Lukašenka: Mes nesiderėsime su Vakarais

2011, 21 sausio, 15:52 | kategorija Ideologija | 3 komentarai | peržiūrų 517 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Paskutiniu metu tenka nemažai girdėti apie prezidento rinkimus Baltarusijoje ir visur daugumoje vyksta žaidimas į vienus vartus, parodant, kaip pažeidinėjamos žmogaus teisės ir laisvės pas mūsų kaimynus. Ir koks tironas Baltarusijos prezidentas Lukašenka. Iš esmės visa tai ideologiniai dalykai neturintys nieko bendro su realybe. Vakarams Lukašenka pavojingas tuo, kad parodo, kaip galima gyventi nesijungiant į jokias sąjungas, negaunant jokių abejotinų paskolų ir apskritai nelendant į jokias skolas, o gyvenant tik iš savo darbo.

Štai to mes irgi turėtume pasimokyti. Gyventi be paskolų ir skolų, kurios šiuo metu siekia apie 39 milijardus litų. Sakysite tai demokratijos laimėjimas? Kažin ar su tuo sutiks tie, kuriems teks tas skolas atidavinėti. O gal tokia ir yra pagrindinė demokratijos savybė – savo skolas užkrauti ateities kartoms? Juk parodykite man bent vieną „demokratinę“ šalį, kuri dabar neturi skolų. Manau nerasite tokių, nes demokratija leidžia gyventi ne pagal pajamas, o va nedemokratinis Lukašenkos režimas tą draudžia.

Štai ši priežastis ir kliūna Vakarams, juk Baltarusijos neįmanoma įklampinti į skolas, o reiškia negalima pritaikyti ir jokių poveikio priemonių. Pažiūrėkime trumpą Baltarusijos prezidento Lukašenkos atsakymą „demokratinei“ Europai.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

  1. Zyrius says:

    Nedaug tokiu valstybiu beliko, kuriu dar nepamyne kapitalizmo koja. Belika va Baltarusija, Iranas. Daugiau tokiu valdininku, kurie myli savo sali, o ne materialius dalykus. Dar gi musus klapciukai kelia balsa, kad negerai daro. Lai patys paziuri ka pridare, kas is tikruju darosi ant ssalies, o paskui jau kritikuoja kitus. Irakas dar laikesi, Huseinas nearsidave, ir stai visiems rekia kapitalistai, kad Irake atomini ginkla gamina. Neko ten nebuvo, uzpuole, pastate savo marionetes ir pumpuoja nafta uz kapeikas, ir paskui patiems benzina parduoda zymiai brangiau. Manau, kad pries kelerius metus reikejo mums tokio valdininko su tokiu vadovavimo budu.

  2. virgilijus says:

    „Jevrosojuzas“ :))

  3. karkisss says:

    Šaunuolis Lukašenka

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top