Pranciškaus Šliužo kreipimasis į Lietuvos piliečius po eilinio parašų į VRK pristatymo

2014, 22 sausio, 13:36 | kategorija LPT | atsiliepimų (11) | peržiūrų 925 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisBrangūs bendraminčiai, bendražygiai ir piliečiai,

tikrai nebuvo nė valandos laiko ramiai prisėsti ir pasiųsti Jums gerą žodį ar kitokią dovaną, kurios beveik visi nusipelnėme ypač kantriu ir prasmingu darbu. Tikriausiai ta padėka išryškės ateityje, kai daugelis suvoks, kokiai bjauriai jėgai tenka priešintis atstatant mūsų prigimtines teises ir demokratijos ramsčius. Bendra nuomonė visada vertingesnė už neaiškių ketinimų grupelės sprendimus, tad eidami referendumo keliu, mes siekiame elementaraus teisingumo. Ir nesisielokim, kad savo darbo vaisių skonį gal ne kiekvienas pajus. Jau nemažai taurių žmonių, pasirašę pirminiuose parašų rinkimo lapuose, paliko mus, tačiau mūsų pareiga – tęsti tą veiklą, kuria tikėjo Jie. Čia ne tik mūsų kartos, bet ir visų buvusiųjų Lietuvos kūrėjų bei gynėjų gyvenimo prasmė.

300 000 parašų ribą teoriškai įveikėme antrą kartą. Pirmą kartą – lapkričio pabaigoje, kai pridavėme VRK lapus ir antrą kartą – dabar, kai teko taisyti virš keturių tūkstančių „klaidų“.

Visi, tikriausiai, girdėjote, kai Z.Vaigauskas tvirtino, jog jie (VRK – sarmatas.lt) užskaitys virš 5000 nustatytų trūkumų. Tad šiandien (sausio 21 d. – sarmatas.lt) pateikę 84,5% (34804114) taisomų lapų, visiškai perkopėme į ketvirtą šimtą tūkstančių, turint galvoje, kad anksčiau buvo patvirtintas 292 200 parašų skaičius.

Tačiau, sveiku protu nepaaiškinamomis VRK nario J.Udrio pastangomis buvo paneigtas ankstesnis sprendimas ir papildomai liepta taisyti dar beveik 2500 parašų, pratęsiant laiką iki sausio 29-tos. VRK dar kartą nepaisė referendumo įstatymo, nesuteikusi galimybės laiku taisyti visų „klaidų“ ir nežinia iki kada tempdama laiką. Nors kai kurie mūsų žmonės ragino liautis taisyti parašus ir kreiptis dar kartą į teismą, vis tik  daugelis visiškai sutinka ir toliau ieškoti nurodytų, neva netinkamai pasirašiusių piliečių, o tik paskui bylinėtis. Tad dar kartą susikaupkime ir panaudokime visas galimybes surasti reikalingus žmones. Tai tiesiog BŪTINA.

Labai prašau nepasiduoti visokioms provokacijoms, kurios sklinda iš daugumos valstybės pareigūnų ir politikierių, radijo ir televizijos laidų, laikraščių, žurnalų, interneto platybių. Tiesa ne jų siekiuose. Pabendraukime, o jei kam stinga tvirtybės – paskaitykite dar vieną mano rašinį su atsakymais šio šeštadienio ,,Laisvame laikraštyje“, pasižiūrėkite LRT forumą su Jakilaičiu, kuris bus nufilmuotas šį ketvirtadienį (01.23) ir pažadėtas nemontuoti (neiškarpyti), kaip, kad dažnai būna su daugeliu netiesioginių laidų. Jau stiprėja teisingos informacijos srautas. Atsirinkime, kiek tai įmanoma, ir gausinkime bendraminčių gretas. Darbo bus labai daug. Tvirtybės visiems ir netgi sėkmės, kuri ne visada tiesos pusėje…

Pranciškus

Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 11

 1. edis says:

  Vasario 16ąją teisybės Vilniuj?

 2. rokas says:

  Čia jau ko gero reikėtų ne vasario 16 ir netik Vilniuje, o kasdien ir visur. Šita sistema jau pūva ir ji pati jaučia, kad pūva, o šviežio kraujo ar naujų idėjų ji neturi iš kur paimt. Bet iki pat savo galo ji kaišios pagalius į ratus, trukdydama visiems, kas kels jai bent kokią grėsmę.

 3. Tomas says:

  Pranciškau lenkiu galva pries jus ir jusu garbinga darba.

 4. Milda says:

  Pranciskau, esat sviesus zmogus, stiprybes Jums sitame sunkiame bet prasmingame darbe. Esu tikra kad galu gale zmones nugales, nes teisybe musu puseje! Dziaugiuosi kad dar yra tokiu zmoniu kaip Jus, kuriems ne visvien.

 5. Edvinas says:

  Titanas Antėjas – buvo nepaprastai stiprus ant žemės (savo motinos), bet pakeltas į orą pasidarydavo silpnas kaip vanduo.. Jį įveikė Heraklis atplėšęs nuo žemės.
  Iš mūsų siekia atimti, sunaikinti viską kas mums brangu, kas yra mūsų tapatybė, mūsų nacionalinius simbolius, kultūrą ir istoriją, tautybę ir žemę, kaip ir nacionalinę valiutą – LITĄ. Aktyviai pumpuojama visa kas amoralu, menka, skatinami žmonių žemesnieji instinktai, skolos, bankai, kreditai ir laukiantis alaus butelis šaldytuve, primena totalų vergovinį košmarą.
  Čia baisi Hidra su daugybe didelių ir mažų galvų, vis naujai ataugančių. Prasideda sistemingas smegenų plovimas ir viešosios nuomonės formavimas siekiant suformuoti norimą rezultatą. Tam metami finansiniai ir intelektualiniai resursai.
  Tautiečiai, kovokime žinių, išminties ir sąmoningumo ginklais, užsidenkime valios ir tvirtybės skydu. Čia yra LIETUVA, mes esame ne silpnos, kvailos ir nuodėmingos laiko dulkės, mes esame LIETUVIAI, didingos TAUTOS ainiai, galime ir turime didžiuotis tuo kas esame ir išsaugoti tai ką branginame. Su mumis kartu VYDŪNAS, KUDIRKA, MAIRONIS ir visi kiti Lietuvą mylėję ir mylintys, dėl jos kūrę mūsų legendos ir jų pasekėjai.

  Graži, graži tėvynė mano –

  Ir upeliukai, ir miškai.

  Kur mūsų protėviai gyveno

  Ir kur užaugo jų vaikai.

  Tave aš gerbsiu ir mylėsiu,

  Kiek mano mažos jėgos leis.

  Užaugęs gint tave padėsiu,

  Didvyrių eisime keliais.

  Vydūnas.

 6. Leonas says:

  Reikia referendumo dėl lito!

 7. Pagarba says:

  Pagarba Pranciškui ir visiems kovotojams už Tėvyne

 8. parašų rinkėja ir tikslintoja says:

  Gerbiamas,mielas Pranciškau,atiduodama pagarbą Jums už ryžtą ,išvermę sumanumą ir pasiaukojimą noriu paprašyti Jūsų,nedemonstruokite nesutarimo tarp visų vienaip ar kitaip dirbančių ir prisidedančių dėl referendumo,neteikite viešai neigiamos nuomonės apie kitus ,geranoriškus nors su jų nuomone ir nesutinkat,atsisėskit ir išsiaiškinkit.Gerbiam Jus,bet pagarboje ir tautininkai,atlikę taip pat didelį darbą ir tautininkų s. pirmininkas J. Panka ir Z. Vaišvila,supažindainantis seime,konferencijose su esama padėtimi Lietuvoje,šviečiantis žmones ir tikrai turintis ir juridinę nuojautą,ir teisinių žinių ir daug ką matantis iš kito šono,kitu žvilgsniu ir teisingai ir ne kartą buvęs teisus.Sėskit ir tarkitės.Vieši pasakymai prieš tuos, kurie tikrai verti pagarbos taip pat ir turi savo įdirbį skaudina ir mus parašų rinkėjus.
  Tik vienybėje ir pagarboje vieni kitiems galime pasiekti tikslą.
  Pagarbiai

 9. parašų rinkėja ir tikslintoja says:

  gerbianmas Pranciškau nuostabiai laidoje pas Jakelaitį kalbėjote.Ačiū, Tau žmogau,Ąžuole Lietuvos.Visi buvot šaunūs,tikri vyrai Lietuvos kariai, tiek Karbauskis ,tiek ūkininkų sąjungos pirmininkas:išmintingi visi,tvirti,žodžio kišenėje neieškantys ir dvasiškai stiprūs.Ačiū,mielieji.Viltis auga ,kartu su Jūsų ir mūsų ryžtu.

 10. Rolandas says:

  Dekui jums uz tokia principinga pozicija, kuria pamaciau per LRT , tokio principingumo ir teisybes seniai pasigedau, cia kaip gryno oro gurksnis. Kada Lietuvoje vyksta absoliuti demagogija, jusu principingumas negali nezaveti, sekmes jums. Palaikau jus visom penkiom.

 11. negi pamirsot pokari? says:

  turim teise ir pareiga zudyti Tevynes isdavikus ir Lietuvos priesus…bet pries tai dar reikia isnaudoti toki scenariju koks vyksta Ukrainoje – pamazu atsiimti visas jegos strukturas bei valdzios organus pradedant policijos komisariatais ir vietiniu savivaldu administracijomis, kai teisininku sutve su politikais ir politologais liks viena, tada jie bus priversti sugrazinti valdzia Lietuviu Tautai

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top