PGR testai yra melas

2021, 27 sausio, 15:30 | kategorija LPT | atsiliepimų (11) | peržiūrų 6 097 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Koronaviruso testas

WHO — Pasaulio Sveikatos Organizacija (PSO)

PSO pranešimo (https://www.who.int/news/item/20-01-2021-who-information-notice-for-ivd-users-2020-05″> vertimas:

PSO informacinis pranešimas

IVD vartotojams 2020/05

Nukleino rūgšties tyrimo (NAT) technologijos, kuriose SARS-CoV-2 nustatymui naudojama polimerazės grandinės reakcija (PGR)

2021 m. sausio 20 d
Įspėjimas apie medicinos produktus

Ženeva / العربية / 中文 / Français / Русский / Español / Português

Produkto tipas: Nukleino rūgšties tyrimo (NAT) technologijos, kuriose SARS-CoV-2 nustatoma naudojant polimerazės grandinės reakciją (PGR).

PSO identifikatorius: 2020/5, 2 versija

Tikslinė auditorija: laboratorijų specialistai ir IVD vartotojai.

Šio pranešimo tikslas: patikslinti anksčiau PSO pateiktą informaciją. Šis pranešimas pakeičia 2020 m. gruodžio 14 d. paskelbtą PSO informacinį pranešimą In Vitro Diagnostikos medicinos prietaisų (IVD) vartotojams.

Problemos aprašymas: PSO prašo vartotojų, kad tirdami mėginių rezultatus pagal PGR metodiką, laikytųsi naudojimo instrukcijų (IFU —instructions for use).
IVD vartotojai turi atidžiai perskaityti ir laikytis instrukcijų (IFU), kad nustatytų, ar gamintojas rekomenduoja rankiniu būdu koreguoti PGR testo pozityvumo ribas.
PSO rekomenduoja atliekant Diagnostinius SARS-CoV-2 tyrimus (Diagnostic testing for SARS-CoV-2) kruopščiai interpretuoti silpnai išreikštus teigiamus rezultatus (1).

Ciklo slenkstis (Ct), reikalingas virusui aptikti, yra atvirkščiai proporcingas virusų kiekiui pas tiriamąjį asmenį. Jei tyrimo rezultatai neatitinka klinikinio vaizdo (nėra jokių ligos simptomų), reikia paimti naują mėginį ir pakartotinai jį išbandyti naudojant tą pačią arba kitą NAT technologiją.

PSO primena IVD vartotojams, kad ligos paplitimas keičia prognozuojamą tyrimų rezultatų vertę; mažėjant ligos paplitimui, didėja klaidingai teigiamų testų skaičius (2). Tai reiškia, kad tikimybė, jog asmuo, turintis teigiamą testo rezultatą (rastas SARS-CoV-2), yra tikrai užsikrėtęs mažėja mažėjant ligos išplitimui, neapaisant testavimo rezultatų.

Dauguma PGR tyrimų naudotini kaip pagalbinė priemonė diagnozei nustatyti, todėl sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai turi atsižvelgti į visas aplinkybes: mėginių ėmimo laiką, mėginio tipą, tyrimo ypatumus, klinikinius stebėjimus, ligonio istoriją, nustatytus kontaktus su ligoniais ir epidemiologinę informaciją.

Veiksmai, kurių turi imtis IVD vartotojai:
1. Atidžiai perskaitykite visą naudojimo instrukciją IFU.
2. Jei kokie nors naudojimo instrukcijos aspektai jums neaiškūs, susisiekite su gamintojo atstovu.
3. Patikrinkite kiekvienos gaunamos siuntos naudojimo instrukciją, nes visada yra pakeitimų.
4. Pateikite slenksčio Ct vertę sveikatos priežiūros paslaugų teikėjui.

Nuorodos:
1. Diagnostic testing for SARS-CoV-2. Geneva: World Health Organization; 2020, WHO reference number WHO/2019-nCoV/laboratory/2020.6.
2. Altman DG, Bland JM. Diagnostic tests 2: Predictive values. BMJ. 1994 Jul 9; 309(6947):102. doi: 10.1136/bmj.309.6947.102.

Rusų komentaras: http://xn--80aesfpfapfkv.ru-an.info/новости/через-час-после-инаугурации-байдена-воз-признала-чудовищную-ложность-пцр-тестов-на-коронавирус/

Praėjus vos valandai nuo Baideno inauguracijos PSO pripažino siaubingą melą – PGR testų melagingumą

2021 sausio 26

Ar „sąmokslo teoretikai“ buvo teisūs teigdami, kad žmonės sąmoningai bauginami naudojant testus rodančius melagingus rezultatus?

Nejaugi gavome patvirtinimą, kad visa ši istorija su kovidu nėra medicininė, bet vis dėlto politinė?

Nuo pat koronaviruso pradžios žiniasklaidos ir vyriausybių sukeltos panikos gerbiami mokslininkai ir tyrėjai detalizavo avantiūrą su PGR testais. Jie paaiškino mechanizmą, kodėl tokie testai duoda klaidingai teigiamus rezultatus.

Tačiau būtent šių testų rezultatai naudojami kaip pagrindas Covid-19 statistikai visame pasaulyje, kai dėl tariamo „ligos piko“ viso pasaulio žmonės buvo įkalinti savo namuose, o pasaulio ekonomika nugarmėjo į bedugnę.

Ir štai, vos tik D.Trumpas išvyko iš Baltųjų rūmų, nepraėjus nė valandai po prezidento Baideno inauguracijos, PSO patvirtino, kad mokslininkai buvo teisūs — PGR tyrimai yra nepatikima priemonė norint nustatyti sergančius ar užsikrėtusius Covid-19 žmones.

Pagal informacinį pranešimą (jį pateikiau aukščiau P.V.) teigiamus testų rezultatus privaloma kruopščiai interpretuoti ir koreguoti:

 1.  Jei tyrimo rezultatai neatitinka klinikinio vaizdo, reikia paimti naują mėginį ir pakartotinai jį ištirti naudojant kitokią NAT technologiją. Antras teigiamas rezultatas rodo, kad reikia ieškoti ligos simptomų ir atsižvelgti į bendrą klinikinį vaizdą.
 2. Nustačius teigiamą testo rezultatą, tačiau nesant ligos simptomų, yra labai maža tikimybė susirgti pačiam ar užkrėsti ką nors kitą.
 3.  PGR testas nėra pagrindinė, bet tik pagalbinė diagnostikos priemonė. Sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai testo rezultatus turėtų vertinti atsižvelgdami į mėginių paėmimo laiką, mėginio tipą, tyrimo ypatumus, klinikinius stebėjimus, ligonio istoriją (t.y. kortelę – visas persirgtas ir turimas ligas), patvirtintus kontaktus su sergančiais ir bendrą epidemiologinę informaciją.

Trumpiau tariant, teigiamas PGR testas be ligos simptomų ničnieko nereiškia. Tačiau teigiamų testų skaičius (gausa) yra pagrindinis veiksnys, kuriuo CNN (JAV tv kompanija P.V. pastaba) mėgsta gąsdinti amerikiečius.

Tas pats pasakytina apie negalėjimą suskaičiuoti mirčių nuo COVID-19 skaičių. Mirusiais nuo Covid-19 registruojami visi, kurių šnervėse yra negyvų virusų likučių.
Kai tik pradės mažėti Covid-19 atvejų skaičius, apskaičiuotas pagal naująjį PSO metodą, Džo Baideną paskelbs nacionaliniu didvyriu, nugalėjusiu koronavirusą jam dėl to visiškai nieko nedarant.

Klaidingi Covid-19 testo rezultatai taip pat paaiškina ir gripo išnykimą šiais metais. Dėl melagingo Covid-19 testo visi žmonės sergantys gripu įtraukiami į „Covid-19 sergančiųjų skaičių“. Sergantieji gripu labai išpūtė „kovido statistiką“.
↑↑↑

Kokias išvadas galima daryti?

1) Nėra jokios nei pandemijos, nei epidemijos, o tai kas vyksta viso labo grynai politinė akcija. Covid-19 yra tik žmonių bauginimo ir panikos kėlimo priemonė, o įbaugintus žmones daug lengviau valdyti — iš jų galima atimti visas jų politines, pilietines ir žmogaus teises, kas ir vyksta.

2) PSO yra visiškai ne sveikatos organizacija, o grynai politinė organizacija. Tuo ji pati prisipažino. Juk ji sukėlė Covid-19 aliarmą ir paniką visame pasaulyje. Jos nurodymus vykdė daugelio pasaulio valstybių vyriausybės ir taip sukėlė ne tariamą pandemiją, o pačią tikriausią pasaulinę ekonomikos krizę.

3) Covid-19 isterijos ir panikos sukeltos ekonominės krizės tikslas parodyti amerikiečiams, kad jų prezidentas Donaldas Trumpas nesugeba valdyti šalies ir būtent dėl jo veiklos ir kilo “pandemija” ir ekonominė krizė — dėl to Covid-19 pasirodė pačiu laiku, t.y. vos tik prasidėjus JAV prezidento rinkimų kampanijai (2019 m. gruodį — gruodžio 14-sios PSO pranešimas nuspalvintas geltonai). Covid-19 isterijos tikslas — neleisti, kad D.Trumpas būtų perrinktas antrai kadencijai.

4) Covid-19 isterijos, panikos kurstyme ir ekonominės krizės sukėlimo procese labai aktyviai dalyvavo Europos Sąjunga. Vadinasi D.Trumpo nuvertimu suinteresuota ne tik Jungtinių Tautų Organizacija (nes PSO yra JTO padalinys), bet ir ES.

5) Covid-19 isterija parodė, kad visa žiniasklaida, bent jau JAV, ES ir bendrai visuose Vakaruose imtinai yra monopolizuota saujelės turtuolių ir kuo griežčiausiai cenzūruojama — laisvos spaudos ir bendrai žiniasklaidos nėra.

6) Kadangi Lietuva yra ES narė, tai reikia atkreipti dėmesį į tai, kad ES vadovybė neteisėtai sulaužė JTO “Žmogaus teisių ir laisvių deklaraciją” ( t.y. neteisėtai įkalino žmones namų arešte (saviizoliacija, “karantinas”, draudimas išvykti į kitą savivaldybę ar gyvenvietę, komendanto valanda, daugelio darbų ir verslų uždarymas ir neteisėtas jų bankrotinimas ir kitos judėjimo varžymo priemonės) ir ES vadovybė prievartavo mūsų vyriausybę imtis tokių pačių neteisėtų veiksmų prieš Lietuvos piliečius, tai mums reikia susirūpinti ar tikslinga toliau būti tokioje sąjungoje, kuri mus nori paversti vergais įkalintais mūsų pačių namuose.

7) Jei liga (Covid-19) yra visiškai ne liga, o tik politinė-rinkiminė akcija, tai ką turime galvoti apie skiepus nuo jos? Kas nori skiepytis nuo nežinia ko?

ps. Originalų PSO pranešimą anglų kalba palikau tyčia kaip įrodymą kaip ji manipuliuoja Covid-19 testais ir jų naudojimu, t.y. nuo 2019 gruodžio 14 iki 2021.01.20 teigiamas testas buvo ligos diagnozė, o sausio 21 dieną jis pasidarė jau nereikšmingas, nes D.Trampo jau neliko.

Parengė: Pranas Valickas

♦◊♦

PSO pranešimas anglų kalba (jei kartais dingtų):

WHO Information Notice for IVD Users 2020/05
N
ucleic acid testing (NAT) technologies that use polymerase chain reaction (PCR) for detection of SARS-CoV-2

20 January 2021
M
edical product alert

Geneva / العربية / 中文 / Français / Русский / Español / Português

Product type: Nucleic acid testing (NAT) technologies that use polymerase chain reaction (PCR) for detection of SARS-CoV-2

Date: 13 January 2021

WHO-identifier: 2020/5, version 2

Target audience: laboratory professionals and users of IVDs.

Purpose of this notice: clarify information previously provided by WHO. This notice supersedes WHO Information Notice for In Vitro Diagnostic Medical Device (IVD) Users 2020/05 version 1, issued 14 December 2020.

Description of the problem: WHO requests users to follow the instructions for use (IFU) when interpreting results for specimens tested using PCR methodology.
Users of IVDs must read and follow the IFU carefully to determine if manual adjustment of the PCR positivity threshold is recommended by the manufacturer.
WHO guidance Diagnostic testing for SARS-CoV-2 states that careful interpretation of weak positive results is needed (1). The cycle threshold (Ct) needed to detect virus is inversely proportional to the patient’s viral load. Where test results do not correspond with the clinical presentation, a new specimen should be taken and retested using the same or different NAT technology.

WHO reminds IVD users that disease prevalence alters the predictive value of test results; as disease prevalence decreases, the risk of false positive increases (2). This means that the probability that a person who has a positive result (SARS-CoV-2 detected) is truly infected with SARS-CoV-2 decreases as prevalence decreases, irrespective of the claimed specificity.

Most PCR assays are indicated as an aid for diagnosis, therefore, health care providers must consider any result in combination with timing of sampling, specimen type, assay specifics, clinical observations, patient history, confirmed status of any contacts, and epidemiological information.

Actions to be taken by IVD users:
1. Please read carefully the IFU in its entirety.
2. Contact your local representative if there is any aspect of the IFU that is unclear to you.
3. Check the IFU for each incoming consignment to detect any changes to the IFU.
4. Provide the Ct value in the report to the requesting health care provider.

Contact person for further information:

Anita SANDS, Regulation and Prequalification, World Health Organization, e-mail: rapidalert@who.int

References:
1. Diagnostic testing for SARS-CoV-2. Geneva: World Health Organization; 2020, WHO reference number WHO/2019-nCoV/laboratory/2020.6.
2. Altman DG, Bland JM. Diagnostic tests 2: Predictive values. BMJ. 1994 Jul 9;309(6947):102. doi: 10.1136/bmj.309.6947.102.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 11

 1. Vytas says:

  Praėjo jau ne vienadiena po PSO „naujos pozicijos“ testų atžvilgiu paskelbimo, bet Lietuvos valdžia, atrodo, dar jo neskaitė. O jei ir skaitė (kas labiausiai tikėtina), tai apsimeta neskaičiusi, nes žada pratęsti karantiną dar mėnesiui. Bet atkreiptinas dėmesys, kad „teigiamų“ testų skaičius MAŽINAMAS kardinaliai. Norima parodyti, kad valdžios „priemonės“ veikia. Lieka atviras klausimas, kodėl Lietuvos valdžia nepasinaudojo mūsų moksliniu potencialu ir nė piršto nepajudino, kad sureaguotų į įvairių mokslininkų , tame tarpe ir Lietuvos. perspėjimus, kad su COVID-19 diagnostika ne viskas teisinga? Ko verta valdžia su mielu noru apgaudinėjanti savo piliečius ir naikinanti savo valstybės ekonomiką stambiojo verslo naudai?

 2. Ec says:

  Vytai, valdžia verta tų, kurie ją rinko. O rinko pas mus ją, manau, sąžiningai, ne taip kaip JAV prezidentą

 3. konkurencijos nėra says:

  Jei rinkimai ką nos reikštų, jie senai būtų uždrausti.

 4. Ec says:

  Kol kas rinkimai bent Lietuvoje šį tą reiškia, ir kol kas tik todėl, kad dauguma jais nesinaudoja, o naudojasi mažuma, kad tą daugumą valdytų. Ta mažuma, kuri naudinga ir daro tai ką „reikia“. Svarbu yra požiūrio taškas – galima nieko nedaryti, nes nepavyks, o galima bandyti, nes gal pavyks.
  O dėl to viruso, kažkaip keista, kai nebuvo karantino tų susirgimų buvo gerokai mažiau. Gal tai ne koronavirusas o karantiviruras? :)

 5. Valdzia yra musu seimininkai says:

  Savo ruoztu jie vykdo savo seimininku valia. Todel vis kitokiai partijai atejus I valdzia, jos veikimas lieka has pats. Didziausias aklumas yra atsisakymas matyti.

 6. Gintaras says:

  At tik ne prieš šiuos rinkimus VRK vyriausioji galva turėjo nuotolinį susitikimą su „Dominion“ kūrėjais, kurie padėjo ir Bidonui? Taip, kad klausimas kiek čia visks sąžiningai. Gražulis tik kažkaip netikėtai praslydo, xi xu.

 7. Op says:

  Lenkai 100% pralaimėti niekaip negalėjo. Taip, kad rinkimai, demokratija, laisvė, tai opiumas liaudžiai!

 8. Gojus says:

  Ec -> pavydžiu tavo jaunystės ir naivumo… estų ministrai ir partijų lyderiai mano kitaip dėl rinkimų Lietuvoje – sako suklastoti. Kaip politikai, kurie išrinkti „sąžininguose“ rinkimuose, gali įtarti, kad kažkas kažką klastoja? Galima remtis Platono logika, kad jei galvoji, kad dalykas (klastojimas rinkimuose) egzistuoja, tai jis yra tikrovė. Nes jei tokio dalyko nebūtų, tai apie jį net nemokėtum galvot.
  Kita vertus, kai pasižiūriu, kad Naujininkuose daugiausiia balsų surinko piderąstų pažiba ir pusdurnė Aušrinės Marijos Povilionienės atžala iš užjūrių maroziukas Povilionis, tai manau, kad jau kas kas, bet Naujininkų proletarai lenkai ir baltarusiai, su vidutiniu amžiumi per 60 metų tikrai – jei balsavo tai tik už šituos du.

 9. Vytas says:

  Ec, tereikia prisiminti, kaip „strigo“ kompiuteriai Kaune renkant prezidentą – šlepetes iš Šiaulių – V.Adamkų ir mintys apie sąžiningus rinkimus Lietuvoje dingsta. Tik Lietuvoje mastelis ne tas (3 milijonai ir 300 milijonų) ir naujagimiai bei mirę dar nebalsuoja. Manau, kad tai pataisoma ateity.

 10. jau net nebejuokinga says:

  Bet kuriame fantastiniame romane žymiai daugiau tiesos,negu šitoje, atsiprašant, „statistikoje“ ir ypač nemąstantiems durneliams skirtų „testų“ rezultatuose…

 11. Ec says:

  Kad šie (ne šlepečių) rinkimai buvo daugmaž sąžiningi rašau todėl, kad mano kalbintų balsavusiųjų pažiūros ir išrinktieji santykinai sutampa. Kas balsuotų kitaip – nebalsavo. Tame tarpe ir aš, iš štai kas gavosi. Aš esu sumodeliavęs ir daug kartų apgalvojęs modelį, kaip būtų galima visą tai pakeisti, kreipiausi į keletą antisistemininkų, kurie galėtų tai padaryti, niekam neįdomu, manau, todėl, kad jie visi yra tik nesudrakonėję drakonai, kurie tik trokšta, kad valdžia juos „išperėtų“. Ką reikia daryti (nepažeidžiant įstatymų) įžangai galima paaiškinti per 5 minutes, tik ne viešai. Viešumas prieš startą nenaudingas

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top