Orwelynas: Čmilytė ir Šimonytė galės gauti žvalgybos duomenis apie politinius oponentus

2023, 21 sausio, 6:20 | kategorija Realybė | 1 atsiliepimas | peržiūrų 60 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Viktorija Čmilytė ir Ingrida Šimonytė

Seimo narė Agnė Širnskienė pasidalino savo Facebook informacija ir įvertinimu apie keičiamą „Kriminalinės žvalgybos įstatymą”, kuriam įsigaliojus galės gauti visus rūpimus duomenis apie savo politinius oponentus.

Faktiškai kiekvienas oponuojantis dabartinei valdžiai judėjimas, partija ar žmogus gali atsidurti po padidinamuoju stiklu, sekant visomis prieinamomis žvalgybai priemonėmis – tame tarpe vaizdo, telefonų pokalbių įrašai, galbūt ir el-paštas bei visa kita, ko mes, galbūt ir nežinome.

Įdomiausia tai, kad visą šią informaciją galės gauti aukščiausi valstybės vadovai, kuriems pagal pareigas jų tiesiog nereikia, tačiau pagal partinius interesus – dar ir oij kaip praverstų. Tai Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Ingrida Šimonytė. Įstatymo projekte įrašytas ir Prezidentas, tačiau, greičiausiai dėl vaizdo, nes kitu atveju būtų labai akivaizdus partinis suinteresuotumas.

Agnė Širinskienė:

Įraše – Stasio Šedbaro paaiškinimas, kodėl staiga valdantiesiems prireikė keisti Kriminalinės žvalgybos įstatymą ir suteikti I.Šimonytei bei V. Čmilytei galimybę susipažinti su kriminalinės žvalgybos metu surinktomis pokalbių išklotinėmis ir slapta darytais vaizdo įrašais net tuomet, kai visos šitos kriminalinės žvalgybos informacijos net nereikia jų tiesioginėms darbo funkcijoms vykdyti.

Atsakymas paprastas, kaip penki centai – „bus judėjimų, rinkimai artėja”.

Politinių konkurentų baimė ir pasiruošimams rinkimams, kad galėtum skaityti opozicijos pokalbių išklotines ir vartyti elektroninį paštą?

Juolab, ir įstatymo įsigaliojimas numatytas 2024 m. sausio 1 d., kaip tik tais metais, kuomet rinksime valstybės vadovą, Europos Parlamentą ir Seimą.

P.s. teisybės dėlei turiu pridurti, kad tas pačias išklotinių skaitymo teises įgytų ir Prezidentas, bet jo specialiai šiame kontekste neminiu.

Nes, į konservatorių demokratijos šventę, kuri vyko jų inicijuotoje darbo grupėje, rengusioje žvalgybinius rinkiminius pasilengvinimus, Prezidento atstovai įleisti nebuvo.

Visa laida – Stasys Šedbaras:

šaltinis: infa.lt

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. visų pirma, ji jokia Čmilytė says:

    ji Čmil, pagal tėvą.
    Okupanto ir Rytprūsių moterų prievartautojo dukra.
    Lauk okupanto sėklą iš Lietuvos.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top