- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Tautiečiai, pasitikslinkite ar teisingai užrašėte duomenis

paveikslėlisGerbiami piliečiai, tautiečiai ir žemiečiai,

Vyriausioji rinkimų komisija nustatė, kad  kai kurie įrašai parašų rinkimo lapuose turi trūkumų, kuriuos būtina ištaisyti surandant pasirašiusį asmenį ir duodant pasirašyti iš naujo.

Kaip dauguma besidominčių ir dalyvaujančių referendumo organizavime, jam prijaučiančių, tiesiog pasirašiusių ar renkančių parašus, jau žinote – šiuo metu vyksta priešpaskutinis referendumo inicijavimui surinktų parašų taisymo etapas (iki sausio 21 d.). Lygiagrečiai vyksta dar kitas (iki sausio 29 d.).

Žmonės, pilnąja ta žodžio prasme, tiesiog vargsta lakstydami paskui kiekvieną parašą, t.y. jo savininką ir, deja, tikrai ne visada jį randa, nes kai kuriais atvejais parašų rinkimo lapuose įrašyta gyvenamoji vieta realiai neatitinka tos tikrosios, kurioje tas žmogus gyvena, o kartais ta vieta net nėra  įrašyta visiškai.

Todėl kreipiamės į visus padėjusius savo parašą už Lietuvos žemės išsaugojimą: – nepatingėkite ir pasitikrinkite dar kartą – ar jūsų pasirašytas parašas  nėra taisytinų įrašų sąraše. Jei taip – susiraskite savo miesto-krašto koordinatorių ir padėkite jam surasti jus.

Iš anksto jums dėkojame.

Pasitikrinti savo parašą galite čia:  Parašo paieška

Sarmatai