Milijardierių klubas, siekiantis sumažinti gyventojų perteklių Žemėje. Susitikimas

2023, 2 sausio, 17:12 | kategorija Metodologija | 1 atsiliepimas | peržiūrų 250 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Bilas Geitsas

Turtingiausi Amerikos žmonės susitinka aptarti, kaip kovoti su „pražūtinga” grėsme aplinkai, visuomenei ir pramonei, rašo autorius John Harlow.

Kai kurie didžiausi Amerikos milijardieriai slapta susitiko apsvarstyti, kaip jų turtus būtų galima panaudoti siekiant sulėtinti pasaulio gyventojų skaičiaus augimą ir paspartinti sveikatos ir švietimo gerinimą, praneša „Global Research”, cituodamas „The Times”.

Filantropai, dalyvavę aukščiausiojo lygio susitikime, surengtame „Microsoft” įkūrėjo Bilo Geitso (Bill Gates) iniciatyva, aptarė, kaip suvienyti jėgas ir įveikti politines ir religines kliūtis, trukdančias pokyčiams.

Vieno informatoriaus apibūdintame kaip „Gerųjų klubas” susitikime dalyvavo turtingiausios Amerikos dinastijos – patriarchas Davidas Rockefelleris jaunesnysis, finansininkai Warrenas Buffettas ir George’as Sorosas, Niujorko meras Michaelas Bloombergas, žiniasklaidos magnatai Tedas Turneris ir Oprah Winfrey.

Nuo 1996 m. šie nariai kartu su Bilu Geitsu skyrė daugiau kaip 45 mlrd. svarų sterlingų įvairiems tikslams – nuo sveikatos programų besivystančiose šalyse iki mokyklų getuose arčiau namų.

Gegužės 5 d. jie susirinko sero Paulo Nursio, britų biochemiko, Nobelio premijos laureato ir privataus Rokfelerio universiteto prezidento, namuose Manhetene. Neformalus popietinis posėdis buvo toks diskretiškas, kad kai kuriems milijardierių padėjėjams buvo pasakyta, jog jie dalyvavo „saugumo instruktažuose”.

Leidinio „Chronicle of Philanthropy” redaktorė Stacy Palmer teigė, kad šis aukščiausiojo lygio susitikimas neturėjo precedento. „Apie jį sužinojome tik vėliau, atsitiktinai.

Paprastai šie žmonės mielai kalba apie gerus dalykus, bet šis susitikimas kitoks – galbūt todėl, kad jie nenori būti laikomi pasauliniais sąmokslininkais”, – sakė ji.

Vis dėlto, šį savaitgalį paaiškėjo kai kurių detalių. Milijardieriams buvo skirta po 15 minučių, kad pristatytų sau rūpimą reikalą. Vakarienės metu jie aptarė, kaip galėtų susitarti dėl „skėtinio tikslo”, kuris galėtų sujungti jų interesus.

Buvo aptarti tokie klausimai kaip užsienio pagalbos išlaidų priežiūros reforma, kaimo mokyklų ir vandens sistemų kūrimas besivystančiose šalyse. Remdamiesi B.Geitso pavyzdžiu, jie sutarė, kad svarbiausias klausimas – gyventojų perteklius.

Tai galėtų tapti iššūkiu kai kuriems trečiojo pasaulio politikams, kurie mano, kad kontracepcija ir moterų švietimas silpnina tradicines vertybes.

67 metų amžiaus Bilas Geitsas, kuris esą išdalina didžiąją dalį savo turto, teigė, kad sveikesnės šeimos, išlaisvintos nuo maliarijos ir didelio skurdo, pakeis savo įpročius ir per pusę kartos turės mažiau vaikų.

Pernai vasarį Long Biče, Kalifornijoje, vykusioje konferencijoje jis išsakė panašias mintis. „Oficialiai prognozuojama, kad pasaulio gyventojų skaičius pasieks 9,3 mlrd. [nuo to meto 6,6 mlrd., dabar jau 7,9 mlrd.], tačiau, įgyvendinus labdaringas iniciatyvas, pavyzdžiui, geresnę reprodukcinę sveikatos priežiūrą, manome, kad galime pasiekti 8,3 mlrd. ribą”, – tada sakė B. Geitsas.

Rokfelerio aukščiausiojo lygio susitikime dalyvavo Patricija Stonesifer (Patricia Stonesifer), buvusi Bilo ir Melindos Geitsų fondo, kuris per metus geriems tikslams skiria daugiau kaip 2 mlrd. svarų sterlingų, vadovė.

Ji sakė, kad milijardieriai susitiko „aptarti, kaip padidinti paramą”, ir ketino „tęsti dialogą” per ateinančius kelis mėnesius.

Kitas svečias sakė, kad „dėl nieko nebuvo taip grubiai balsuojama”, tačiau buvo sutarta, kad jie palaikys strategiją, pagal kurią gyventojų skaičiaus augimas bus sprendžiamas kaip potencialiai pražūtinga grėsmė aplinkai, visuomenei ir pramonei.

„Tai toks košmariškas dalykas, kad visi šioje grupėje sutarė, jog jam reikia didelių smegenų atsakymo”, – sakė svečias. „Jie turi būti nepriklausomi nuo vyriausybinių agentūrų, kurios nepajėgia užkirsti kelio katastrofai, kurią visi matome artėjant.”

Kam tas slaptumas? „Jie norėjo kalbėti turtingiems su turtingais, nesibaimindami, kad viskas, ką jie pasakys, atsidurs laikraščiuose ir bus pavaizduota kaip alternatyvi pasaulio vyriausybė”, – sakė jis.

Ir kai tokie geradėjai pradeda rūpintis mūsų sveikata, gerove bei reprodukcine sveikata – eilinį žmogų automatiškai apima nerimas. Nes jis puikiai žino savo valdžios stuburą, t.y. stuburo nebuvimą ir nesugebėjimą pasipriešinti visiems „geriems dalykams”, siūlomiems šių žmonių.

šaltinis: infa.lt

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Naujųjų linkėjimas says:

    Linkiu, kad paklydusi zelios balistinė raketa nukristų į Davosą, kai ten susirinks švabiniai degradai.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top