M. Laitmanas: Obama ir Putinas niekas, jie tik vykdytojai to, ką užsako Izraelio tauta

2016, 10 sausio, 17:09 | kategorija Metodologija | 18 komentarų | peržiūrų 2 162 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Michael Laitman

Mes galime daug kalbėti apie sąmokslo teorijas, kai užsimenama apie žydų, kaip atskiros etninės-religinės grupuotės įtaką pasaulio valdyme, kur jie užima vieną svarbiausių pozicijų, nors oficialiai tas visur neigiama ir išjuokiama, vadinant jau minėtomis sąmokslo teorijomis.

Tačiau, kai tą pasako vienas žinomiausių Kabalos aiškintojų, Michaelis Laitmanas, kažin ar kam pakaktų drąsos tą pasakyti jam į akis, nebijant būti viešai išjuoktam jo paties.

Ir taip, trumpa ištrauka iš video diskusijos (Grėsmė Izraeliui – rusų k.):

 

Klausimas M. Laitmanui: Karo veiksmai Sirijoje, ISIL (DAESH), Libija.. anksčiau ar vėliau ten kas nors nutiks ir jie pradės pulti mus (Izraelį). Kas gali nutikti?

Laitmano atsakymas: O ką čia pulti? – Į mus nutaikytos dešimtys tūkstančių raketų, na ir kas?

Klausimas: tai aš apie tai ir šneku, – bet kuri karinė operacija regione palaipsniui tampa pastoviu karu. Ne taip kaip anksčiau – įvykdoma kažkokia smulki operacija, įvedama tvarka ir artimiausią pusmetį ramu. O dabar bet kuri karinė operacija, net su kažkokia ginkluota gauja HAMAS, tampa pilno masto ginkluotu konfliktu, kur žūva kareiviai, civiliai asmenys ir taip toliau. Ir kiekvieną kartą ši tendencija vis blogėja, kaskart vis daugėja aukų. Aš manau, jog dabar Izraelio piliečiai nuogąstauja dėl sekančio Hezbolos (Hezbollah) užpuolimo.

Laitmanas: tai svarbiausias šių dienų pavojus, žinoma jei tik jis išaugs. Iš užsienio, kur egzistuoja kažkokia kariuomenių priešprieša – tai gyventojams nebaisu. O štai banditizmas, iš už kampo taip..

Klausimas: štai dar ir Rusija Sirijoje, kaip su ja?

Atsakymas: ne, paklausykite vaikinai… jūs klausiate manęs, aš atsiprašau, – pasaulyje egzistuoja daugybė nuomonių, o aš kalbu iš Kabalos požiūrio taško. Ir kai aš kalbu iš Kabalos požiūrio taško, man neegzistuoja Putinas, Obama ir visi kiti, šitie.. na.. taip vadinami lyderiai…

Todėl kad yra pasakyta paprastai: visų šių „lyderių“ širdys yra kūrėjo rankose. Ką reiškia kūrėjo? – Aš nesu tikintis įprasta prasme, todėl visa tai priklauso nuo jėgų sistemos pasaulyje. Tačiau šią jėgų sistemą apsprendžiame mes, – Izraelio tauta, o ne Obama ir ne Putinas.

Klausimas: reiškia jie (Obama ir Putinas) jums jėga?

Laitmanas: jie man vykdytojai to, ką mes užsakysime.

Klausimas: angelai?

Laitmanas: ir niekas daugiau. Visas pasaulis vykdo tai, ką mes užsakome.

Klausimas: tie „Mes“ – tai kas?

Laitmanas: „Mes“ – tai Izraelio tauta. Jei mes susivienijame – mes užsakome gerą šokį. Jeigu mes nesusivienijame tarpusavyje – tai labai gaila, bet šokis bus blogas. Tačiau ir tuo, ir kitu atveju užsakome šokį tik mes.

Pasirinkimo laisvė egzistuoja tik mums.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 18

 1. Konkurencijos nėra says:

  Ir tai dar ne viskas!

 2. Mindaugas says:

  Viskas, kas čia parašyta, vadinama SIONIZMU, t.y. žydišku fašizmu. Nieko naujo jis nepasakė…

 3. bravo says:

  Tai kam čia smegenys minkštos mindaugai?,ką tik paneigėte savo tėze man,tai kokios čia samokslo teorijos dabar? Tai tamsta provokatorius,ir aferistas?

 4. fb nerijus sk says:

  kas jis toks?:)ka vartoja.?citata:as manau jog dabar izraelio pilieciai nuogastauja del sekancio hesbolos uzpuolimo:)Libano HESBOLA, puls izraeli:)…be komentaru…

 5. Jahve says:

  barates,o del ko, nematau prasmes

 6. Mindaugas says:

  bravo: Jūs teigiate, kad sionizmo nėra? Ar kad sionizmas, tai iš suokalbių teorijos lygio? Išmokite skaityti tarp eilučių…

 7. bravo says:

  Jus isiskaitykit tamsta į savo teiginius skirtinguose komentaruose,ir baikit vaidint eruditą nes nekaip atrodo,diskredituojat save patį,tai apsispreskit su sionistais,vis dėl to jiė fašistai?tai kaip ten su smegenų skystėjimų?,o gal tamsta spec tarnyboje dirbate?ar ne taip?

 8. Romas says:

  youtube.com/watch?v=RDWiB8R_jz0

 9. Mindaugas says:

  bravo: Sionizmas tai žydiškas fašizmas. Gal taip jums bus aiškiau, nes žiūriu su suvokimu jus sunkoka…Jums mano patarimas. Baikite kliedėti apie spec. tarnybas. Nekaip atrodote….

 10. pestininkas says:

  Ko gero bravo teisus!,panašu kad spectroliukai abu su konkurentu!ar du viėname?

 11. Pilietis says:

  Sitas straipsnis visiska nesamone. Paimta 2 minutes is valandines laidos ir sukurptas straipsnelis pamaitinti ir taip nezinancius del ko, bet nekenciancius zydu. Pirmiausia reikia tureti galvoje, kad M. Laitmanas yra kabalos mokytojas, o kabaloje savoka  Izraelio tauta suprantama ne taip pat, kaip ja supranta duguma. Jeigu idomu apie kokia vienybe jis sneka ir kaip reiketu susivienyti ne tik Izreliui, bet ir visam pasauliui, kad iveikti visus sunkumus, uzbaigti karus ir sustabdyti terorizma skaitykite cia: http://www.laitman.lt arba http://www.kabala.lt

 12. Joris says:

  Nepamenu, gal tai buvo 2012 m., kai virš Izraelio žmonės danguje pamatė svastikos ženklus, tai visi tokie levi ir kabalistai stačiai į kelnes pridėjo, net panika kilo, spaudoje apie tai buvo rašyta. O čia vienas toks svaigsta kaip jis ar jo tauta visus ir viską kontroliuoja… o pasirodė, kad tik paprastas „gamtos reiškinys“ visas jų karingas blusas vienu mostu nutrėškė…

 13. Aleksas says:

  Susireiksminta per daug. Ar tik ne priesmirtiniai traukuliai?

 14. Lina says:

  Labai liūdna, kai „vienas kalba apie batus , o kitas apie ratus“. Taip ir šiuo atveju… Siūlau paklausyti kas, onot KABALOS, yra israel. Nekantriausiems – klausykite nuo 3.06 min. informacija labai trumpa. Žinoma nekantriausieji  pasiims tik žodžius iš konteksto… nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=IvjUUpOPCo0

 15. KONKURENCIJOS NĖRA says:

  O kas valdo išrinktuosius?

 16. Voin says:

  Visi traukia anklode i savo puse, jis ziuriu is Kabalos tasko, ir vertina viska is Kabalos. Zinoma, kad Obama ir Putinas yra vykdytojai, Sarmatuose apie tai net rasoma neturi buti, tas jau taip aisku nuo pradziu pradzios. Bet p. Laitmanas irgi yra tik vykdytojas, Kabalos aiskintojo pozicijoje. „Pasirinkimo laisvė egzistuoja tik mums.“ – jie neturi jokios pasirinkimo laisves, kodeksas ju tariama „laisve“, kur viskas apibrezta remuose, tai kokia cia laisve ? Kvantiskumas jiems neimanomas, iliuziju pasaulyje gyvena, galvodami, kad ateis ju princas ir padalins jimes visus zemes turtus – zmones.

 17. Jooo says:

  Įdomu ,  ką Laitmanas galvoja apie chabad ir knygą „tanja „:)

 18. kabalistas says:

  Ravas beveik visu šimtu procentų teisus. Iš tiesų, Obama ir beveik visų kitų šalių prezidentūros bei vyriausybės įtakojamų iš šalies „demokratinių“ rinkimų būdu užpildytos žydų statytiniais/marionetėmis. Ir tik Rusijos bei Baltarusijos prezidentai bando veikti savo galva, savo žmonių interesais. Tuo jie ir yra patys patys „blogiausi“. Todėl juos ir „būtina“ pakeisti paklusniais žydams/Izraeliui

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top