Spaudos konferencija Seime, apie iniciatyvą rinkti 50 000 parašų ir prie jos besijungiančias organizacijas

2016, 19 sausio, 22:35 | kategorija LPT | 7 komentarai | peržiūrų 643 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

spaudos konferencija

Šiandien Seime vyko B3 organizuota spaudos konferencija:

„Prie iniciatyvų rinkti 50 000 Lietuvos piliečių parašų dėl Seimo įpareigojimo svarstyti 2015 m. lapkričio 26 d. įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties įstatymo pakeitimo“ pripažinimą negaliojančiu ir įstatymą dėl Lietuvos Konstitucijos keitimo jungiasi Respublikonų partija ir Lietuvos liaudies partija.“

Vaizdo įrašas:

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 7

 1. Papyvesa says:

  Visuomeninis komitetas prieš priverstinę imigraciją yra surinkęs 23025 LR Piliečių balsus peticijoslt/visos 71826. Butina šiuos balsus prijungti prie inicatyvų 50 000 rinkti Lietuvos Piliečių parašų.Taip paspartintų,palengvintų pasiekti bendrą mūsų visų svajonę ,tikslą išsaugant Lietuvą nuo fizinių prievartavimų,gaisrų ,skerdynių mums ir ateinančiom kartom.

 2. Ghj says:

  Kiek reikia surinkti?

 3. Mindaugas says:

  Ne, ne. Parašų rinkimais, jūs sistemai nepasipriešinsite…

 4. vo tep says:

  Mindaugai, o turi kitą variantą?  

 5. Mindaugas says:

  vo tep: Pirmiausia supraskite. Kol neegzistuoja nei viena iš tiesų esamos sistemos pakeitimo kita, siekianti partija, paremta tautinio socializmo idėjomis tol ir nėra jokios prasmės balsuoti už blogybes, ar jos būtų mažesnės, ar blogesnės, nes tai tik suteikia formalų legitimumą esamai sistemai (juk nueidamas į rinkimus didini vadinamojo piliečių aktyvumo šioje sistemoje rodiklį ir taip prisidedi prie įvaizdžio, kad, esą, gyvename puikioje visuomenėje ir viskas čia gerai, kūrimo). O šiaip, šiame tinklalapyje, aš aibę kartų rašiau savo siūlymus, todėl nesinori kartotis ir rašyti paklodžių…

 6. Egis says:

  Aciu Dievui,,paklodziu nebus.O siaip,tai jokiu pasiulymu ir nebuvo,tik Markso paistalai,kuriu kile is nesveiku zydisku galvu.Bet tas Vaisvila,tai nevisprotis.Absoliuciai niekas tu,jo forumu,nesiklauso ir niekam jie neidomus.Na,kaipgi kitaip,atkreipsi i save demesi.Ale politikas.Viskas veju lygyje.Ten pas ji ir teisingu minciu yra,bet jau zmones juo nebetiki.Nebetiki,kad jis ka nors realiai gali padaryti.

 7. Mindaugas says:

  Egis: Prašau pagrįsti teiginį, kad Vaišvila nevisprotis. Aš, nors jo asmeniškai ir nepalaikau, tačiau manu, kad žeminti oponentus tokiais būdais yra mažų mažiausiai keista. Tai tik parodo tam tikrą, kritikuojančio oponentą, intelekto lygį…Na o jūsų teiginys apie tai, kad jo niekas neklauso man pasako, kad esate tvirtai, visomis keturiomis, už dabartinį Lietuvos režimą….Patikėkite, klauso ir daug kas klauso. Kas dėl pasiūlymų. Aš šiame forume aibę kartų jau rašiau. nenorite ieškoti, tai tik jūsų problema, o gal jums ant lėkštutės viską paduoti? Į kitus teiginius net neoponuosiu jums. Sėkmės studijuojant suokalbių teorijas :)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top