Propaganda su panikos gaidelėmis balse

2016, 25 sausio, 21:24 | kategorija LPT | atsiliepimų (5) | peržiūrų 766 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Vitalijus BalkusVitalijus Balkus

Kaip „sukryžminti“ begemotą su raganosiu? Reikia šia užduotį iškelti „nacionalinio“ transliuotojo LRT specialistams. Jie suras tarp jų ką nors bendro.

Jei tarp minimų herojų kartais nėra nieko bendro, tereikia visus išvadinti „rusų agentais“ ir susidėlioja lyg bendras baisus vaizdas. Be abejo, o kaip kitaip, nei tik „baisaus priešo“ veikla gali paaiškinti tai, kad piliečiai ir valdantis elitas Lietuvoje gyvena 2-ose skirtingose valstybėse, kur galioja skirtingi įstatymai. Eiliniams piliečiams pirmiausiai galioja prievolės , o elitui visokeriopų teisių (o tiksliau privilegijų) apsauga.

Atrodytų padaryta viskas, kad pilietis, o dar tiksliau rinkėjas, nelabai kur galėtų pasitraukti nuo 6 „valdiškų“ partijų, kurias, beje, nepriklausomai nuo to, ar jos jam simpatiškos ar ne, – privalo išlaikyti iš savo kišenės. Tačiau, o siaube, vis daugėja tų, kurie niekaip neišmoksta braukti „džiaugsmo ašarų“ vos tik pamokantį Grybauskaitės žodį išgirdę, ar apie N-tąjį kartą pasikeitusią tvirtą Butkevičiaus poziciją sužinoję.

Maža to, nedėkingi piliečiai tiek suįžūlėjo, kad nori demokratijos, jei net ne Šveicarijos pavyzdžio, tai bent jau tiek, kiek jos turi kiti Vakarų europiečiai. Nori teismų, kurie veiktu objektyvai taikant įstatymus, o ne „užsisakyk melodiją“ laidos principu.

Nori žinoti kur dingsta jų sumokami pinigai, ir nori matyti realią atsakomybę tų, kurie tuos pinigus pradangina. Nori būti užtikrinti dėl savo ateities ir nenori vieną rytą atsibusti nekviesto, tačiau atvežto, „svečio“ glėbyje. Be to, joks sveiko proto žmogus, nenori karo, ypač puikiai suprasdamas, kad niekuomet istorijoje karo kurstytojai neliejo savo kraujo, o savo ordinus užsitarnaudavo guldydami žemėn kitus.

Jei kas net ir nesipriešina atvirai, tai kaip „anais“ laikais, tyliai keikdamasis, tiesiog visomis išgalėmis stengiasi laikytis atokiau nuo „valdiškų“ reikalų. Rudeninis šaukimas į kariuomenę tai kuo puikiausiai parodė. Beje, 2016-m, pamatysite, bus tas pats. Vėl gi, prisiminsiu šveicarus, kurie gyvena taikoje 200 metų, nes yra motyvuoti prikreikus gintis, o motyvuoti jie todėl, kad joks interventas jiems negalėjo „pasiūlyti“ nieko geresnio, nei jų turima demokratija ir galimybė tiesiogiai valdyti savo šalį.

Taigi, pats laikas „nacionaliniam“ transliuotojui (LRT) ir Co pradėti panikuoti. Tiesa, greičiau net ne dėl bendros padėties, o dėl to, kad jų „objektyvi“ propaganda, jei ir pasiekia žiūrovus, tačiau seniau buvusio poveikio jau nebedaro. O tai jau tiesioginė grėsmė propagandininkų darbo vietoms.

Jei kas nematė paskutinio LRT perliuko – žiūrim.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. fb nerijus geopolythica says:

  Sveicarija su savo kantonais,:)ten kitaip sukasi gyvenimas…ech ta Zeneva:)

 2. Dalia says:

  Seniai, kažkada, kai buvau jaunesnė ir dar NEATSIKRAČIUSI ILIUZIJŲ, šitas kanalas buvo mano mylimiausias. Turiu visišką laisvę nuo televizoriaus, tad užsuksiu tik perklausyt reportažo, kurie tinklapiai (šaltiniai) jiems neįtinka, kad žinot, kuriuose nesugaiši veltui laiko ir minimali grėsmė pasijausti debilinama.

 3. Vytautas says:

  Manau, kad premjeras būtų konkretesnis sprendimuose, jei neklystančioji vyriausybėje nebūtų sukūrus intrigų tiek, kad vyrauja ten slogi įtampa. Juk išgalvotom pažymom tai visokiom prezidentė nebaudžiamai bet kada viešai gali pamojuoti…

 4. Ec says:

  Dalia, televizorius ne priešas o tik ginklas puikiai atskleidžiantis priešo ketinimus.

 5. gojus says:

  Mūsikiai valdžiašikniai tiek buki, kad mano, kad stalininėm priemonėm, represijom, baudimu apsigins savo kėdes ir sistemą. Patrankos vandens, ekipiruotė, sukarinta kontrolė… bet juk kitaip nebuvę – grius ir su visom tokiom priemonėm.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top