Pabaltijis išsikovojo Rusijos karinio priešininko statusą

2016, 11 sausio, 21:38 | kategorija Realybė | atsiliepimų (43) | peržiūrų 1 356 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

102102154287014

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirašė RF nacionalinio saugumo Strategiją. Naujoje Strategijos versijoje pagrindiniu potencialiu Rusijos priešininku įvardijamas Šiaurės Atlanto Aljansas, o pagrindine karinio saugumo grėsme – karinės NATO infrastruktūros artėjimas prie Rusijos sienų. Šios grėsmės užkardymui nacionalinio saugumo Strategija numato daugiafunkcinių aukštųjų technologijų karinių kompleksų išskleidimą Rusijos pasienyje su NATO šalimis. Patvirtintas dokumentas juridiškai užtvirtina seniai įvykusį faktą: Pabaltijo militarizacija, kurios taip aktyviai siekė vietos politikai, paverčia šį regioną pirmojo Rusijos karinio smūgio objektu, karinio konflikto su NATO atveju.

2014–2015 metais, karinių NATO ir JAV pajėgų buvimas Baltijos šalyse augo geometrine progresija. Buvo dvigubai padidinta oro gynybos pajėgų misija Pabaltijyje – Šiaulių aerouostas buvo papildytas 16 raketinių NATO naikintuvų. Į Latviją iš JAV buvo pristatyta 150 vienetų karo technikos, įskaitant tankus „Abrams“ ir šarvuočius „Bradley“. Visose Baltijos šalyse buvo dislokuoti amerikiečių spec-pajėgų padaliniai, kurių funkcija – vykdyti karinius ir prieškarinius veiksmus. Buvo įgarsinti planai elektroninio sekimo elementų nustatymas prie pat Rusijos pasienio, buvo atidaromi NATO „kibersaugumo“ centrai, skirti informacinio karo vykdymui rusakalbėje media-erdvėje.

Analogiškai vyko veržli NATO buvimo kitose Rytų Europos šalyse plėtra: Lenkijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje, ir kitose. Tačiau Rumunija ir Bulgarija neturi bendros sienos su Rusija, tada, kai su Baltijos šalimis Rusija turi gan ilgą pasienio liniją. Todėl, būtent Pabaltijo militarizacija buvo įvertinta Maskvoje kaip pagrindinė reali grėsmė dėl karinės NATO infrastruktūros Rytų Europoje plėtros.

Atitinkamai, praktiniame lygmenyje, būtent Pabaltijis tampa pirmuoju tikėtinu Rusijos priešininku jos konflikto su Šiaurės Atlanto Aljansu, atveju.

Lietuvai, Latvijai ir Estijai tokia situacija reiškia, jog šioms šalims bus absoliučiai tas pats, kuo užsibaigs Rusijos karas su „Vakarų demokratine bendrija“. Tegu netgi Rusija patirs šiame kare žeminantį pralaimėjimą, tegu ji „civilizuoto pasaulio“ netgi bus nutrinta nuo Žemės paviršiaus, – Pabaltijo politikai to jau vis tiek nebepamatys, todėl , kad jie ir jų šalys bus nušluoti nuo Žemės paviršiaus pirmoje eilėje.

Nepriklausomai nuo to, kuo pasibaigs Rusijos ir NATO karas, prasidės jis nuo to, kad kariaujančios pusės nutrins Baltijos šalis nuo Žemės paviršiaus.

daugiau: rubaltic.ru

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 43

 1. Dalia says:

  Kaip tai jahve? Taigi Biblijoj- Šventam Rašte. Akurat viskas tiksliai pildosi ir parodo esamą padėtį. Dievo žodis yra TIESA, tik, kad daug veikėjų jį iškreipia. Pvz. katalikybė per visą istoriją nužudė 68 000 000 išdrisusių priešintis katalikybei.

 2. pastangos says:

  Pabaltijo politikai pirmieji išneš kudašių kuo tolėliau nuo karo veiksmų zonos pas savo vaikus ar pasislėps savo vilose visokiose ispanijose, maljorkose ir kitur, t.y Pabaltijo politikai kaip žiurkės išsilakstys iš skęstančio laivo – iš taip vadinamo Pabaltijo, o pasiliks tik eiliniai pabaltijiečiai – patrankų mėsa. Kad ir kaip stengėsi Pabaltijo politikai išnaikinti pabaltijiečius, bet vis nesėkmingai O tokiam scenarijui net ir labai stengtis nereikia. Dabar jie savąsias pastangas nukreipiant tik vagiamų pinigų štabeliavimui į savo kelioninius lagaminus ir šveicariškas sąskaitas.

 3. tangas says:

  kažkaip nerandu kad biblijoi apie katalikus rašytų

 4. Jahve says:

  Dalia turi puiku jumoro jausma,dzin man ta biblija su sita epocha viskas aisku,man neaisku kas buvo iki biblijos,kas buvo iki ano,kas buvo iki to ir dar iki iki iki

 5. Mindaugas says:

  To Ec. Jeigu pagrindinis kiršintojas žlugs-žlugs ir ES. Vakarų „gerovės valstybė“ su savo „vartotojų visuomene“ tiesiog negali išsilaikyti amžiams, netgi negali išsilaikyti dešimtmečiams – jos galas – tai tik laiko klausimas, kuris, galiu spėti, išsispręs per ateinančius du ar tris dešimtmečius, jei ne gerokai greičiau (o visko gali būti); tad ir šios globalinės sistemos galas, tiek pasauliniu mastu, tiek ir pačiose Vakarų šalyse, yra ne už kalnų. Jei žlugs JAV, tai žlugs ir ES, bet tikrai ne atvirkščiai. Manau, abiem šiom galybėm griuvus, Lietuva turės šansą sukurti tikrą darbo žmonių Lietuvą.

 6. Ec says:

  Taip, bet turi žlugti jos abi o ne viena ES. Europa griuvo per 1pasaulinį – nauda amerikos piniguočiams, griuvo per 2 pasaulinį – nauda tiems patiems. Manau mes šiuo metu matome eilinės planuojamos Europos griūties pradžią. Sutapimas ar dėsningumas, bet Lenkija pirmoji pasipriešino Hitleriui, dabar taip pat, tik Merkeliui :)

 7. Joris says:

  Tiesa visai čia pat, tereikia truputį globaliai pamąstyti ir daug įvairios infos į krūvą suvesti…

 8. Jahve says:

  tiesa tokia,kad tamsiosios puses lideriauja

 9. Irena says:

  Lietuva galėtų ramiai gyventi,jei Rusija būtų įvykdžiusi savo įsipareigojimą.Po karo Rusija tik pasiskolino iš Lietuvos 50 metų Karaliaučių-jų pervadintą Kaliningradu.Po 50 mietų Rusija geranoriškai privalėjo grąžinti Lietuvai ir dabartinis Kaliningradas jau senai būtų Lietuvos kraštu,kas ir priklauso.Nebūtų ten visiškai rusiško krato,nebūtų militarizuotas rusų ir nebūtų problemų.Kaliningradą turėtų tik grąžinti savininkams -Lietuvai.

 10. Irena says:

  Lietuva galėtų ramiai gyventi,jei Rusija būtų įvykdžiusi savo įsipareigojimą.Po karo Rusija tik pasiskolino iš Lietuvos 50 metų Karaliaučių-jų pervadintą Kaliningradu.Po 50 mietų Rusija geranoriškai privalėjo grąžinti Lietuvai ir dabartinis Kaliningradas jau senai būtų Lietuvos kraštu,kas ir priklauso.Nebūtų ten visiškai rusiško krašto,nebūtų militarizuotas rusų ir nebūtų problemų.Kaliningradą turėtų tik grąžinti savininkams -Lietuvai.

 11. Tangas says:

  Irena, Karaliaučius (Kaliningradas) su visa teritorija aplink, niekada nepriklausė Lietuvai, istorija ketvirta klasė, sėsk  kuolas

 12. Mindaugas says:

  Tangui: Taip, teisingai sakote. Irenai. Norite Karaliaučiaus? Tai paskelbkite karą Rusijai….

 13. ivan says:

  Minde,vadinasi tau geriau,kad kieme atsiranda 2 tarpusavyje besivaržantys banditai-kietekai ir ateina pas trečią kaimyną-tave pakaitom,iškrausto šaldytuvą tai vienas,tai kitas kone iki tuštumo bei nurodinėja kiekvienas skirtingas spalvas,kuriom reik dažyt sienas,kaip gyvent,su kuo draugaut,etc.Manau bliautum apsipylęs kruvinom ašarom ir melstum,kad nors vieno kankintojo atsikratytum nuo savo sprando.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top