

2020, 12 sausio, 10:00 | kategorija Kelias | atsiliepimų (12) | peržiūrų 568 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Vyskupas Jonas Kauneckas

Vakar, sausio 11 dieną, Vilniuje, prie paminklo Karaliui Mindaugui, įvyko mitingas pavadinimu: „Lietuvos Trispalvės neuždrausit“, kurio dalyvių ir pasisakiusiųjų teigimu, Vilniaus valdžios, o kartu ir policijos veiksmai jau ima priminti SSSR laikus.

Lemiamu postūmiu mitingui tapo Vilniaus policijos veiksmai. sulaikant mokytoją Astrą Genovaitę Astrauskaitę, esą nevykdžiusią teisėtų policijos reikalavimų. Mitingo pasisakiusieji suabejojo tuo ar policijos toje situacijoje išsakyti reikalavimai apskritai galėjo būti laikomi teisėtais.

Buvo paminėta, kad net tie abejotini, mitinge pasisakiusiųjų požiūriu, reikalavimai buvo įvykdyti, tačiau nežiūrint to, mokytoja buvo nuvežta į nuovadą, kur su ja vėl buvo elgiamasi taip, kad ji vėliau pateko į medikų rankas.

Pati mokytoja, dėl prastos sveikatos būklės, galimai pasireiškusios po susitikimo su policija, šiame mitinge dalyvauti negalėjo.

Mitingą savo apsilankymu pagerbęs vyskupas Jonas Kauneckas, palygino minimą atvejį su savo patirtimi SSSR laikais, kai jį sustabdę tuometinės milicijos pareigūnai į reikalavimą pateikti sulaikymo orderį, smogė vyskupui į veidą, bet net ir jie be priežasties nevežė į skyrių.

Mitinge vedė G. Aukštikalnis, pasisakė Vyskupas Jonas Kauneckas, Seimo narys Naglis Puteikis, filosofas Arvydas Juozaitis ir kt.

Pabaigoje Gaudentas Aukštikalnis perskaitė baigiamąją rezoliuciją, kurioje miesto ir šalies valdžioms, buvo įgarsinti reikalavimai atstatydinti kaltuosius dėl minimo policijos incidento, nedelsiant grąžinti K. Škirpos alėjos pavadinimą, atleisti iš užimamų pareigų (cituojame) „sovietinį kolaborantą, užsienio reikalų ministrą Liną Linkevičių, nuosekliai vykdantį Kremliaus ir Lietuvos priešų užsakytą ir jiems naudingą antilietuvišką valstybinės istorijos politiką“.

Vilniaus valdžios atžvilgiu buvo išsakytas tvirtinimas, jog neįvykdžius teisėtų piliečių reikalavimų – jos valdžios įgaliojimai privalo būti panaikinti, Vilniuje įvedant specialųjį valdymą iki bus surengti nauji, Sostinės mero ir Tarybos rinkimai.

Mitinge dalyvavo apie 200-250 žmonių. […]

Gerbiami skaitytojai, plačiau apie mitingo eigą ir pasisakiusiųjų mintis, kurių tikrai verta paklausyti, galėsite išgirsti peržiūrėję mitingo vaizdo reportažą, patalpintą po šiuo pristatymu:

infa.lt

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 12

 1. Patrijotas nr 1 says:

  Tai kad lietuvoje nera lietuvos prezidento gribauskaite rusijos valstybes paslaptis nauseda svedu banko vallenbergo vadybininkas policija vykdo putino nurodimus beliko nukabinti iskaba lietuva ir pakeisti zydu kalba siaures jaruzale

 2. Juozas says:

  mitingą „pagerbė“ net 6 policijos ekipažai, tame tarpe ir busikai . Ar policininkai buvo „patriotiškai“ nusiteikę? Pagarba vysk.J.Kauneckui už teisingą ir drąsų žodį. O kur dingo vakarykščiai patriotai iš „Tėvynės sąjungos“ ? Iš jų laikysenos atrodo, kad partijos vadovybė tik vaidino patriotus, o dabar jau net nesivargina

 3. Juozas says:

  mitingą „pagerbė“ net 6 policijos ekipažai, tame tarpe ir busikai . Ar policininkai buvo „patriotiškai“ nusiteikę? Pagarba vysk.J.Kauneckui už teisingą ir drąsų žodį. O kur dingo vakarykščiai patriotai iš „Tėvynės sąjungos“ ? Iš jų laikysenos atrodo, kad partijos vadovybė tik vaidino patriotus, o dabar jau net nesivargina

 4. Socialistas says:

  Kaip vienas žmogus sakė, visa Lietuvos nepriklausmybė susiveda į viešą valstybinių simbolių demosntravimą. Šioje vietoje nepriklausomybė ir baigiasi, o apkvailiti žmonės tiek ardosi dėl nereikšmingų dalykų, visiškai nesuprasdami reikalo esmės.

 5. Socialistas says:

  Objektyviai kalbant mokytoja įvykdė provokaciją. Lietuvos valdžia buldozeriu stumdama škirpų ir vėtrų garbinimo politką neįvertino galimų pasekmių, t.y. anksčiau ar vėliau yla išlys iš maišo ir visuomenė sužinos, tų nuotykių ieškotojų nuopelnus. Paskui valdžia tyliai pakabino atgal lentą, bandė diskrečiai sureguliuoti situaciją, kad nereikėtų nei politikos pakeisti, bet kad ir sausi išlįstų iš balos, todėl jiems tokių mokytjų mosavimai vėliava tokioje politiškai jautrioje vietoje nereikalingi. Nori Astrutė mosuot vėliava, tegu mosuoja kokioje geležinkelio gatvėje ir niekas jos nesuims. O šitas visas vsiuomenės pasipiktinimas tai eilnė bandos avinų vedamų į skerdyklą pasispardymas. Esmės tai nekeičia, jūs nieko nesprendžiat ir nepakeisit, parėkavot ant bačkos, trikolioru pamosikavot ir namo, nuo to ledas nepajudėjo.

 6. saul says:

  O tai kokia to „reikalo“ESMĖ,kurios tie „apkvailinti“ žmonės ( čia iš tos serijos,kur visi kvaili ir tik aš vienas labai protingas) nesupranta, komunistėli raudonasai?

 7. Socialistas says:

  Problemos esmė – valdžia tarnauja ne žmonių daugumai, o kapitalistų mažumai. Tuo ir paremta jos politika su visomis išplaukiančiomis pasekmėmis. Kaip minėjau mokytojos mosavimas vėliava tokioje jautrioje politiškai vietoje valdžiai nereikalingas, todėl represavo, o jūsų piketai valdžiai nė motais, nes piketais nekeliat pavojaus kapitalizmo status quo, priešingai jums sukuriama iliuzija, kad turite laisvę prieštarauti valdžiai, tuo tarpu nekeliant realios gresmės. Ir taip visose srityse. Tol kols jūsų masė nekelia pavojaus kapitalistų klasei ir juos saugančiai valdžiai galite rėkaut plyšaut kiek tik norit, nuo to niekas nepriklauso. A. Paleckis pajudino jautrią vietą 01.13 ir antrus metus jau leidžia kalėjime, todėl kad jis kelia pavojų. Negana to, kad Paleckio dėka susvyravo 01.13 traktavimas, valdžiai trūksta, kad Paleckis iškeltų solidesnius faktus į viešumą. Ant 01.13 kortos daug pastatyta. Jei šitas mitas grius tada ir daug kitų iš to išplaukiančių dalykų reikės kažkaip paaiškinti, bet jie komplikuos situaciją. Ar valdžiai to reikia? Ne.
  Abejoju ar supratai, o pagal scenarijų kitame komentare pasipils tavo nacionalistinė tryda.
  Į repliką: …čia iš tos serijos,kur visi kvaili ir tik aš vienas labai protingas…
  Dauguma nebūtinai teisi.

 8. konkurencijos nėra says:

  Geriau būt Raudonu negu pi deru…

 9. Pro says:

  ->konkurencijos nėra:

  „Geriau būt Raudonu negu pi deru…“

  O tai prie kurių save priskiri?

 10. saul says:

  Tik netrydaliok.Desperatiški tavo išvedžiojimai,mažai jau kam ir iš tavosios sektos sukelia erekciją.Tau jau daug kas čia minėjo,jog tavo marksistiniai svaičiojimai,geriausiu atveju,sukelia tik šypseną.Tik nesprok iš pykšio,bet tu gyveni fantazijų,sąmokslų teorijų ir pasakų karalystėje.Tavo religija-komunizmas,pasauliui atnešė tik kančias.Neužliūliavo lietuvių marksistinės klišės sovietmečiu,tai ir dabartiniai tavo svaičiojimai…..nieko nesujaudins.Nebent…tu pats po toookių savo emocijų pliūpsnių pasieki nirvaną.Juk tąvojo dangaus(Komunizmo) dar nepasiekė jokia valstybė ir nemanau,kad čia tik „iki dangaus siekiančios pupos“neatradimo problema o,iš esmės,neįmanoma pasaka.Matomai tokie ir į juos panašūs teiginiai,kaip kad….“apačios jau nebegalėjo gyventi ilgiau….ir visų šalių proletarai vienyk…tik tau pačiam sukelia euforiją.Man asmeniškai tavęs jau net negaila,nors,tikrai,kad esu žmogus,atjaučiantis sergančiuosius (ypač turinčius psichinę negalią),nes tau taip,tikrai,geriau.Reikia leisti ligoniams gyventi savo susikurtame pasaulėlyje,idant TAS labai ženkliai palengvina jų kančias.

 11. Socialistas says:

  Kaip ir sakiau, abejoju ar suprasit ir viskas vyksta pagal scenarijų, ne vienas apisvėmė tai kitas. Tu, saul, arba visiškas daunas arba kaip mergelė, kuriai akla meilė neleidžia pamatyt savo mylimojo trūkumų. Nesistengsiu ginčytis su kvailiu, nes nusirisiu iki tavo lygio, o tu vistiek nugalėsi savo patirtimi.

 12. konkurencijos nėra says:

  Ateina Bolševiki Lenincy našych dnej. Taip kad nuo jūsų trydaliojimų, visai nieko nepasikeis globalistų planuose!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top