Pranas Valickas: Paskutinis vokietis

2016, 27 sausio, 7:04 | kategorija LPT | 11 komentarų | peržiūrų 864 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paskutinis vokietis

Vokietijos gyventojų, vokiečių, piramidę paėmiau iš vikipedijos vokiečių kalba. Vokiečiai patys pateikė tokią statistiką 2010 metais, o aš nbrėžiau raudonas linijas, t.y. ekstrapoliavau į ateitį. Ant vertikalios linijos kas 10 metų pažymėjau skersinius. Išvada: jei Vokietijoje niekas nesikeis, tai paskutinis vokietis gims po 40-ies metų. Savaime suprantama, kad Vokietijoje nebus tuščia vieta; joje kažkas gyvens. Sprendžiant iš to kas Vokietijoje vyksta dabar, tai joje gyvens turkai, arabai, azijiečiai ir negrai. Gali būti, kad islamas Vokietijoje įsigalės anksčiau.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 11

 1. Mindaugas says:

  Taip, viskas teisingai. Ir niekas čia nekaltas, tik patys fricai, visuomet buvę pasipūtę ir arogantiški…..

 2. Fricai pasipute? Tai "demokratinio" terorizmo aukos. says:

  to „Mindaugas“ ir kiti.
  Deja,deja, bet jeigu gerai isiziuresite i istorija, tai anksciau, o ypac XX-ame Vokietija ir jusu taip vadinami „fricai“ buvo triuskinami ir naikinami labiausiai, kaip indenai Amerikoje. Jei turesite bent siek tiek TIKROS informacijos , atskirsite mela nuo Tiesos ir jei jusu protas dar siek tiek sugeba analizuoti , tai pamatysite tikraji vaizda- vokieciai talentingiausia tauta pasaulyje, kuri viska susikure savo darbu, savo gabumais, bet nenorejo TO atiduoti parazitams esantiems salia ir uz juru. Todel visa XX amziu vokieciai buvo provokuojami ir naikinami. Antros genialios , savo darbu pasiekusios tautos, negalejo pakesti pasaulinis apsisaukeliskas pseudo „elitas“, karaliaujantis uz juru vakaruose ir pietuose.Todel ir sulauze vokiskaji stubura vakaru „demokrata“ visomis turimomis priemonemis masiskai zudydami vokiecius.

 3. Ec says:

  Mindaugai, darai esminę klaidą apibendrindamas tautą. Visose tautose ar šalyse yra ir arogantiškų ir taktiškų ir bet kokių kitų. Sutinku, kad yra dominuojanti dauguma gali atitikti apibūdinimą, bet apibendrindamas nukreipi prieš save tuos, kurie to apibūdinimo neatitinka. Apibendrinimais naudojasi manipuliatoriai (rusai puola, islamas kalvas kapoja, amerikonai durni ir pan), siekiantys durninti žmones siekiant savų tikslų. Linkiu nekibti ant to kabliuko

 4. Mindaugas says:

  to Ec. Taip, apibendrintai parašiau. Tačiau tam turėjau savų priežasčių (kurį laiką gyvenau Vokietijoje. Teko srėbti emigranto putrą. Vietiniai vokiečiai, grynakraujiai, labai pasipūtę ir arogantiški, kažkuo panašūs į anglosaksus). Mano klaida tame, kad pasidaviau emocijoms. Ačiū už pastebėjimą.

 5. pindakas says:

  Lenkai laikykites. Kol lenkijos neužgyvens, iki Lietuvos gal nedasigaus. Niekam neperšu nuomonės, bet labai nenoriu emigrantų.

 6. Jahve says:

  Habadnikams pofik art tu nori ar nenori, jie planuoja 50,o gal 100 metu i prieki

 7. Kindziulis says:

  Gerbiamieji, o jūs ramiai žiūrėsit kaip muslimai mūsų žemą apgyvendina? 

 8. zzz says:

  Jie kvaili ir .tiek.Jeigu jie leidžiasi valdomi nupušusios Merkelės.Pasipūtę jie gali būti,bet tai dar nereiškia,kad jie protingi.Ne tik Vokietija žlunga,griūva ir ES.

 9. Mindaugui says:

  O tu galvoji kad LT gimstamumas didesnis? Galvoji kad mes mažiau pasipūtę nei tavo įvardyti fricai? Ant LT paskutinis lietuvis gims nežinia kada.. Koks skirtumas. Nuo amžių tautos maišesi. Ir kas atsitiko? Mūsų kunigaikščių kraujas visada buvo sumišę s su slavų krauju.ir kas is to? Iš to gimsta protingesni vaikai… Gyvenane labai trumpai, tik mirksnį. Pragyvenkime nesiriedami ir ramiai. Nežinia kada mums kiekvienam ateis tas paskutinis pavasaris. Ir tai nepriklausys nuo pinigų kiekio ir padeties. Be to daug mūsiškių gyvena Vokietijoje. Ten gyvens ir mūsų palikuonys. Svarbu kad žmonės ir padorūs…

 10. Ec says:

  Geriausias tavo paskutinis sakinys. Kaip manai ar padorus jaunas vyras galintis kariauti ir ginti savo šalį, senus tėvus ir namus, bėgantis ten kur daugiau moka už nieko nedarymą. Didžioji dauguma „pabėgėlių“ yra jauni vyrai. O tarp prievartautojų, manau, visi 100%

 11. Antanina says:

  Vokietija, te sau ir lieka vokiečiams, kurių keliomis dešimtimis milijonų daugiau už lietuvius. Bet kada paskutinis lietuvis gims Lietuvoje, kodėl nepergyvenate , kodėl nešaukiate visu balsu? Taip vokiečių pavyzdys tik patvirtina mūsų tautos susinaikinimo greitį. Ir jei taip toliau gyvensime – mums nebereiks laukti ir 20 metų. Liūdna tiesa.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top