M. Puidokas: „ministro Lino Kukuraičio komanda dangsto vaiko teises užtikrinančių institucijų klaidas“

2019, 4 sausio, 9:26 | kategorija LPT | 11 komentarų | peržiūrų 463 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

nuotr: youtube

Sausio 3 diena įvyko Seimo nario Mindaugo Puidoko organizuota spaudos konferencija Seime „Tarptautinio įvaikinimo problemos Lietuvoje ir mergaitės įvaikinimo Naujojoje Zelandijoje atvejis“.

Konferencijoje dar dalyvavo planuojamos išsiųsti įvaikinti į užsienį mergaitės brolis Arūnas Leščiauskas, teisininkas Bronius Varsackis ir Lietuvos Tėvų forumo vadovas Darius Trečiakauskas. Pradėdamas spaudos konferenciją Mindaugas Puidokas pasakė, jog:

„ta situacija, kurią mes analizuojame, tik su „Vaiko teisėmis“, tiek su „įvaikinimu“, ir bendrai, tarptautinio įvaikinimo situaciją Lietuvoje, rodo, kad valstybėje trūksta ryžto spręsti svarbias problemas, šeimos ir vaikai nėra apsaugomi nuo, visų pirma, institucinio smurto;

ir pabrėžė, kad:

ministro Lino Kukuraičio komanda dangsto vaiko teises užtikrinančių institucijų klaidas ir nori bet kokia kaina įrodyti valdininkų teisumą.

Konferencijoje buvo pristatyti tokie klausimai kaip Norvegijos fondo „Frylykta“ veikla pačioje Norvegijoje, kur jam buvo uždrausta tokią veiklą vykdyti, tuo tarpu kai dukterinės šio fondo organizacijos, – Lietuvos atveju „Žiburys“, sėkmingai veikia, įsisavindamos struktūrinių fondų lėšas, – paminėjo Mindaugas Puidokas.

Taip pat buvo iškeltas klausimas apie planuojamą įvaikinti Naujojoje Zelandijoje mergaitę ir pristatytas jos iš užsienio atvykusio brolio pareiškimas gauti sesers globos teises.

Plačiau vaizdo reportaže:

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 11

 1. konkurencijos nėra says:

  Kas saugojo Mus iki, šio ir panašių „įstatymų“ atsiradimo? TĖVAI
  Po visų įvykių, matosi, kad tai įstatymu pridengta prekyba Vaikais! PELNAS
  Ar mum to reikia? TAUTAI TO NEREKIA

 2. socialistas says:

  NEkelia pasitikejimo sitas tipas Puidokas, zinant jo biografija. Visa gyvenima nieko neveike tik dare politiko karjera, dabar naudodamasis situacija uzdirbineja sau politinius dividendus. Pamenu ir jo rasinelius sarmate.

 3. Pro says:

  Man tai pasitikėjimo nekelia toks socialistas-komunistas labiau, nei žmonės siekiantys išsaugoti šeimą.

  O M. Puidokas niekad politiku nebuvo iki šios kadencijos – jis socialinių mokslų daktaras, KTU docentas – dėstytojas.

  Tad komuniste atsinaujink savo repertuarą pagal naujausius updeitus, nes jau juokingas daraisi.

 4. Vytas says:

  Pagal ministro Kukuraičio reakciją į Puidoko bei žiniasklaidos kritiką jaučiasi, kad Norvegijos pinigai labai stipriai įtakojo , jei ne lėmė, „vaikų atėmimo “ įstatymo priėmimą. Nors Šakalienė ir Ko tai neigė viešai. Bet „Vakaro žinios“ pateikė daug konkrečios informacijos, kad Šakalienė atvirai meluoja. Ten paskelbtos konkrečios sumos pagal metus, kurias Lietuvos įvairios NVO jau eilę metų gauna didžiules sumas iš Norvegijos fondų. Bet visi gi žinome – pinigai šiaip nėra dalijami, vaikų teisės – tik širma. Todėl Kukuraitis ( o kas gali paneigti, kad tų norvegiškų pinigų nekliuvo ir jam?) visos NVO , susietos su „vaikų teisėmis“ priešinsis šio įstatymo atšaukimui ar net korekcijai. Pinigėlius tai reikia atidirbti.

 5. Socialistas says:

  Pro, Puidokas profesionaliai kūrė abejotinos reikšmės nevyriausybines organizacijas. Mano vertinimu tai nėra didelis nuopelnas. Prisiplakė prie valstiečių vien tam, kad patekti į seimą. O kova prieš kapitalizmo ydų pasekmes rezultato neduos, nes nenaikinamos priežastys – kapitalistinė sanatvarka. Kol tavo galvoj komunizmas yra tabu, tol progreso nebus tame tarpe ir vaikų neapsaugosit.

 6. Pro says:

  Socialiste-komuniste,
  kol tu brangusis skaitysi abejotinos vertės portalus, apie M. Puidoko „kurtas“ abejotinos vertės“ organizacijas, tol jokios ideologijos nepadės tau atrasti tiesos apie žmogų, prieš tai su juo nesusipažinus iš esmės.

  Kalbant apie vaikų apsaugą – Mindaugas Puidokas vienintelis iš Seimo narių šiandien, kuris rimtai dirba tam, kad šis pražūtingas įstatymas būtų jei jau neatšauktas – tai bent pakeistas iš esmės. Tą žinau asmeniškai savo paties veikloje, todėl pakaks lot.

  Geriau imkis konkretaus darbo.

 7. Ec says:

  Pagal tai kaip Puidokas yra „pastebimas“ sisteminėje žiniasklaidoje, manau, jis daro gerą darbą, t.y. juda teisinga kryptimi

 8. Socialistas says:

  Pro, Ec pažiūrėsim jo šito darbo imitacijos rezultatus. Nors man ie akivaizdūs jo elektoratas pasipildė keliais mulkiais, kurie padės jam patekt į kitą kadenciją seime, o realių pokyčių nebus. Kaip ir minėjau Puidokas uždirbinėja politinius dividendus naudodamasis esama situacija, tiesiog atrado aukso gyslą – kvailą įstatymą ir tūkstančius pasipiktinusių rinkėjų, puiki proga pritraukt juos į savo pusę užsiimant populizmu. Žmonės visais laikais tiki iliuzijom – viskuo kas per daug gerai skamba, kad būtų tiesa.

 9. Ec says:

  Sutinku, populistų yra daug, bet ant visų, tame tarpe ir norinčių ką teisingo nuveikti yra klijuojama ši etiketė. Tu su savo idėjomis taip pat būtum populistas, ir dar koks :)

 10. konkurencijos nėra says:

  Medį pažinsi pagal vaisius!

 11. romanas says:

  Sveiki! Ko Jūs čia vyrai ginčijatės dėl niekų ? Juk ne tai esmė . Verčiau pagalvokit , kodėl mūsų rinkti seimūnai balsuoja vienbalsiai už įstatymus , nuleistus iš viršaus , su jais ko gero net nesusipažinę ? Na o su M. Puidoku viskas aišku . Jis balsavo už šį įstatymą , o dabar atsibudo . Yra toks sparnuotas posakis : geriau vėliau negu niekad – pasakė žmogėnas padėjęs galvą ant bėgių , praėjus traukiniui . Pagyvensim pamatysim , kas iš šito išeis .

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top