Ryškėjantys JAV politikos pasikeitimai Rusijos atžvilgiu: Trampas pagyrė Putiną

2017, 1 sausio, 14:29 | kategorija Realybė | 3 komentarai | peržiūrų 647 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

Išrinktasis JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) vakar pagyrė Rusijos prezidento Vladimiro Putino sprendimą simetriškai nereaguoti į išeinančios Barako Obamos administracijos paskutinį žingsnį – įvesti naujas, papildomas sankcijas Rusijai, už, vyriausybės nuomone rusų hakerių įvykdytas kiber-atakas prieš Demokratų partijos pašto serverius, tuo, esą, padedant Donaldui Trampui laimėti JAV prezidento rinkimus.

Papildomai prie naujų sankcijų, Barako Obamos administracija nutarė išsiųsti 35 Rusijos diplomatus iš JAV, paskelbdama juos persona non-grata šalyje, už, esą žvalgybinę veiklą.

Rusija visus šiuos kaltinimus atmeta, kaip nepagrįstus ir neįrodytus.

Po šių JAV administracijos žingsnių JAV TV kanalai CNN ir NBC paskelbė apie simetriškus Putino žingsnius, esą jis irgi išsiunčia amerikiečių diplomatus iš Rusijos ir jie jau kraunasi daiktus namo.

Tačiau Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, anot pasaulio žiniasklaidos, pasielgė visiškai neprognozuojamai, – jis nesiėmė jokių žingsnių prieš JAV diplomatus, o jų vaikus pakvietė į eglutę Kremliuje, prieš tai pastebėjęs, kad Rusija tokia „virtuvine diplomatija“ [kaip Obamos administracija] neužsiims.

Po šio Vladimiro Putino sprendimo išrinktasis JAV prezidentas Donaldas Trampas išjuokė NBC ir CNN TV kompanijas savo Twitter paskyroje, o vėliau ten pat parašė, jog:

„Puikus (V. Putino) sprendimas atidedant [diplomatų išsiuntimą – Aš visada žinojo, kad jis yra labai protingas!“ – parašė išrinktasis JAV prezidentas.

Susijusios temos:

•http://infa.lt/11327/jav-issiunte-rusu-diplomatus-ir-ivede-naujas-sankcijas-del-kiber-ataku/

•http://infa.lt/11344/rusijos-prezidento-vladimiro-putino-atsakymas-i-naujas-jav-sankcijas/

•http://infa.lt/11360/trampas-isjuoke-amerikieciu-mip-uz-reportazus-apie-rusija/

infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

  1. Tomas says:

    Man galva sukasi vis labiau …tai vienon pusen,tai kiton…Nu ,jei karo nebus..tai kur dėsma tiek milijardų kainavusius ginklus ,lektuvai, malunsparniai, auksiniai šaukštai…ir išbadėję pensinykai …

  2. pestininkas says:

    Aina sau, dabar zombinimas perėjo i kitą etapą, dabar „blogiėčius“ vaizduos „geriėčiais“, ir atvirksčiai! Šou tesiasi, kiėk glušu ant žemės dar tiki ju pasakom!?

  3. saul says:

    Labai jau butu paprasta,jei pasaulyje butu tik „gerieciai“ ir blogieciai“-juoda arba balta.Deja …nera jau taip viskas lengva.Butu gerai,jei zmones butu bent jau…..“padorumo ribose“ teigiami.O kai kalba eina apie politika,viskas dar 100 kartu sudetingiau.As manau,kad ,is dalies,galima pritaikyti sena tiesa:-„pasakyk kas Tavo draugai ir as pasakysiu,kas Tu“

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top