Šiandien, Vilniuje, prie Karaliaus Mindaugo paminklo, vyks mitingas „Lietuvos Trispalvės neuždrausit!“

2020, 11 sausio, 9:54 | kategorija LPT | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 191 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Lietuvos Trispalvės neuždrausit

Šių metų sausio 3 dieną, Vilniaus policija sulaikė Vilniaus gimnazijos lietuvių kalbos mokytoją Astrą Genovaitę Astrauskaitę, pasak policijos už tai, kad pastaroji nevykdė teisėtų policijos reikalavimų, pasireiškusių asmens duomenų pateikimo reikalavimu, kas galiausiai buvo padaryta (liudija vaizdo įrašai), bet nepaisant to, mokytoja vis tiek buvo įsodinta į policijos automobilį ir išvežta į nuovadą tolesniam aplinkybių aiškinimuisi.

Pretekstu policijos prisistatymui tapo tas faktas, kad mokytoja stovėjo vietoje ir mojavo Lietuvos Trispalve, kas tvarkos saugotojams (-oms) pasirodė ypač įtartina ir jie (-jos) nutarė patikrinti patriotės asmenybę. Kas vėliau ir susikaupė į […] paskutinį lašą toje kantrybės taurėje, kurią verčia pilietiškus vilniečius išgerti Vilniaus meras R. Šimašius savo valdymo metodais. Ypač per pastaruosius keletą mėnesių

Mitingo organizatoriai socialiniame Facebook tinkle skelbia:

Sausio 11 d., šeštadienį kviečiame į pilietinį mitingą už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę, kuris vyks Vilniuje, prie Karaliaus Mindaugo paminklo.

Š. m. sausio 3 d. Vilniaus policija, tęsdama niūriausias sovietinės milicijos tradicijas, sulaikė Vilniaus gimnazijos lietuvių kalbos mokytoją Astrą Genovaitę Astrauskaitę vien už tai, kad ji laikė iškeltą Trispalvę – Lietuvos Respublikos valstybinę vėliavą. Nuvežta į policijos nuovadą, mokytoja buvo apklausiama pasitelkiant NKVD ir KGB tardymo metodus primenančias ,,specialaus fizinio ir psichologinio poveikio“ priemonės. Tautos Trispalvė buvo savavališkai atimta – ir šitaip išniekinta.

SUTRAMDYTI PRIEŠ LIETUVĄ PRADĖJUSĮ GRIAUNAMĄJĮ HIBRIDINĮ KARĄ ANTIVALSTYBINĮ GAIVALĄ – MŪSŲ VISŲ PILIETINĖ IR PATRIOTINĖ PAREIGA! APGINKIME TAUTOS ISTORINĘ ATMINTĮ, DIDVYRIŲ GARBĘ, TRISPALVĘ IR VALSTYBĘ!

Kuo gausiau susirinkime į mitingą ir pareikalaukime:

  •  Pašalinti iš pareigų policijos pareigūnę ir asmenis, nurodžiusius sulaikyti piliečius, kurie sausio 3 d. K. Škirpos alėjoje išreiškė pagarbą Lietuvos laisvės kovų dalyvių atminimui, genocido aukoms ir Lietuvos valstybingumui – Lietuvos Respublikos valstybinei vėliavai;
  • Siekiant atkurti istorinę tiesą ir teisingumą bei visuomenės santarvę ir ramybę, nedelsiant grąžinti K. Škirpos alėjos pavadinimą;
  • Atleisti iš užimamų pareigų Užsienio reikalų ministrą L. Linkevičių, nuosekliai vykdantį antilietuvišką valstybinę istorijos politiką;
  • Vilniaus miesto merui ir Tarybai nedelsiant nenutraukus propagandinio hibridinio karo prieš Lietuvos valstybę ir neįvykdžius teisėtų piliečių reikalavimų, jų valdžios įgaliojimai privalo būti panaikinti, Vilniuje įvedant specialųjį valdymą iki bus surengti nauji sostinės mero ir Tarybos rinkimai.

Dalyvaus vyskupas emeritas Jonas Kauneckas ir kiti žinomi, garbingi Lietuvos žmonės.

Būtinai atsineškime Lietuvos Respublikos vėliavas!

šaltinis:

Mitingo organizatorius: Kęstutis Tamašauskas

Mitingas vyks 2020 m. sausio 11 d., šeštadienį, nuo 14:30 iki 15:30

Facebook

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top